#اخبار کرونا #اخبار پرسپولیس #اخبار افغانستان #دریافت کارت واکسن vcr.salamat.gov.ir #اخبار آذربایجان #اخبار دولت #اخبار استقلال #ثبت نام واکسن کرونا salamat.gov.ir #اخبار فرهنگیان

هر آنچه باید از باورهای نادرست درباره مراقبت از پوست بدانید

مراقبت از پوست صورت یکی از مواردی است از گذشته تا به امروز بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در زمان های گذشته به دلیل نبود اطلاعات کافی در خصوص پاکسازی پوست، افرادی زیادی باورهای نادرستی از مراقبت از پوست داشتند و همین امیر موجب می شد تا با استفاده از روش های مختلف نه تنها از پوست خود مراقبت نکنند، بلکه های آسیب های جبران ناپذیری را به آن نیز وارد کنند.

موسسه تالگو پاریس، یکی از آموزشگاه های پاکسازی پوست صورت بوده که علاوه بر اینکه می توانید از محصولات با کیفیت این مجموعه خریداری و استفاده کنید، می توانید در دوره های آموزشی پاکسازی پوست این موسسه شرکت کرده و در پایان دوره نیز از مدرک معتبر بین المللی که اعطا میکنند نیز بهره مند شوید.

آموزش پاکسازی تخصصی پوست در آموزشگاه تالگو پاریس با مدرک معتبر از تالگو فرانسه و سازمان فنی حرفه ای کشور به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر استفاده شخصی، کسب درآمدی از این راه داشته باشید. آموزشگاه تالگو علاوه بر دوره های آموزشی پاکسازی پوست، به مراجعه کنندگان خدمات پاکسازی پوست را ارئه می دهد و علاقمندان می توانند پس از استفاده از خدمات، از محصولات ما نیز تهیه نمایند.

تالگو پاریس با فروش محصولات پاکسازی پوست سعی دارد که روند مراقبت از پوست را برای خریداران آسان کنند. بهترین محصولات دریایی و ارگانیک پاکسازی پوست با بیشترین تاثیر را از تالگو خریداری نمایید.

در این گزارش که توسط کارشناسان ما در موسسه تالگو فرانسه تهیه شده است، قصد داریم تا شما عزیزان را با باورهای نادرست مراقبت از پوست بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

 

ویژگی های بهترین دکتر جراح سینه

روش های صحیح مراقبت از پوست صورت

آشنایی با باورهای نادرست درباره مراقبت از پوست

گاهی وقتها پیش می آید که طبق عادت به صورت مرتب و روزانه، به دلیل پایین بودن سطح آگاهی از مراقبت های پوست، به روش های نادرستی از پوست خود مراقبت کرده اید، به مرور زمان شاهد تیره شدن پوست، خشکی پوست و لک شدن پوست خود شده اید. در ادامه به چند نکته مهم از باورهای نادرست در مورد مراقبت های پوست اشاره خواهیم کرد. این باورهای نادرست شامل موارد زیر می باشد:

  1. پوست های چرب نیازی به مرطوب کننده ندارند.
  2. در روزهای ابری نیازی به استفاده از ضد آفتاب نیست.
  3. برای محافظت بیشتر از پوست در روزهای آفتابی از کرمهای ضدآفتاب با اس پی اف بالا استفاده کنید.
  4. خطرناک نبودن آفتاب سوختگی برای برنزه شدن
  5. با آرایش خوابیدن پوست را خراب نمی کند.
  6. مناسب بودن آب داغ برای پوست
  7. آکنه فقط در نوجوانان به وجود می آید.
  8. پس از مشاهده علائم پیری باید از پوست مراقبت کرد.
  9. دلیل خشکی پوست کم آبی بدن است.
  10. استفاده بیش از حد از اسکراب برای رفع خشکی پوست

استفاده نکردن از کرم ضد آفتاب در روزهای ابری

یکی از باورهای نادرست در خصوص مراقبت از پوست صورت این است که در روزهای ابری استفاده نکردن از کرم ضد آفتاب مانعی ندارد. متخصصان زیبایی این باور غلط را رد کرده اند و تاکید می کنند که حتما در روزهای ابری یا در فصلهای سرد سال از ضدآفتاب به صورت مرتب و روزانه استفاده کنید زیرا انعکاس نور خورشید در اثر برخورد به ابرها می تواند خطرناک تر از نور مستقیم آن باشد.

 

ویژگی های بهترین دکتر جراح سینه

استفاده از کرم های ضد آفتاب حتی در روزهای ابری با SPF مناسب

بالا بودن SPF ضد آفتاب برای محافظت از پوست و آفتاب سوختگی

یکی دیگر از باورهای اشتباه در خصوص مراقبت از پوست صورت این است که برخی از افراد فکر میکنند هر چه اس پی اف ضد آفتاب بیشتر باشد، پوست را دربرابر آفتاب بیشتر محافظت خواهد کرد.

استفاده از کرم ضدآفتاب به این صورت است که هر چند ساعت یکبار باید تمدید شود. بالا بودن اس پی اف ضد آفتاب به معنی این است که فاصله زمانی برای تمدید کرم بیشتر خواهد بود و پایین بودن آن در فاصله زمانی کمتری نیاز به تمدید دارد.

