نرخ ارز
کرونا
آلودگی هوا
انتخابات آمریکا
اخبار قره باغ
قیمت سکه و طلا
بورس
سهام عدالت samanese.ir
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار انتخابات 1400
اخبار فرهنگیان

سریال قورباغه با نتفلیکس همکاری می‌کند [ جزئیات خبر در ادامه ]

سریال قورباغه نزدیک‌تر از همیشه به شروع کار خود.

سریال قورباغه یکی از جدیدترین و مورد انتظارترین عناوین شبکه خانگی نمایش است که از ماه‌ها پیش در صدر اخبار سریال‌های ایرانی قرار دارد.

ساخته‌ی جدید هومن سیدی که نخستین مجموعه سریالی او می‌باشد، پس از به تعویق افتادن مراحل فیلمبرداری به خاطر ویروس کرونا، حال در گذراندن مراحل نهایی تولید قرار گرفته و طبق آخرین اخبار در هفته‌های آینده (شهریور-مهر) کار خود را در شبکه خانگی نمایش آغاز می‌کند.

https://khabarpu.com/img/post/1598521135.jpg

در هفته‌های اخیر، اتفاقات جالب توجهی صورت گرفت که بیش از پیش، به جذابیت سریال قورباغه اضافه کرد.
تیم تولید و سازندگان سریال، طی مذاکراتی پیچیده قصد داشتند که سریال قورباغه را از طریق پلتفرم نتفلیکس (Netflix) به نمایش بگذارند. این در حالی است که اگر مذاکرات به نقطه قوت خود برسد، قورباغه به نخستین سریال ایرانی تبدیل می‌شود که از طریق پلتفرم‌های خارجی به نمایش گذاشته می‌شود.
البته لازم به ذکر است که پیش از قورباغه، سریال آپاندیس نیز، مشابه این مذاکرات را با نتفلیکس انجام داده بود اما به نتیجه‌ای نرسید.
سریال قورباغه با بازی نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی و فرشته حسینی یکی از مورد انتظارترین عناوین شبکه خانگی نمایش است و کارگردانی آن توسط هومن سیدی به انجام رسیده. هومن سیدی که پیش‌تر در فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده با محمدزاده همکاری داشت، توانست یکی از موفق‌ترین آثار ایرانی چه از لحاظ مخاطب و چه گیشه را به نمایش بگذارد و حال باری دیگر قصد دارند این اتفاق را تکرار کنند.
داستان سریال قورباغه می‌تواند یکی از نقاط قوت آن به شمار برود. حال و هوای مافیایی و گانگستری که نظیر آن را در سینمای ایران کمتر دیده‌ایم (یا بهتر است بگوییم ندیده‌ایم) می‌تواند نقطه عطف قورباغه باشد.
بنابه ماهیت سریال، برخی سکانس‌های آن در کشورهای همسایه نظیر ترکیه و تایلند ضبط شده‌اند و یقینا می‌تواند به جذابیت سریال بیافزاید.
جهت مشاهده جزئیات سریال قورباغه و همچنین آخرین اخبار، اعم از زمان دقیق پخش، تریلر و لیست کامل بازیگران می‌توانید به وبسایت تایم سیتی مراجعه نمایید و یا از طریق این لینک «دانلود سریال قورباغه» وارد صفحه‌ی مذکور شوید.
نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید سریال قورباغه می‌تواند به یکی از موفق‌ترین آثار شبکه خانگی نمایش تبدیل شود؟ دیدگاه ارزشمند خود را با ما و سایر کاربران به نمایش بگذارید.

۱۴:۰۹:۵۶ | پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۹ | Thursday 27 / 08 August / 2020