#اخبار و نتایج انتخابات 1400 ریاست جمهوری, مجلس و شوراها #سامانه مردم ناظر mardomnazer.shora-gc.ir, گزارش تخلف انتخاباتی #نظرسنجی انتخابات 1400 #اخبار کرونا #یورو2020 #ثبت نام واکسن کرونا salamat.gov.ir #بیت کوین - ارز دیجیتال #اخبار فرهنگیان

ثبت ویونا پیشرو در امور ثبت

یکی از اولین اقدامات و در عین حال مهم ترین اقدام برای ثبت شرکت داشتن یک یک موسسه حقوقی و یا وکیل حقوقی بسیار مسط به امور ثبت در کنارتان خواهد بود.

ثبت ویونا پیشرو در امور ثبت

ثبت شرکت مجموعه ای از قوانین تجاری پیچیده و حساس و مجموعه زیادی از آئین نامه ها و قوانین ثبتی را شامل می شود. در کنار قوانین تجاری ایران، آئین نامه ها و قوانین سازمان ثبت اسناد و املاک و اداره ثبت شرکت ها برای ثبت شرکت به همراه شناخت انواع قالب ها و قوانین مرتبط به آن تنها بخشی از امور ثبتی و حقوقی سازمان ها و شرکت ها را در بر می گیرد.

بسیاری از موضوعات ثبت شرکت نیاز به مجوز های مختلف از سازمان ها و نهاد های اخلی و حتی بین المللی دارد. برخی از شرکت ها را باید با مجوز اولیه از سازمان های دیگر مانند اداره تعاون ثبت کرد و برخی را باید با دریافت مجوز از دیگر ارگان ها و نهاد ها مانند سازمان هواپیمایی، سازمان غذا و دارو، اداره بهداشت و غیره به ثبت رساند.

اما امور ثبتی به این موارد تنها خلاصه نمی شود. یک شرکت تازه بعد از اینکه شخصیت حقوقی خود را در اداره ثبت شرکت ها با ثبت شرکت به دست آورد باید به دنبال موارد دیگری باشد که گاها الزامی و بعضا اختیاری و بسیار مهم در اعتبار شرکت است. به عنوان مثال بعد از ثبت شرکت تشکیل پرونده دارایی و مالیاتی و یا اخذ دفاتر پلمپ از امور الزامی بعد از ثبت شرکت است و ثبت برند، دریافت کد بیمه تامین اجتماعی، رتبه بندی، اخذ کارت بازرگانی، تنظیم جلسات و بسیاری دیگر از این موارد نیز از اولویت ها و اقدامات مهم اختیاری هر شرکتی در فرایند کسب و کار آنها خواهد بود.

به همین جهت لازم است که از همان ابتدای امر یعنی اقدام برای ثبت شرکت تا انواع تغییرات در شرکت در طول عمر شرکت و حتی در صورت ضرورت امور انحلال شرکت شما باید با یک موسسه معتبر حقوقی به عنوان مشاور همراه باشید.

ثبت ویونا و تخصص در امور ثبت

کمتر موسسه ای را می توان در ایران پیدا کرد که بتواند همه امور حقوقی شرکت ها را با تخصص و دانش مرتبط و تجربه بسیار بالا در همه زمینه ها بتواند پشتیبانی و مشاوره نماید. ویونا با در اختیار داشتن وکلا و کارشناسان بسیار خبره و کارآمد در حوزه های مختلف از همان  ابتدای امور ثبت شرکت می تواند همانند یک همکار بسیار توانمند در کنار مجموعه شما قرار گیرد و تمامی خواسته های شرکت شما را با ضمانت و بالا اجرایی کند.

در نظر داشته باشید که داشتن یک مشاوره حقوقی کارآمد که ضمن ثبت شرکت بتواند تمامی امور ثبتی دیگر شما را با دقت و توجه به تمامی جزئیات و مسائل حقوقی تخصصی دنبال کند می تواند شما را از نگرانی های عظیم حقوقی نجات داده و باعث شود تا در تمامی امور بتوانید همواره با خیال راحت فرایند های ثبتی و حقوقی خود را دنبال کنید.

مشخصات یک موسسه ثبتی خوب

انتخاب موسسه حقوقی برای امور ثبتی نیازمند بررسی مولفه های مختلفی است که این اطمینان را به شما بدهد که بهترین انتخاب را انجام داده اید. ثبت ویونا می تواند با اطمینان خود را در ردیف برترین موسسات حقوقی ایران و حتی در سطح بین المللی بداند چرا که ادعا دارد در تمامی مولفه های ممیزی مشتریان خود می تواند سر بلند بیرون آمده و در ردیف بهترین ها قرار بگیرد. با ان توضیح می توان گفت برای انتخاب یک مجموعه ثبتی معتبر باید به المان های زیر توجه کرد.

