#ماه محرم #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #تراکتورسازی تبریز #استقلال #پرسپولیس

کدام طرح فروش اقساطی خودرو مناسب من است؟

خرید اقساطی خودرو یک شرایط ایده‌آل برای تصاحب یک خودروی مدرن را پیش روی شما می‌گشاید. شرکت در طرح فروش اقساطی خودرو به شما اجازه می‌دهد تا با اقساطی مشخص و در مدت زمانی معین، صاحب خودرویی که دوستش دارید، شوید.

ممکن است پرداخت اقساط برای مردم زیادی مطلوب نباشد، اما واقعیت این است که این طرح نه تنها ایرادی ندارد، بلکه کاملا به نفع اقتصاد خانواده است. خودرو جز اقلام استهلاک‌پذیر است، بنابراین منطقی است که همواره به صورت اقساطی خریداری شود و صرف همه سرمایه برای خرید خودرو منطقی نیست.

از طرفی با توجه به اوضاع اقتصادی، خودرو هر ساله بر قیمتش افزوده می‌شود، مانند خانه، زمین، مغازه؛ در این شرایط خرید اقساطی یک خودروی صفر، یک سرمایه گذاری عاقلانه است. با پایان یافتن اقساط، اگر قصد فروش خودروی خود را داشته باشید، که اینک دست دوم محسوب می‌گردد، نه تنها کل هزینه‌ای که برای این ماشین انجام داده‌اید به علاوه سودی که برای اقساط پرداخته‌اید را به‌دست می‌آورید، بلکه مبلغی مضاعف از آنچه خرج کرده‌اید، دستتان را می‌گیرد.

درحالی‌که همان میزان سرمایه اگر امروز دست نخورده در حسابتان باقی می‌ماند، قدرت خریدش به طرز محسوسی کاهش می‌یافت. بنابراین توصیه ما به شما خرید اقساطی خودرو است. دلیل این‌ پیشنهاد را در ادامه بیان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

مزایای خرید اقساطی خودرو چیست؟

خرید اقساطی خودرو

با شرکت در طرح فروش اقساطی خودرو ارائه شده توسطمجموعه‌های معتبر، امتیازاتی برای وضع اقتصادی خود و خانواده‌تان رقم خواهید زد. خوب است بدانید که وقتی شما  برای خرید اقساطی خودرو به سراغ مجموعه‌های صاحب نام و معتبری چون سایا خودرو می‌روید، دیگر درگیر طرح‌های عجیب و غریب شرکت‌های خودروساز که با قرعه‌کشی خودرو واگذار می‌کنند، نمی‌شوید و یا زیر بار اقساط سنگین شرکت‌های لیزینگی غیرمجاز نمی‌روید، بلکه همه چیز بر اساس یک معامله برد برد و بر اصل مشتری مداری استوار است.  ما در این بخش به معرفی مهمترین مزیت های خرید اقساطی خودرو می پردازیم.

ممکن است عده‌ای به شما مشاوره اقتصادی بدهند که زیر بار قرض نروید و اقدام به خرید یک خودروی دست دوم نمایید. این پیشنهاد شاید برای یکی دو ماه جالب باشد، اما در دزار مدت شما از آن متضرر خواهید شد. خودروهای فرسوده و دست دوم بیشتر در معرض خرابی قرار می‌گیرند و اغلب تعمیرات ساختاری و فنی پرهزینه‌ای را هم رقم می‌زنند. از طرفی میزان مصرف سوخت و آلایندگی خودروهای فرسوده و قدیمی نیز به‌شدت بالاست و باید هزینه‌های گزافی هم برای سوخت‌رسانی پی در پی کنار بگذارید.

اگر از دوستداران محیط زیست هستید، بهتر است به سراغ خرید اقساطی خودروهای مدرن بروید. خودروهای جدید میزان مصرف سوخت کمتری دارند و این‌گونه در وقت و هزینه شما هم صرفه جویی می‌شود، از طرفی خودروی صفر تا مدت‌ها نیاز به تعمیرات ندارد و از مراجعه به تعمیرگاه بی‌نیازتان ‌می‌کند.

