#شهید رئیسی #اخبار تعطیلی ها #انتخابات ریاست جمهوری #غزه #قیمت دلار #پرسپولیس #استقلال #اخبار آموزش پرورش و فرهنگیان

چه روش هایی برای به دست آوردن ویباکس در بازی فورتنایت وجود دارد؟ + بررسی مزایای آن

ویباکس یکی از شاخصه های بسیار مهم در بازی پابجی است که با استفاده از آن عملا شما می توانید به مزایای قابل توجه ای در این بازی دسترسی داشته باشید و حتی بهتر از رقبای خود دیده شوید!

با این حال اگر به دنبال آشنایی با روش های به دست آوردن ویباکس در بازی فورتنایت هستید این مقاله را به هیچ عنوان از دست ندهید چراکه ما قصد داریم با استفاده از روش های موجود، بهترین راه حل را به شما عزیزان معرفی کنیم.

https://khabarpu.com/img/post/1618818162.jpg

آشنایی با بازی فورتنایت!

بازی های موبایلی امروزه در سبک های مختلف و متنوع ای توسط کمپانی های معتبری به مارکت ها اضافه می شوند که در واقع هرکدام از آن ها دارای مزایای قایل توجه ای است. به عنوان مثل بازی هایی که در دسته بازی های سبک اکشن قرار می گیرند نسبت به سایر بازی های دیگر، علاقه مندان و طرفداران بسیار زیادی را خواهند داشت.

با این حال بازی فورتنایت که توسط استودیو Epic Games در سال 2017 برای نسخه های موبایل عرضه شد، تا به امروز توانسته است به عنوان یکی از پردانلود ترین بازی های نسخه های موبایل معرفی شود که این موضوع حاکی از علاقه مندی کاربران به این سبک از بازی ها خواهد بود.

در این بازی شما با مود های مختلفی همچون نجات دنیا – بتل رویال – کریتیو روبرو خواهید بود! این نوع از سبک ها خود علاقه مندان بسیار زیادی دارد! به عنوان مثال مود بتل رویال که علاوه بر بازی فورتنایت در بازی های پابجی و کالاف دیوتی قرار دارد، خود نشان دهنده اهمیت بالای این موضوع است.

شما در این مود ها می توانید با رقبای خود به مبارزه مشغول شوید و تجربیات لذت بخشی را در حین بازی به دست آورید! نکته قابل توجه ای که در این بازی وجود دارد، این است که شما می توانید در هر لحظه و در هر زمانی، شاهد پیشرفت شخصیت خود و یا رقبا باشید که این موضوع بر هیچ کس پوشیده نیست!

با این حال شما با استفاده از ارزی به نام ویباکس در بازی فورتنایت می توانید قدرتمند تر از رقبای خود دیده شوید. در واقع ویباکس فورتنایت به شما کمک می کند تا به ویژگی هایی از بازی دسترسی پیدا کنید که هرکسی نمی تواند به آن برسد!

https://khabarpu.com/img/post/1618818172.jpg

آشنایی با ویباکس فورتنایت و بررسی مزایای استفاده از آن

اگر شما دوست دارید بهتر از رقبا دیده شوید و سلاح ها و تجهیزات به روز همواره از آنِ شما باشد، باید از ویباکس فورتنایت استفاده کنید! استفاده از ویباکس مزایای قابل توجه ای را برای شما به ارمغان خواهد آورد که با استفاده از آن ها می توانید شخصیت خود را به طرز بسیار ویژه ای قدرتمند کنید.

در تمامی بازی های موبایل، برای آن که گیمر ها بتوانند به بخش های مختلفی از بازی دسترسی کامل داشته باشند باید اقدام به پرداخت درون برنامه ای کنند! یعنی برخی از ویژگی ها و کاربرد ها برای برخی از بازیکنان در حالت عادی غیر فعال است که برای فعال سازی آن ها نیاز به پرداخت درون برنامه ای می باشد.

این ارز در سایر بازی های دیگر با نام های متفاوت و مختلفی شناخته خواهند شد! به عنوان مثال در بازی کالاف دیوتی این ارز به نام سی پی شناخته می شود و در بازی فورتنایت نیز این ارز به نام ویباکس معرفی می شود.

روش های مختلف و متنوع ای برای به دست آوردن این نوع از ارز ها وجود دارد که عموما در بازی های مختلف، روش ها نیز مختلف و متنوع می باشند. از این رو در این مقاله می خواهیم به شما عزیزان آموزش دهیم که چطور می توانید در بازی فورتنایت به مقدار مناسبی ویباکس دسترسی داشته باشید.

بنابراین با استفاده از ویباکس فورتنایت شما به قدرت و ویژگی های مهمی در بازی دسترسی پیدا خواهید کرد که استفاده از آن ها می تواند قدرت بسیار بالایی را به شما و شخصیت تان اعطا کند.

https://khabarpu.com/img/post/1618818180.jpg

 

مزایای استفاده از ویباکس در بازی فورتنایت چیست؟

  1. با استفاده از ویباکس در بازی فورتنایت شما می توانید برای شخصیت خود انواع لباس های مسابقه ای را تهیه کنید! به اصطلاح می توانید شخصیت خود را در بازی به صورت دل به خواه کاملا شخصی سازی کنید.
  2. می توانید به سلاح ها و تجهیزات به روزی در بازی دسترسی داشته باشید! استفاده از سلاح ها و تجهیزات به روز بدون شک قدرت شما را به حد بسیار بالایی افزایش می دهد و اجازه می دهد تا با قدرت بیشتری بتوانید در رویداد ها شرکت کنید.
  3. اگر از سلاح ها و تجهیزات خاصی استفاده می کنید شما می توانید برحسب نوع سلاح، آن ها را آپگرید و یا تقویت نمایید. این امر هم باعث خواهد شد تا شما به عنوان یک گیمر بتوانید با قدرت بیشتری در مراحل مختلف بازی حضور داشته باشید.
  4. می توانید در برخی از  رویداد ها و مسابقات شرکت کنید.

چطور می توانیم ویباکس فورتنایت را تهیه کنیم؟


روش های مختلفی برای تهیه و خرید ویباکس در بازی فورتنایت وجود دارد! اما در حالت کلی عموما گیمر ها از روش های پولی و رایگان برای به دست آوردن ویباکس استفاده می کنند! در روش رایگان که روش بسیار مناسبی نیست، شما باید پس از گذراندن مراحل مختلفی از بازی به مقدار کمی ویباکس دسترسی داشته باشید که این مقدار نمی تواند پاسخگوی نیاز های شما باشد.

اما در سوی دیگر، روش پولی وجود دارد! با این روش شما می توانید در کمتزین زمان ممکن به مقدار ویباکس دلخواه خود دسترسی داشته باشید. در واقع شما از سایت های معتبری همچون آسان جم درخواست خرید ویباکس را ثبت می کنید و در کمتزین زمان ممکن شما می توانید به تعداد دل به خواهی از این ارز، دسترسی داشته باشید.

بنابراین در یک جمع بندی نهایی می توان این گونه برداشت نمود که روش های پولی بسیار سریع تر و زود بازده تر از روش های رایگان خواهند بود و اگر شما به دنبال ویباکس هستید، بهتر است از روش های پولی  تعداد مدنظر خود را تهیه کنید.

 


۱۲:۱۴:۳۸ | دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ | Monday 19 / 04 April / 2021