#اخبار کرونا #اربعین #اخبار دولت #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #ثبت نام واکسن کرونا salamat.gov.ir #بورس #افغانستان #اخبار فرهنگیان

خرید کتاب کمک درسی بهترین دستیار آموزشی والدین در دوران کرونا

همان ‌طور که می ‌دانید پس از انتشار ویروس کرونا، تغییر و تحولات بسیاری در کل کشور و هم چنین در زمینه‌ آموزش و تحصیل بوجود آمد، و روند آموزش، یادگیری و حتی خرید کتاب و خرید کتاب کمک درسی را هم تحت تاثیر قرار داد.

همان ‌طور که می ‌دانید پس از انتشار ویروس کرونا، تغییر و تحولات بسیاری در کل کشور و هم چنین در زمینه‌ آموزش و تحصیل بوجود آمد، و روند آموزش، یادگیری و حتی خرید کتاب و خرید کتاب کمک درسی را هم تحت تاثیر قرار داد. یکی از تحولات بخش آموزش، ایجاد روش آموزش مجازی یا آموزش آنلاین بود. روشی که کمابیش والدین، فرزندان و حتی معمان را نیز دستخوش چالش هایی کرده است. با توجه به اینکه سهم معلمان در این روش، در آموزش و یادگیری کودکان از والدین کمتر شده، و پدر و مادرها به کتاب های کمک درسی پناه آورده انده، در ادامه این مطلب قصد داریم ضمن پرداختن به موضوع خرید کتاب کمک درسی، راهنمایی برای انتخاب یک دستیار آموزشی برای والدین در دوران کرونا باشیم، پس با ما همراه شوید.

https://khabarpu.com/img/post/1629789923.jpg

 

آموزش مجازی و تغییر سبک یادگیری در دوران کرونا

باید قبول کرد که آموزش مجازی یکی از شیوه ‌های مرسوم آموزشی است که با ورود کرونا به زندگی روزمه ما، استفاده از آن توفیق اجباری شد! هم اکنون در سرتاسر دنیا این روش در حال اجراست. از سوی دیگر تغییر سبک یادگیری دانش آموزان در دوران کرونا از آموزش حضوری به مجازی، موجب ورود تعدادی از اعضای خانواده در امر یادگیری فرزندانشان شده، و به این ترتیب، مسئولیت بیشتری را بر دوش والدین قرار داده است. در شرایط فعلی هم که امکان رفتن به کتابفروشی و خرید حضوری کتاب کمک آموزشی وجود ندارد، می توانید با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی کتاب کمک درسی، جزوه و حتی خرید کتاب دانشگاهی را انجام دهید و با خیالی آسوده کتاب خود را درب منزل تحویل بگیرید؛ یکی از این مراکز معتبر فروشگاه اینترنتی فرآموز است.

https://khabarpu.com/img/post/1629789933.jpg

 

فاکتورهای انتخاب کتاب کمک درسی برای آموزش مجازی

انتخاب یک منبع خوب کمک آموزشی یکی از مهم ترین پایه های پیشرفت دانش آموزان است، که می تواند در روند درس خواندن و یادگیری آنها تاثیر گذار باشد، و حتی در احساس آنها نسبت به مطالعه یک درس هم تاثیر بسزایی داشته باشد. اکثر دانش آموزان برای هر کتاب درسی حداقل یک کتاب کمک آموزشی خریداری می کنند و معیار دانش آموزان برای انتخاب توصیه معلم و یا شخصی که قبلا کتاب را خریداری کرده است. انتخاب و خرید کتاب کمک درسی مسئله ای است که نیاز به توجه و دقت فراوانی دارد، پس کتابی که قصد خرید آن را دارید، باید تمامی فاکتورهای یک کتاب کمک درسی خوب و کاربردی را داشته باشد، و اما این فاکتورها کدامند؟ با ما همراه شوید:

 

هر ساله ناشران بسیار زیادی اقدام به چاپ و فروش کتاب کمک درسی می نمایند، بخاطر اینکه تعداد این ناشران بسیار زیاد است، والدینی که قصد خرید کتاب دارند، باید به این نکته دقت کنند. مثلا والدین هنگام خرید کتاب زبان باید بین صدها انتشارات مختلف کتاب مورد نظر خود را خریداری نماید.

