#اخبار کرونا #اخبار بنزین #ثبت نام مسکن حمایتی سامانه ثمن saman.mrud.ir #اخبار بیت کوین و ارزهای دیجیتال #دریافت کارت واکسن vcr.salamat.gov.ir #اخبار دولت #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #اخبار فرهنگیان

خبر ویژه نیلگام در خصوص ویزای کانادا

آخرین اخبار از دریافت های موفق ویزای کانادا که نتایج اعلام شده چند روز گذشته کنسولگری کانادا هستند این طور نشان داده که با کاهش محدودیت های اپیدمی، سرعت رسیدگی و پاسخ دهی به درخواست های ویزای کانادا افزایش چشمگیری داشته و با درخواست بیش از 90 درصد پرونده هایی که دارای سابقه ویزای کانادا بوده اند، موافقت شده است!

اگر شما هم متقاضی درخواست هر یک از انواع ویزا از جمله ویزای توریستی، تحصیلی و یا اسپانسرشیپ خانوادگی کانادا هستید، اکنون بهترین زمان برای ارائه درخواست ویزای کانادا به کنسولگری این کشور میباشد.

ویزای کانادا با سایت نیلگام

عموماً قصد از سفر و مهاجرت به کانادا، نوع ویزای درخواستی را مشخص کرده و مدارک مورد نیاز سفارت نیز براساس نوع ویزا تغییر می کند. اما بد نیست تا مروری به مدارک مورد نیاز نوع محبوب و متداول ویزای کانادا یعنی ویزای توریستی داشته باشیم:

البته برای سایر انواع ویزای کانادا به مدارک دیگری از جمله گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایش مدیکال، نامه پذیرش تحصیلی، جاب آفر و سایر اسناد تخصصی نیاز خواهد بود.

پس اگر تا به حال:

 و تحت شرایط مختلف دیگر، در امر دریافت این ویزای مهم و ارزشمند کشور آمریکای شمالی ناموفق بوده اید، موسسه مهاجرتی نیلگام با ارزیابی و مشاوره تخصصی، بهترین خدمات را متناسب با نیازهای شما ارائه داده و شما را بیش از هر زمان دیگری به اخذ ویزای کانادا و مهاجرت به این کشور پیشرفته و زیبا نزدیک می کند.

پس بهتر است از این فرصت ویژه سفارت کانادا نهایت استفاده را برده و با همراهی کارشناسان سایت نیلگام، در کمترین زمان ممکن، ویزای کانادا را دریافت کنید.

منبع: سایت نیلگام، رتبه اول دریافت موفق ویزای کانادا

Nilgam.com

 

 

 


۱۱:۵۲:۲۱ | شنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۰ | Saturday 02 / 10 October / 2021