#اخبار کرونا #المپیک 2020 توکیو #اخبار دولت سیزدهم, کابینه دولت #ثبت نام واکسن کرونا salamat.gov.ir #بورس #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #اخبار فرهنگیان

متنوع‌ترین متراژهای خرید و اجاره آپارتمان فقط در سامانه کیلید

درحالی‌که از انتهای سال 1399 بسیاری از مسئولان و صاحب‌نظران سال 1400 را سالی مناسب برای بازار مسکن پیش‌بینی می‌کردند قلی خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک نیز دررابطه‌با وضعیت بازار مسکن در این سال پیش‌بینی کرده است که بازار مسکن در سال 1400 وارد دوره میان‌مدت بهبود وضعیت گردد

در این مدت کاهش هزینه ساخت‌وساز نیز به یاری این بازار خواهد آمد و شهروندانی که طی سال گذشته مجبور به اجاره آپارتمان 40 متری در تهران و حتی خرید آپارتمان 30 متری در تهران بودند در سال جدید قادر به تأمین ملک متناسب با نیاز خود خواهند شد.

طبق پیش‌بینی ابتدای سال 1400 به‌وسیله رئیس اتحادیه مشاوران املاک بر اساس تجارب کسب شده صنف مشاوران املاک باید به آینده بازار مسکن در این سال خوش‌بین باشند زیرا در این سال شکوفایی اقتصادی رخ خواهد داد و حجم رکود بازار کاهش می‌یابد و خریداران واقعی به بازار باز خواهند گشت به همین دلیل این سال برای متقاضیان خرید و اجاره مسکن فرصتی مناسب خواهد بود.

در سال‌های گذشته بیشتر متقاضیان خرید آپارتمان 30 متری در تهران و اجاره آپارتمان 40 متری در تهران را افرادی که برای اشتغال به تهران مهاجرت می‌کردند و همچنین دانشجویان تشکیل می‌دادند که به‌مرور به زمان به دلیل تمرکز امکانات پزشکی و درمانی در این کلان‌شهر افرادی که نیاز به خدمات پزشکی و درمانی بلندمدت داشتند نیز بر شمار متقاضیان افزوده شدند و این مسئله بازار خرید و اجاره آپارتمان‌های کم متراژ را گرم‌تر کرد.

علاوه بر فعالان ادارات، دانشجویان و افرادی که برای بهره‌مندی از خدمات پزشکی و درمانی نیاز به سکونت در کلان‌شهر تهران را داشتند باتوجه‌به افزایش چشمگیر قیمت‌ها که در سال‌های اخیر ایجاد شد بسیاری از زوج‌های جوان و خانه اولی‌ها نیز که قادر به خرید و اجاره آپارتمان‌های با متراژ بالا نبودند نیز مجبور به اجاره آپارتمان 40 متری در تهران و در خوش‌بینانه‌ترین حالت خرید آپارتمان 30 متری در تهران شدند که این مسئله نیز بر میزان متقاضیان آپارتمان‌های کم متراژ در تهران افزود.

تمرکز امکانات، مراکز بهداشتی، درمانی، ادارات، سازمان‌ها و همچنین مراکز آموزشی و فرهنگی در تهران نیز از عواملی محسوب می‌شوند که شهروندان به‌جای سکونت در مناطق حاشیه‌ای تهران که به نسبت از امکانات کمتری نسبت به شهر بزرگ تهران برخوردارند سعی کنند تا با خرید آپارتمان 30 متری در تهران و حتی اجاره آپارتمان 40 متری در تهران در آپارتمان‌هایی کوچک‌تر اما در مناطقی با امکانات بیشتر سکونت کنند تا یک زندگی مناسب را داشته باشند.

اما با پیش‌بینی‌هایی که از انتهای سال گذشته در خصوص بازار مسکن صورت گرفت می‌توان شاهد افقی زیبا در بازار مسکن بود زیرا حال که تنها دو ماه از ابتدای سال 1400 گذشته است با مروری بر تحولات بازار مسکن که برگرفته از آمارهای خام سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات کشور است و اداره بررسی‌ها و سیاست‌های اقتصادی بانک مرکزی آن را منتشر می‌کند می‌توان به این امر دست‌یافت که از ابتدای سال جاری روند خرید و اجاره آپارتمان افزایش‌یافته و قیمت‌ها نیز سیری نزولی را طی می‌کند.

بر پایه این آمارها تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران در ماه دوم سال به 9/3 هزار واحد مسکونی رسیده که نسبت به ماه قبل 1/88 درصد افزایش را داشته که این امر به دلیل کاهش قیمت هر مترمربع مسکن بوده است به شکلی که بر پایه داده‌های بانک مرکزی قیمت خریدوفروش یک مترمربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی شهر تهران 0/288 میلیون ریال بوده که نسبت به فروردین‌ماه 8/1 درصد کاهش را داشته است بنابراین با ادامه این روند متقاضیانی که متناسب با شمار خانواده خود مجبور به خرید آپارتمان 40 متری در تهران و اجاره آپارتمان 30 متری در تهران بودند نیز می‌توانند آپارتمان‌هایی با متراژ بالاتر را تهیه کنند و دغدغه‌ای را در خصوص عدم تناسب تعداد خانوار با متراژ واحد مسکونی نداشته باشند.

https://khabarpu.com/img/post/1623656026.jpg

اما اگر نگاهی به مناطق 22 شهر تهران به‌وضوح خواهیم دید که در اردیبهشت‌ماه سال جاری بیشترین حجم معاملات مربوط به منطقه 5 و سپس مناطق 10 و 4 شهرداری تهران بوده است.