 

ممکن است بعضی از دانش آموزان برای خرید کتاب کمک درسی خود بجای اینکه تمامی کتب آموزشی خود را از یک انتشارات بخرند، بر اساس نیاز خود تعدادی از کتاب های آموزشی خود را از چند انتشارات معتبر بخرند، که محتوای آنها بنظرشان کاربردی تر است.

 

دانش آموزان باید در انتخاب کتاب کمک درسی به این نکته توجه داشته باشند، که کتاب انتخابی باید تمامی مطالب درسی را پوشش داده و جامع و کاربردی باشد.

 

بسیاری از دانش آموزان در انتخاب منبع آموزشی مناسب تردید دارند، و برای خرید کتاب به کتاب فروشی ها مراجعه کرده و کتاب ها را بررسی می کنند و یا اینکه از مشاوران خود می خواهند در انتخاب یک منبع خوب و در سطح خودشان کتاب به آنها معرفی کنند. پس همیشه سعی کنید در خرید کتاب کمک درسی به این فاکتور مهم توجه کنید.

این مطلب بیشتر مناسب دانش آموزان کنکوری است، که در هنگام انتخاب کتاب کمک درسی دقت کنند، که هر درس طبق اصول طبقه بندی شده است و هنگام مطالعه تمام ابهامات ذهنی اش را برطرف می کند.

https://khabarpu.com/img/post/1629789939.jpg

 

استقبال از سفارش اینترنتی کتاب در دوران کرونا

با توجه به شرایط کرونا، بسیاری از کسب و کارها به فروش اینترنتی و آنلاین روی آوردند. تعداد فروشگاه های آنلاین کتاب نیز هر روزه در حال افزایش است. لازم به ذکر است که معمولاً ‌سایت‌ های فروش اینترنتی کتاب هم به خاطر مناسبت ‌های مختلف از تخفیف ‌های بسیاری استفاده می‌کنند، که همین موضوع باعث می شود تا والدین و دانش آموزان از خرید کتاب ها استقبال کنند و به سادگی هر چه تمام ‌تر کتاب مورد نظرشان را اینترنتی تهیه کنند، و از مطالعه آن لذت ببرید. زیرا با خرید اینترنتی کتاب علاوه بر صرفه ‌جویی در زمان، تنوع بالای کتاب ها و نداشتن محدودیت در انتخاب کتاب یک فرصت برای دانش آموزان و والدین است، و امکان خرید همه روزه و در هر وقت از شبانه روز ایجاد کرده است.

 

بهترین زمان برای خرید کتاب کمک درسی

بهترین زمان برای خرید کتاب کمک درسی، بین فواصل زمانی یک تا دو ماه بعد از شروع سال تحصیلی است، زیرا تغییر و تحولات کتاب های درسی و کمک درسی هر کدام اعمال شود. در زمان خرید کتاب کمک درسی ابتدا باید فهرست کتاب را کامل مشاهده کنید، تا مطمئن شوید مطالب مورد نیاز در کتاب آمده است، و بعد با یک نگاه کلی به صفحات داخل کتاب مطالب و تمرین ‌ها را بررسی کنید. برای این که تجربه یک خرید عالی را داشته باشید، باید ابتدا یک لیست کامل از کتاب‌ های کمک درسی تهیه کنید. و سپس در زمان خرید از فروشگاه اینترنتی کتاب به اطلاعات کامل آن توجه کنید. پیشنهاد می کنیم برای تهیه کتاب های کمک درسی و همچنین سی دی های کمک آموزشی از طریق فروشگاه های آنلاین کتاب مانند فرآموز اقدام نمایید. و این مجموعه علاوه بر همکاری با ده ها انتشارات معتبر، سفارش شما را در اسرع وقت به دستتان می رساند.


۱۱:۵۶:۳۳ | سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ | Tuesday 24 / 08 August / 2021