#اخبار کرونا #نمایشگاه مجازی کتاب تهران tehranbookfair.ir #ارز دیجیتال #آلودگی هوا #لایحه بودجه 1400 #سامانه سجام sejam.ir #سهام عدالت samanese.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #اخبار انتخابات 1400 #اخبار فرهنگیان

مرکز خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران

به دلیل مشکلاتی در آب های آشامیدنی اعم از وجود آلودگی های شیمیایی و آلی و یا وجود پاتوژنها، و یا شوری بالای آب و سختی آن در بعضی مناطق، وجود دستگاههای تصفیه آب خانگی امری ضروری به نظر می‌رسد.

در دنیا، بهترین برند دستگاه تصفیه آب متعلق به کشور تایوان است که دارای استانداردهای بین المللی و مجوزهای امریکایی می باشد. این دستگاهها با توجه به نوع عملکرد و طراحی که دارند؛ می توانند از حداقل ترین تا حداکثرترین مراحل تصفیه آب شرب را انجام داده و به این ترتیب با توجه به نیاز هر منطقه و مشکل آب آنجا، مورد استفاده قرار بگیرند و افراد نگرانی از بابت سلامتی آبی که می خورند، نداشته باشند.

معرفی بهترین برند دستگاه تصفیه آب تایوانی:

از جمله بهترین مارک هایی که می توانیم در زمینه تولید دستگاه آب تصفیه کن تایوانی اصل نام ببریم، برندهای سی‌سی‌کا، آکواپرو و سافت واتر می باشند. البته برندهای دیگری نیز در بازار وجود دارند اما در این مقاله قصد داریم شما را با این برندها بیشتر آشنا کنیم.

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی

سی‌سی‌کا:

یکی از قدیمی ترین و بهترین برندهای تصفیه آب تایوانی می باشد. در این شرکت با کمک فن آوری های پیشرفته اقدام به طراحی و ساخت دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس و همچنین تجهیزات و لوازم جانبی و انواع فیلترها، می شود. قیمت دستگاه تصفیه آب برند سی‌سی‌کا، بسیار مناسب و مقرون به صرفه بوده و به شکل زیرسینکی و رومیزی و به روش فیلتراسیون اسمز معکوس تولید می شوند.

سافت وارتر:

این برند 70 ساله تایوانی که تحت  لیسانس امریکا نیز می باشد، یکی از بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب در جهان، می باشد. تولیدات سافت واتر، هم طراحی زیبایی دارند، هم از پیشرفته ترین روش فیلتراسیون یعنی اسمز معکوس استفاده می کنند و هم دوام و کیفیت بالایی نیز خواهند داشت. قیمت مناسب، دسترسی آسان به لوازم و تجهیزاتی مانند فیلترها، و همچنین نصب آسان و سریع هم از دیگر ویژگی های محصولات این برند می باشد.

آکواپرو:

آکواپرو هم یکی دیگر از تولیدات تایوانی بوده که همانند دو برند قبلی، بهترین برند دستگاه تصفیه آب تولید این کشور می باشد که می تواند با کمک روش اسمز معکوس حداکثر کیفیت را برای آب ایجاد نماید.  سیستم فیلتراسیون در تولیدات این برند می تواند 6 تا 8 مرحله ای باشد و به این ترتیب هیچ گونه آلودگی و مواد آلاینده از سیستم پاکسازی این دستگاه؛ عبور نخواهد کرد.

این برند در ایران هم به راحتی قابل دسترسی بوده و با طراحی زیبا و کیفیت بالا در تولید آبی گوارا و سالم طرفداران زیادی برای خود در داخل کشور دارد.

آشنایی با دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس:

از ابتدای طراحی دستگاههای تصفیه آب تاکنون، روشهای مختلفی برای تصفیه آب در هر یک از این دستگاهها به کار برده شده است اما دستگاههایی که با روش اسمز معکوس، آب ورودی را تصفیه می کنند، بهترین و کاملترین نوع پاکسازی و تصفیه را داشته و کمترین آلودگی ها نیز نمی تواند از فیلترهای مختلفی که در 6 مرحله در این دستگاه تعبیه شده اند، عبورکند.

دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس

روش اسمز معکوس:

روشی که در آن با کمک یک غشای نیمه تراوا، میتواند بسیاری از مولکولها و یونها را از آب حذف کند. یعنی آب از قسمتی که دارای املاح و مواد معدنی و یونهای بیشتر است به قسمتی که دارای غلظت کمتری از این یونهاست، جابه‌جا شده و در نتیجه یونهای اضافه( همان آلاینده ها) در پشت غشا باقی می مانند.

در دستگاههای که با روش اسمز معکوس به تصفیه آب می پردازند، حداقل 4مرحله فیلتراسیون وجود خواهد داشت.