خرید اقساطی خودرو از سایاخودرو شما را از بروکراسی اداری دریافت وام بی‌نیاز می‌کند. به این ترتیب که شما فقط و فقط با مجموعه عرضه کننده طرح فروش اقساطی خودرو طرف خواهید بود و خودرو خریداری شده بزرگترین وثیقه میان شماست. بنابراین نیازی نیست که وقتتان را صرف دریافت وام و پیدا کردن ضامن و اموری از این دست نمایید.

شما با خرید اقساطی خودرو، بخش قابل توجهی از پس‌انداز خود را به سرمایه تبدیل می‌کنید. خودروی صفر خودش سرمایه محسوب می‌شود، از طرفی با مابقی پس‌اندازی که دارید می‌توانید در امور دیگر سرمایه گذاری کنید.

شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو به شما نظم مالی می‌بخشد. به این ترتیب پس از عقد قرارداد با مجموعه سایا خودرو، کاملا در جریان خواهید بود که به واسطه خرید اقساطی خودرو باید در کدام روز از ماه چه مقدار قسط بپردازید. این برنامه ریزی به شما کمک می‌کند تا درآمدتان را مدیریت کنید، بیش از حد خرج نکنید و حتی به صورت مداوم و ماهانه مبلغی را به عنوان پس‌انداز در نظر بگیرید.

کسانی که مخالف خرید اقساطی خودرو هستند، می‌گویند وقتی در طرح اقساطی مالکیت خودرو از آن ما نیست، صرف هزینه چه فایده‌ای دارد؟! خب البته تا حدودی حق با آن‌هاست. معامله با برخی شرکت‌های سودجو و مراکز فروش اقساطی خودرو که تا پایان اقساط از تحویل خودرو و ارائه سند به خریدار امتناع می‌کنند، باعث شده است تا این افراد نسبت به خرید خودرو قسطی، نظر مطلوبی نداشته باشند.

اما سایا خودرو به عنوان معتبرترین مرکز فروش خودرو قسطی، نه تنها اقدام به تحویل فوری خودرو به مشتری می‌نماید، بلکه به اندازه مبلغ پیش پرداخت ، سند را پس از طی کردن مراحل اداری به نام خریدار ثبت می‌کند. چنین شرایط شگفت‌انگیزی قطعا نظر طرفداران خرید نقدی خودرو را نیز تغییر خواهد داد.

کدام طرح فروش اقساطی خودرو مناسب من است؟

فروش اقساطی خودرو

اگر شما تصمیم به خرید اقساطی خودرو گرفته اید، یکی از اساسی‌ترین سوالاتی که با آن مواجه می‌شوید این خواهد بود که کدام طرح فروش اقساطی خودرو مناسب من است؟ پاسخ این پرسش را دوستان و خانواده نمی‌دانند؛ بلکه باید به سراغ کسانی بروید که با درک درست از وضعیت اقتصادی کشور و بازار خودرو بتوانند اوضاع مالی شما را بسنجند و با توجه به توان بازپرداخت اقساط به نحوی که فشاری به خانواده شما تحمیل نشود و سلیقه شما، بهترین گزینه را پیش روی شما بگذارند. پیشنهاد ما به شما تماس با مشاوران و کارشناسان فروش مجموعه سایاخودرو است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مشاوره اصولی خرید را به شما ارایه دهند.

در هنگام خرید اقساطی خودرو چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

از مزایای خرید اقساطی خودرو مطالبی را به میان آوردیم، اما ناگفته نماند، خودرو چه به شکل نقدی و چه قسطی یک تصمیم مالی بزرگ است. شرایط اقتصادی در کشور ما به‌گونه‌ای است که اکثر افراد ساعات زیادی را به‌طور مداوم کار می‌کنند، اما درآمد ماهانه آن‌ها کفاف یک زندگی متوسط را نمی‌دهد.

