#اخبار کرونا #اخبار دولت #نقل و انتقال فوتبال #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #ثبت نام واکسن کرونا salamat.gov.ir #بورس #افغانستان #اخبار فرهنگیان

اعزام نیروی کار به ترکیه آرتان بورس تاپ (حقایقی که نمیدانید)

یکی از دلایل مهمی که امر مهاجرت و اعزام نیروی کار به ترکیه را ترسناک و سخت می کند، تغییرات شدیدی است که در تمامی ابعاد زندگی ناچار به پذیرش آن می شویم. اما آشنایی با کشور ترکیه می تواند این تغییرات را برای ایرانیان به حداقل برساند.

https://khabarpu.com/img/post/1627887090.jpg

ترکیه بعنوان کشوری آسیایی – اروپایی در خاورمیانه و نزدیکی با ایران، پایین تر بودن هزینه های زندگی نسبت به کشورهای اروپایی، اشتراکات فرهنگی، شرایط جغرافیایی یکی از مقاصد پر طرفدار توریستی و مهاجرتی برای ایرانیان محسوب می شود.

 مردم ترکیه بسیار خونگرم و مهربان هستند و به راحتی می توان با آنها ارتباط برقرار کرد. تشابهات مذهبی و فرهنگی ایران و ترکیه و نیز توجه به هنر و موسیقی، پایبندی به خانواده و احترام به ادیان مختلف دلایل دیگری هستند که سبب ایجاد آرامش و ارتباط با این کشور می شود و اعزام نیروی کار به ترکیه را پرطرفدار می کند. زبان اصلی آن ترکی استانبولی است که بی شباهت به ترکی آذری نیست. همچنین بخشی از ساکنان ترکیه کرد زبان هستند. لیکن با توسعه صنعت گردشگری در این کشور در مناطق توریستی ،براحتی می توان به زبان انگلیسی صحبت کرد.

هزینه های اعزام نیروی کار

برای شروع کسب و کار در ترکیه به اجازه کار نیاز خواهید داشت. انواع اجازه کار در ترکیه را دولت برای اتباع خارجی مشخص کرده است. نوع اول، اجازه کارت مدت دار است. در این نوع اجازه کار، شما برای یک شغل خاص و به مدت خاص (یک سال) وارد ترکیه خواهید شد. بعد از یک سال برای ماندن بیشتر باید درخواست تمدید بدهید و درخواست شما مجدداً بررسی شود. در صورت تأیید شما سه سال دیگر اجازه کار خواهید داشت. بعد از سه سال نیز امکان تمدید به ۶ سال وجود دارد. بعد از گذراندن ۶ سال نیز به شما اقامت دائم داده می شود. نوع دیگر، اجازه کار دائم است. اگر شما در ترکیه مشغول به کار شوید و ۵ سال از کار کردن شما بگذرد و بیمه ی شما نیز در طول این مدت رد شده باشد، می توانید درخواست اجازه کار دائم دهید.

اگرچه هزینه های زندگی هر فردی را سبک و نوع آن تعیین می کند، ولی هزینه زندگی اعم از خوراک، پوشاک، محل اقامت، رفت و آمد هزینه های پزشکی و تحصیلی علیرغم برخورداری از بهترین دانشگاهها و مراکز پزشکی در دنیا، بسیار کمتر از کشورهای اروپایی و در بعضی مواقع حتی ایران است. ترکیه کشوری است با تلفیقی از مدرنیته و سنتی که در اقتصاد این کشور نیز تاثیر گذار است. کار در ترکیه با جای خواب نیازمند اخذ ویزای کار و مجوز کار از وزارت کار و امور اجتماعی است و نمی توان با ویزی توریستی وارد بازار کار شد.  توسعه صنعت گردشگری در این کشور مشاغلی مانند تدریس زبان، هتلداری، مهمانداری و خدمات مربوط به جذب توریست را ایجاد نموده و در بخش سنتی، صنعت کشاورزی و پوشاک سرمایه گذاری یا اشتغال به کار در خصوص این صنایع را در بر دارد که  می تواند فرصتهای شغلی فراوانی را برای ایرانیان فراهم آورد.

https://khabarpu.com/img/post/1627887102.jpg

اعزام فوری نیروی کار به ترکیه امکانپذیر است؟

علاوه بر صنعت گردشگری، صنعت کشاورزی و پوشاک، تولید تجهیزات و ماشین آلات، مواد اولیه و حمل و نقل ترکیه نیز در حال گسترش است. بنابراین مشاغل زیادی در لیست انتخاب برای اعزام نیروی کار به ترکیه قرار دارند که می توانید با دقت بررسی کنید. از این رو فرصت های شغلی بسیاری در ارتباط با هریک از این موارد وجود دارد. یافتن این فرصتهای ارزشمند با توجه به تواناییها و تمایلات افراد، تخصصی است که بسیاری از شرکتهای کاریابی ضمن برخورداری از ارتباطات گسترده با کارفرمایان و حصول آگاهی از شرایط و مسایل مربوط به مشاغل مورد نظر و نیز توجه به قوانین وزارت کار و تامین اجتماعی ترکیه اقدام به معرفی نیروی کار به این کشور می نمایند.