پارامترهای تعیین کننده برای انتخاب یک مجموعه حقوقی و ثبتی معتبر عبارتند از:

 1. داشتن نام تجاری و برند معتبر و شناخته شده در حوزه کاری خود.
 2. داشتن سرمایه های انسانی متخصص و خبره که بتوانند همه امور ثبتی را انجام دهند. منظور اینکه متخصصین این مجموعه ثبتی باید ضمن توانایی در امور ثبت شرکت و ثبت برند و غیره در سایر موضوعات حقوقی دیگر نیز شرکت ها را یاری داده و حمایت کنند.
 3. داشتن درصد بالای رضایت نزد مشتریان
 4. ارائه بالاترین کیفیت در ارائه خدمات ثبت با تضمین ارائه خدمات
 5. ارائه خدمات امور ثبتی با سرعت و دقت بالا و در کمترین زمان
 6. رعایت اصل مشتری مداری و اولویت قرار دادن مشتریان و حفظ و حراست از داده ها و اطلاعات مشتریان خود به عنوان اصلی ترین دارایی مجموعه
 7. توانایی و تسلط در استفاده از جدید ترین و به روز ترین روش ها و تکنیک های ثبتی
 8. توانایی ارئه خدمات ثبتی در همه استان های ایران و در هر منطقه و همچنین ارائه خدمات بین المللی در بالاترین سطح کیفی
 9. ارائه خدمات پس از ثبت و پشتیبانی تمام عیار از مشتریان خود در همه زمینه های ثبتی
 10. در دسترس بودن کارشناسان و وکلای ثبتی مجموعه به صورت متعهدانه و تمام وقت
 11. رعایت اصل انصاف در تعیین هزینه های مرتبط با مشاوره و خدمات ثبتی
 12. شفافیت و روشنگری در حوزه های مختلف فعالیت  و هزینه های مرتبط

و ده ها پارامتر دیگر که تنها می توان با مراجعه به مشتریان هر مجموعه ثبتی و دریافت فیدبک از این مشتریان به اصالت و تعهدات و تخصص یک مجموعه ثبتی پی برد. مجموعه ثبت ویونا افتخار دارد که به عنوان یک مجموعه اصیل با ده ها سال سابقه و پشتوانه تجربی موفق و رضایت بالای مشتریان به یکی از مطمئن ترین مجموعه های ثبتی ایران تبدیل شده باشد.

چرا ثبت ویونا

ویونا وظیفه خود را به خوبی می شناسد و به تعهدات و قراردادهای خود تماما پایبند است. مشتری حق دارد دقیقا خواسته خود را مطالبه کند و این وظیفه ما است که به او در تمامی مراحل کار شفاف گزارش دهیم. این نه تنها عملکرد ما را برای مشتری دقیقا مشخص می کند و این اطمینان را به مشتری می دهد که در مرحله درستی کار او دنبال می شود بلکه تعهد و کیفیت کار ما را نیز برای مشتری دقیقا اثبات می کند.

در کنار تعهد و تخصص مجموعه ویونا در تمامی امور ثبتی صاحب سبک است و از وکلا و کارشناسانی بهره گرفته که بتواند تمامی خواسته های مشتریان خود را در تمامی مراحل پاسخگو باشد. از جمله خدماتی که مجموعه ویونا با ضمانت برای مشتریان خود ارائه می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ثبت انواع شرکت در قالب های مختلف
 2. ثبت هر گونه تغییرات مربوط به انواع شرکت ها
 3. تنظیم صورتجلسات شرکت ها به صورت تخصصی و با رعایت اصل امانتداری
 4. ثبت برند در ابعاد داخلی و بین المللی
 5. ثبت مالکیت معنوی
 6. ثبت طرح صنعتی به صورت داخلی و بین المللی
 7. ثبت اختراعات در داخل و خارج از کشور
 8. اخذ کارت بازرگانی و خدمات مرتبط به آن مانند تمدید کارت بازرگانی
 9. مشاوره و اخذ انواع استاندارد های مدیریتی اعم از استانداردهای ایزو
 10. رتبه بندی انواع شرکت های پیمانکاری و مشاوره ای و ارتقا رتبه شرکت ها در هر زمان
 11. تشکیل پرونده دارایی و مالیاتی
 12. پلمپ دفاتر مالیاتی در کمترین زمان و با تضمین بالا

در کنار موارد فوق می توان ده ها مورد دیگر از خدمات مشاوره ای و خدماتی ویونا را نام برد. خدماتی که در تمامی آنها ویونا همواره در طول سال های خدمات خود درخشیده و به عنوان یکی از برترین مجموعه های ثبتی ایران توانسته در راس رضایت مشتریان بوده و همیشه در تلاش است تا بر میزان محبوبیت برند و مقبولیت در بین مشتریان خود کامیاب تر از قبل باشد.


۱۷:۲۲:۳۳ | سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Tuesday 11 / 05 May / 2021