 باتوجه‌به اینکه میزان معاملات مسکن در اردیبهشت‌ماه سال جاری رشد مطلوبی را داشته است و ازآنجاکه با ادامه روند کاهش قیمت‌ها و همچنین افزایش میزان خریدوفروش در ماه‌های آتی مواجه خواهیم شد اگر شما هم برای خرید و اجاره آپارتمان مناسب برای سکونت خود و خانواده دست نگه‌داشته اید تا با کاهش قیمت‌ها اقدام به تأمین مسکن موردنیاز خود کنید و مجبور به اجاره آپارتمان 40 متری در تهران و خرید آپارتمان 30 متری در تهران نشوید و در مناطق حاشیه‌ای شهر تهران نیز ملزم به سکونت نشوید به شما پیشنهاد می‌کنیم که همراه با ما به یکی از محله‌های منطقه 2 شهرداری گشت و گذاری داشته باشید تا با کاهش قیمت‌ها ملکی مناسب و متناسب را برای خود و خانواده تأمین کنید.

در منطقه 2 شهرداری تهران محله‌های بسیاری وجود دارد که هر یک از آنها ویژگی‌های خاصی را دارند و به طور مسلم هر منطقه‌ای نیز از طرف‌داران خاصی برخوردار است بنابراین اگر شما هم علاقه‌مند به خرید و اجاره آپارتمان در یکی از محله‌های لوکس‌ترین منطقه تهران با قیمت مناسب‌تر هستید همراه با ما به محله دریان نو بیایید.

برای ورود به محله دریان نو می‌توانید از خیابان‌های ستارخان، میدان آزادی، خیابان بهبودی، بزرگراه یادگار امام و شیخ فضل‌الله استفاده کنید زیرا دسترسی به این محله از طریق خیابان‌های عنوان شده آسان‌تر خواهد بود و بسیاری از ساکنان و متقاضیان خرید آپارتمان در دریان نو نیز از این خیابان‌ها به نقاط مختلف تهران تردد می‌کنند.

محله دریان نو در نزدیکی محله‌های شهرآرا، تهران ویلا، آریاشهر و جاوید آباد قرار گرفته و از خیابان‌های صاحب نامی همچون حبیب‌الله، بلوار گل‌ها، بلوار سعادت، خیابان زنجان شمالی و در نهایت خیابان یکم تشکیل شده است که هر فردی که متقاضی خرید آپارتمان در دریان نو است می‌تواند برحسب نیازها و توقعات خود در هر یک از این خیابان‌ها اقدام به خرید ملک موردنظر خود کند.

با مروری به گذشته محله دریان نو به اسم مهدی ابراهیمی دریانی خواهیم رسید که از محله دریان واقع در آذربایجان شرقی به تهران سفر کرد تا با سرمایه خود شرکت ساختمانی شهرآرا را تأسیس کند و به همراه خانواده خود محله شهرآرا و دریان نو را ساخت و در آن زندگی خود را سپری کرد به همین دلیل می‌توان گفت که متقاضیان خرید آپارتمان در دریان نو در محله‌ای قدیمی سکونت خواهند کرد.

اما در کنار خانه‌های باغ‌دار و بزرگ ویلایی که در محله دریان نو تاکنون به‌جای‌مانده است آپارتمان‌های نوساز و مدرنی را خواهید دید که توجه هر فردی را به‌سوی خود جلب می‌کند به همین دلیل علاقه‌مندان به سکونت در آپارتمان‌های نوساز و مدرن نیز می‌توانند اقدام به خرید آپارتمان در دریان نو کنند و زندگی لوکسی را در محله‌ای قدیمی داشته باشند.

با قدم‌زدن در محله دریان نو به طور حتم به محله جاوید نیا خواهید رسید که در هر گوشه و کناری از آن تعمیرگاه‌هایی ایجاد شده که به تعمیر انواع و اقسام خودروها می‌پردازند به همین دلیل بسیاری از افراد محله جاوید نیا را به‌عنوان بورس تعمیرکاران خودرو می‌شناسند.