مراحل تصفیه به روش اسمز معکوس:

. فیلتر تصفیه ذرات درشت و معلق:

 اولین فیلتر در این دستگاهها که معمولا از جنس پروپیلن بوده و می تواند ذراتی درشتی مانند گل‌و‌لای و شن و ماسه و ... را از آب جدا نماید.

. فیلتر کربن فعال:

این فیلتر می تواند علاوه بر تکمیل مرحله اول و جداسازی ذرات باقیمانده از مرحله اول، به دلیل وجود کربن، بو و طعم ناخوشایند مواد کلر را از آب حذف نماید.

. فیلتر اسمز معکوس:

که می تواند به روش اسمز معکوس تا 95درصد سختی آب ( کل جامدات محلول درآب) تا ابعاد ده هزارم میکرون را فیلتر و پاکسازی نماید.

. فیلتر پست کربن:

فیلتری دیگری از جنس کربن فعال که برای حذف آلاینده های باقیمانده احتمالی دیگر و همچنین کلر و مواد شیمیایی به کار گرفته شده است.

با بهترین برند دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس؛که نمونه های آن را درقست های قبلی نام بردیم، به راحتی انواع آلاینده ها و مواد شیمیایی و میکروبی حذف خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب تایوانی

معرفی و آشنایی با دستگاه تصفیه آب قلیایی:

امروزه در دستگاههایی که دارای 7 مرحله فیلتراسیون هستند؛ فیلتر دیگری به نام فیلتر قلیایی نیز بر روی دستگاه تعبیه شده است. البته این فیلتر برای پاکسازی آب از آلاینده ها نبوده و به نوعی مکمل می باشد.

با کمک این فیلتر می توان املاح مفید و ضروری قلیایی مانند پتاسیم و کلسیم و منیزیم و روی و...که در مراحل مختلف فرایند تصفیه از بین رفته اند به آب بازگردانده شده و به این ترتیب خواص مفیدی به آب شرب بخشیده و از حالت آب مقطر بودن؛ آن را خارج می کند. در ضمن طعم بهتر و طبیعی تری نیز به آب می‌بخشد.

برند آکواپرو که بهترین برند دستگاه تصفیه آب تایوانی می باشد، دارای این فیلتر بر روی دستگاههای 7 مرحله‌ای خود می باشد. البته در بعضی مواقع می توان این فیلتر را به طور جداگانه هم بر روی دستگاه نصب کرد.

دستگاه تصفیه آب فرابنفش:

در دستگاههای تصفیه 8 مرحله ای، با کمک لامپ UV؛ بر روی ویروسهای احتمالی که داخل آب وجود دارند هم میتوان اثرگذاشت و آنها را از بین برد.

بهترین برند دستگاه تصفیه آب، برندی است که بتوان این مراحل را بر روی آن پیاده کرد و بهترین و سالم‌ترین آب را در اختیار داشت.

فروش آنلاین دستگاه تصفیه آب خانگی:

امکان خرید آب تصفیه کن خانگی در فروشگاه اینترنتی تصفیه آب راد گستر نوین ، برای شما عزیزان در هر جای ایران که باشید فراهم شده است.

شرکت رادگستر نوین، به عنوان نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی بهترین برند دستگاه تصفیه آب(سی‌سی‌کا، سافت واتر، آکواپرو)، توانسته است با امکان خرید اینترنتی برای شما، صرفه جویی در وقت و هزینه را فراهم آورده و همچنین از عبور و مرور شما در بازار و محل های پررفت‌و‌آمد و شلوغ در بین انواع آلودگی های شهری؛ جلوگیری به عمل آورد.

با وجود نزدیک به 20 سال سابقه در امر واردات دستگاههای تصفیه هوا و تصفیه آب، شرکت راد گستر نوین توانسته است رضایت اکثریت قریب به اتفاق مشتریان خود را فراهم کرده و هم اینک با فروش آنلاین برندهای معتبر جهانی در عرصه تولید دستگاه تصفیه آب خانگی، ایده آل‌ترین وضعیت و شرایط را برای خریدی مطمئن، همراه با گرانتی و اصالت کالا؛ را برای همه هموطنان عزیز فراهم آورد.

خدمات پشتیبانی در سریعترین زمان ممکن و اعزام متخصصان وکارشناسان با تجربه و زبده، در نصب و راه اندازی یکی دیگر از پارامترهایی است که در شرکت رادگسترنوین به راحتی هر مشتری می تواند به آن دسترسی داشته باشد.

برای چشیدن لذتی آبی گوارا و به دور از هرگونه آلودگی میکروبی و شیمیایی و پیشگیری از هر گونه بیماری و ناراحتی، خرید بهترین برند دستگاه تصفیه آب تایوانی در شرکت رادگسترنوین با خدماتی ارزنده و با بهترین و مناسب‌ترین قیمتها، کاری به نظر منطقی می آید.

 


۱۱:۳۸:۲۳ | یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ | Sunday 10 / 01 January / 2021