استفاده نکردن از مرطوب کننده برای پوست های چرب

یکی دیگر از باورهای نادرست در خصوص مراقبت از پوست صورت، استفاده نکردن از مرطوب کننده در پوستهای چرب می باشد. به اشتباه و باور غلط، افرادی که دارای پوست های چرب می باشند از مرطوب کننده برای آبرسانی به پوست استفاده نمی کنند.

هر نوع پوستی نیاز به آبرسانی دارد و دلیل بیشتر چرب شدن پوست عدم وجود رطوبت در پوست می باشد. یکی از دلایل به وجود آمدن آکنه بر روی پوستهای چرب عدم وجود آبرسانی به پوست می باشد.

با آرایش خوابیدن

یکی از موارد که به پوست صورت صدمه جدی وارد خواهد کرد، با آرایش خوابیدن است. شب زمان استراحت تک تک اعضای بدن می باشد. پوست صورت هم جزو همین دسته بوده و تایم شب، بهترین فرصت برای استراحت انواع پوست های صورت است. وجود آرایش بر روی صورت در زمان خواب موجب بسته شدن منافذ پوست و بوجود آمدن آکنه بر پوست می شود.

 

ویژگی های بهترین دکتر جراح سینه

استفاه از کرم های مناسب برای انواع پوست صورت

استفاده از آب داغ برای استراحت پوست

گاهی افرادی به منظور رفع خستگی از دوش آب گرم استفاده می کنند. استفاده از آب گرم به مدت طولانی موجب از بین رفتن روغنهای طبیعی و ضروری پوست خواهد شد.

از بین رفتن چربیهای ضروری پوست موجب خشک شدن پوست خواهد شد. برای جلوگیری از خشکی پوست بهتر است از دوش آب ولرم استفاده کنید و بلافاصله بعد از حمام از مرطوب کننده برای حفظ رطوبت پوست استفاده نمایید.

خشکی پوست بر اثر بی آبی بدن می باشد

به هیچ وجه خشکی پوست نمی تواند به دلیل بی آبی بدن باشد. دلیل اصلی خشکی پوست عدم وجود چربی در پوست می باشد. کم آبی بدن موجب کم شدن رطوبت پوست و ایجاد چین و چروک ریز در سن بالا می شود. برای جلوگیری از خشکی پوست بهتر است از مرطوب کننده ها و سرمها برای مراقبت از پوست استفاده کنید.

دلیل شرکت در دوره های آموزشی موسسه تالگو فرانسه چیست؟

شرکت در دوره های آموزشی موسسه تالگو موجب شده تا علاوه بر اینکه با انواع پوست و ویژگی های هر یک بیشتر آشنا شوید، در خصوص روش های صحیح و کرم های مناسب جهت محافظت و نگهداری از پوست صورت نیز اطلاعات دقیقی را کسب نمایید.

علاوه بر آن در موسسه تالگو فرانسه آموزش مراقبت های پوست با مدرک فنی حرفه ای همراه خواهد بود و در پایان دوره به افراد شرکت کننده مدرک معتبر بین المللی اعطا خواهد شد.

دوره های آموزش مراقبت از پوست به روش تالگو فرانسه در نمایندگی رسمی تالگو پاریس، به صورت ویژه تحت عنوان دوره های آموزشی Skin Care برگزار می گردد.

موسسه تالگو فرانسه (www.thalgoparis.com) در تهران تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور و مدرسه عالی تالگو فرانسه می باشد. از آنجایی که مدرک سازمان فنی و حرفه ای کشور بین المللی و قابل ترجمه است و نیاز به اخذ این مدرک برای شروع کار صد درصد الزامی می باشد. لذا موسسه تالگو پاریس این امکان را برای کارآموزان فراهم نموده است.

 

ویژگی های بهترین دکتر جراح سینه

موسسه تالگو پاریس ارائه دهنده دوره های آموزشی پوست صورت با مدرک معتبر

بعد از گذراندن کل فلسفه تالگو در این مرکز تخصصی موفق به اخذ مدرک بین المللی تالگو فرانسه و مدرک سازمان فنی و حرفه ای کشور می شوید. که در همه کشورهای مطرح دنیا مورد تایید و استفاده می باشد.

موسسه تالگو پاریس (THALGO PARIS) نمایندگی رسمی تالگو ایران تحت نظر مدرسه عالی تالگو پاریس می باشد که ارائه دهنده هر یک از موارد زیر است:

برند تالگو فرانسه درمان های جامع و کاملی را در همه زمینه ها از جمله کم آبی، فرم دهی خطوط صورت، ضد پیری، متعادل سازی پوست، حساسیت و لکه های پوستی عرضه می کند. همچنین درمان اکسپشنال تالگو برنده محصولات مراقبت پوست، نتایج چشمگیری در لیفت و درمان علایم پیری پوست داشته اسست. درمان های بدن تالگو شامل سم زدایی، رفع سلولیت، لاغری، رفع خستگی عضلانی و مراقبت های اسپا می باشد.


۸:۱۷:۳۱ | دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ | Monday 20 / 09 September / 2021