همان‌طور که پیش‌تر عنوان کردیم محله دریان نو به دلیل وجود خانه‌های ویلایی بزرگی که از گذشته به‌جای‌مانده و باغ‌های زیبا یکی از محله‌های خوش‌آب‌وهوای تهران به شمار می‌رود اما در کنار این باغ‌ها وجود بوستان‌های چمن، انقلاب، دوستان، ارکیده و کمیته نیز بر زیبایی‌های این محله افزوده است و باعث شده علاوه بر ساکنان، متقاضیان خرید آپارتمان در دریان نو نیز در این محله از لذت قدم‌زدن و استشمام هوای دلپذیر بهره‌مند شوند بنابراین اگر شما هم علاقه‌مند به سکونت در محله‌ای خوش‌آب‌وهوا هستید نیز محله دریان نو می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای شما باشد.

این محله نیز همانند سایر محله‌های شهر تهران دارای ادارات و سازمان‌هایی است که بر اهمیت این منطقه افزوده و باعث شده که بسیاری از ساکنان این محله را شاغلان این ادارات تشکیل دهند. شهرداری منطقه 10 و 2، اداره راهنمایی‌ورانندگی غرب تهران، سازمان آب و فاضلاب، اداره بنیاد جانبازان منطقه 2،شرکت ملی گاز، ناحیه انتظامی غرب تهران، پاسگاه راهنمایی منطقه 13، مرکز تلفن شهید چمران، مجتمع مخابراتی شهید یگانه و همچنین حوزه انتظامی 18 از ادارات و سازمان‌های مهمی هستند که در این محله قرار گرفته‌اند به همین دلیل اگر شما هم قصد خرید آپارتمان در دریان نو را دارید برای انجام امور اداری خود نیازی به مراجعه به محله‌های هم‌جوار را نخواهید داشت و در کمترین زمان ممکن به کارهای خود رسیدگی خواهید کرد.

https://khabarpu.com/img/post/1623656039.jpg

اما گر تصمیم دارید در یکی از قدیمی‌ترین خیابان‌های محله دریان نو سری بزنید باید خود را به خیابان کیهان برسانید. این کوچه که در بخش‌هایی هنوز هم‌بافتی قدیمی را دارد حسی نوستالژیک را در هر فردی ایجاد می‌کند بنابراین اگر علاقه‌مند به سکونت در خیابانی قدیمی هستید با خرید آپارتمان در دریان نو و به‌خصوص کوچه کیهان می‌توانید حس و حالی زیبا را دریافت کنید.

بسیاری از خانواده‌ها برای سکونت خود در محله‌ای خاص در پی بررسی مراکز آموزشی، تربیتی و فرهنگی مناسبی هستند تا با استفاده از آنها اوقات پرباری را برای فرزندان خود رقم زنند اگر شما هم از چنین قشری هستید با خرید آپارتمان در دریان نو آرامشی خاص را برای تربیت فرزندان خود خواهید داشت زیرا مدارس و مراکز آموزشی مناسب، سرای محله دریان نو و آموزشگاه‌های متنوع در این محله بستری را فراهم کرده که اوقات فراغت فرزندان شما به بهترین شکل در این مراکز سپری شود و افقی زیبا برای آینده آنها ترسیم شود.

برای خرید و تأمین مایحتاج زندگی نیز در محله دریان نو نگرانی نخواهید داشت زیرا همان‌طور که از نام این محله پیداست فروشگاه‌های زنجیره‌ای یاران دریان و همچنین بازار میوه‌وتره‌بار حبیب الهی شرایطی را فراهم کرده که در صورت خرید آپارتمان در دریان نو کلیه نیازهای خود را از همین محله تهیه کنند و نیازی به مراجعه به محله‌های هم‌جوار نداشته باشند.

اما همان‌طور که گفته شد در مقایسه با محله‌های دیگر منطقه 2 تهران محله دریان نو به لحاظ قیمتی در وضعیت مناسب‌تری قرار دارد بنابراین اگر شما هم پس از گشت‌وگذار در این محله تصمیم به خرید آپارتمان در دریان نو را گرفته‌اید بهتر است که به‌جای سرگردانی در این محله و مراجعه به آژانس‌های املاک متنوع با چند کلیک ساده به سامانه هوشمند کیلید مراجعه کنید و آگهی‌های ثبت شده در این سامانه را مشاهده کنید.

با استفاده از این سامانه ضمن انتخاب نام محله دریان نو می‌توانید آپارتمان‌هایی رابین متری 26 میلیون و 100 هزار تومان تا متری 46 میلیون و 600 هزار تومان بیابید و ضمن مشاهده اطلاعات کامل از ملک و تصاویر واقعی از آن و در نهایت انتخاب ملک موردنظر با شماره درج شده در بخش انتهایی آگهی تماس گرفته و اقدام به خرید آپارتمان در دریان نو در منطقه 2 شهرداری با بهترین قیمت کنید.

این در حالی است که اگر متقاضی خرید آپارتمان 30 متری در تهران و همچنین اجاره آپارتمان 40 متری در تهران به‌خصوص در محله دریان نو هستید نیز در سامانه هوشمند کیلید این امکان وجود دارد که به جستجوی ملک موردنظر خود پرداخته و انتخابی هوشمندانه را داشته باشید.

 


۱۲:۰۴:۳۲ | دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ | Monday 14 / 06 June / 2021