از این رو بسیار سخت کار می‌کنند، کم تفریح می‌کنند، کم خرج می‌کنند و ذره ذره پس‌انداز می‌کنند تا بتوانند سطح زندگی و معیشت خود را ارتقا دهند. در چنین شرایطی نمی‌توان به هر طرح فروش اقساطی خودرو اعتماد کرد. پس رعایت نکاتی در هنگام خرید اقساطی خودرو ضروری است:

اگر مجموعه ای حتی به یک مورد از نکات گفته شده، پایبند نبود، پای میز معامله حاضر نشوید.

فروش اقساطی خودرو شامل چه خودروهایی می‌شود؟

خرید قسطی ماشین

خرید اقساطی خودرو را اگر از شرکت‌های خودروساز پیگیری نمایید، هر شرکت محصولات ویژه و جدید خود را در مناسبت‌های متعدد عرضه می‌کند. همان‌طور که پیشتر نیز گفته شد، شرایط شرکت‌های خودروساز به قدری عجیب و غریب شده که باید ماه‌ها و یا حتی یک‌ سال منتظر بمانید تا شاید شما برنده قرعه‌کشی‌  واگذاری خودروها باشید. برخی مراکز ارایه دهنده طرح‌های فروش اقساطی خودرو نیز اقدان به عرضه محصولاتی می‌کنند که به سبب قیمت مناسب، در جاده‌های ایران پر طرفدارترند. فروش اقساطی پراید، پژو پارس، پژو ۲۰۶، پژو ۲۰۷، ساینا و تیبا از این جمله‌اند. اما به جرات می‌توان گفت کمتر مجموعه‌ای است که مانند سایا خودرو اقدام به فروش اقساطی خودروهای ایرانی و خارجی نماید.

سایاخودرو تمامی محصولات شرکت‌های خودروساز ایرانی یعنی سایپا، ایران خودرو، بهمن موتور و کرمان موتور و نیز خودروهای مونتاژی و وارداتی از برترین خودروسازهای جهان را در قالب طرح‌های اقساطی عرضه می‌کند. در واقع می‌توان گفت سایا خودرو تلاش می‌کند تا آرزوهای شما را برآورده کند. آیا اصلا می‌دانستید شما می‌توانید محصولات جذاب شرکت تولید کننده خودرو کره جنوبی یعنی هیوندای را نیز به صورت اقساطی خریداری نمایید؟  سایا خودرو حتی برای طرفداران محصولات کمپانی‌های کیا و رنو هم طرح‌هایی در نظر گرفته تا از این نظر پیشتاز و البته یکه‌تاز در بین مجموعه‌های ارایه‌دهنده طرح‌های فروش اقساطی خودرو باشد.

سخن پایانی...

هنان‌طور که گفته شد، خرید خودرو یک تصمیم مالی بزرگ است. اگر قصد خرید اقساطی خودرو یا خرید نقدی دارید، روی کاغذ مزایا و معایب هر کدام را بنویسید و حساب کنید در دراز مدت چقدر هزینه و چه میزان فایده از این معاملات نصیبتان خواهد شد. اگر تصمیم به شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو گرفتید، بسیار تحقیق کنید تا در دام سودجویان نیفتید و با مجموعه ای وارد معامله شوید که به نفع شما همچون نفع خود اهمیت دهد. به‌علاوه مجموعه‌ای را انتخاب کنید که سابقه پایبندی به تعهدات داشته باشد؛ چراکه پس‌انداز شما، همه سرمایه‌ای است که با کار و تلاش طاقت‌فرسا به‌دست آورده‌اید.اگر قصد خرید اقساطی خودرو دارید و می‌خواهید لذت یک خرید دلچسب بدون دغدغه را تجربه کنید، سایا خودرو انتخاب مناسبی است.


۱۶:۲۵:۲۵ | دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ | Monday 16 / 08 August / 2021