یکی از موسسات کاریابی در ترکیه برای ایرانیان که در زمینه جستجوی کار، معرفی کارفرما، اخذ ویزای کار، گرفتن مجوز کار، عقد قرارداد مابین کاگر و کارفرما دارای سابقه درخشانی است، شرکت آرتان بورس تاپ می باشد. پس در اولین فرصت رزومه خود را آماده کنید و برای پیدا کردن پردرآمدترین شغل در ترکیه به نسبت رزومه ای که دارید از طریق مشاوران اقدام کنید. این شرکت کلیه خدمات مهاجرتی، اعم از کاریابی در ترکیه برای ایرانیان را در سریعترین زمان و به روش کاملا قانونی ارائه می کند. ارزشمند ترین مشاغل و بالاترین پیشنهادات شغلی و دستمزد را می توان از مشاوران اعزام نیروی کار به ترکیه آرتان بورس تاپ که بهترین مرکز کاریابی در ترکیه برای ایرانیان است دریافت نمود.

کدام شهر ترکیه برای زندگی و کار مناسب است؟

جاذبه های طبیعی، فرهنگ غنی و آثار باستانی و تاریخی کشور ترکیه در کنار شرایط آب و هوایی، منابع اقتصادی، فرصتهای شغلی و نیز امکاناتی همچون دانشگاههای معتبر و بیمارستانها و مراکز درمانی درشهر های مختلف ترکیه این امکان را فراهم می آورد تا هرکس با توجه به سبک زندگی و میزان توانایی خویش نسبت به انتخاب شهر اقامتی خود اقدام نماید. شهرهای زیر را می توان جز محبوبترین شهرهای ترکیه برای مقاصد مهاجرتی ایرانیان برای اعزام نیروی کار به ترکیه دانست:

https://khabarpu.com/img/post/1627887108.jpg

برای اولین بار چگونه کار پیدا کنیم؟

عدم آشنایی به زبان، قوانین و آداب کشور ترکیه می تواند باعث اتلاف هزینه و تلاش بسیاری از جویندگان کار در این کشور شود. اطلاع از مشاغلی که افراد خارجی اجازه فعالیت در آنها را ندارند، اشراف بر قوانین مخصوص کارگر و کارفرما، شناخت پتانسیل کاری شهرهای مختلف ترکیه و مشاغل موجود در آن و بسیاری دیگر از این دست می تواند مانع سود جویی کارفرمایان و یا موسسات کاریابی غیر متعهد شود.

در واقع کار در ترکیه استخدام فوری و اعزام در همان روز کار ساده ای نیست. پیدا کردن فرصت های شغلی در ترکیه محدود است و بسیاری از آنها نیز حقوق و دستمزد ناچیزی دارند. بهمین دلیل بهتر است پیش از هر اقدامی برای اعزام نیروی کار به ترکیه نسبت به پیدا کردن کار در ترکیه متناسب با شرایط زندگی و تحصیلی خود اقدام نمایید. ارتباط با موسسه اعزام دانشجو نیروی کار به ترکیه آرتان بورس تاپ (https://artanburstap.com) و بهرمندی از خدمات شایسته این موسسه نظیر: کاریابی در ترکیه و ثبت شرکت که بطور تخصصی در زمینه مهاجرت، تحصیل در ترکیه و کاریابی در ترکیه برای ایرانیان فعالیت می کند و استفاده از مشاوره های تخصصی کارشناسان این شرکت، راه مناسبی است که فارغ از دغدغه های مهاجرت کاری و مشکلات پیرامون آن، خود را برای مواجه با شغل و زندگی جدیدی که شایسته ایرانیان است آماده کنید. این سایت یکی از بهترین انتخاب ها برای کاریابی و ثبت شرکت در ترکیه می باشد. از طریق شماره های زیر می توانید با مجموعه تماس بگیرید:

تلفن دفتر تهران: 02188739817 

آدرس اینستاگرام: https://www.instagram.com/artanburstap

آدرس آپارات: https://www.aparat.com/artanburstap

 آدرس دفتر تهران: تهران، خیابان بهشتی، ابتدای خیابان سرافراز، مجتمع دریای نور، طبقه 9، واحد 902 و 903


۱۶:۱۷:۴۶ | دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ | Monday 02 / 08 August / 2021