#ماه محرم #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #تراکتورسازی تبریز #استقلال #پرسپولیس

حکاکی لیزری سنگ از بهترین خدمات لیزر

خدماتی که با دستگاه لیزر می توان ارائه داد بسیار متنوع بوده و در موضوعات مختلفی قابل استفاده می باشد.

پرسناژ در این زمینه و ارائه خدمات لیزر فلزات و غیر فلزات، حکاکی لیزری فلزات و غیر فلزات و همچنین پرداخت کاری فلزات را به شما عزیزان ارائه می دهد و خدمات ارائه شده توسط شرکت بین المللی پرسناژ را میتوانید با مراجعه به بخش های داخلی وب سایت، مشاهده کنید.

خدمات لیزر پرسناژ

خدمات برش لیزر پرسناژ

خدمات برش لیزر در دو دسته بندی کلی خدمات برش لیزری فلزات و خدمات برش لیزری غیر فلزات دسته بندی و معرفی میگردد. این سرویس ها در زمینه انواع برش های صنعتی و نیمه صنعتی بر روی فلزات و غیرفلزات مختلف انجام می پذیرد و شرح خدمات ازائه شده در این بخش ها بسیار گسترده است. نتیجه استفاده از لیزر در صنعت برش سبب بالا رفتن کیفیت محصول نهایی ، بالا رفتن ظرافت و دقت برش و همچنین کاهش هزینه های نیروی انسانی خواهد بود.

خدمات حکاکی لیزر

خدمات حکاکی لیزر و برش لیزر نیز در دو دسته بندی کلی گنجانده میشوند که شامل خدمات حکاکی لیزری فلزات و خدمات حکاکی لیزری غیر فلزات است. حکاکی نام و نشان تجاری یک محصول بر روی بدنه آن ، ساخت انواع تندیس ها با استفاده از حکاکی لیزر ، ایجاد نقش و نگار بر روی انواع پارچه ، چرم ، چوب، کاغذ و کارت و بسیاری از اجسام دیگر از جمله مزیت هایی است که دستگاه های حکاکی لیزری برای ما فراهم میکنند. علاوه بر این با استفاده از دستگاه های صنعتی امکان در اختیار داشتن محصول نهایی با کیفیت بالا و مقبولیت بیشتر به راحتی فراهم میگردد. دیگر خدمات ارائه شده توسط شرکت بین المللی پرسناژ شامل خدمات زیر است که میتوانید با مراجعه به بخش های داخلی وب سایت بیشتر با آن ها آشنا شوید.

حکاکی لیزر

خدمات پرداختکاری فلزات پرسناژ

پرداخت ‌کاری فلزات (Surface finishing) یا پولیش در واقع صیغلی و براق کردن یا رفع نواقص در سطح فلز است. پرداخت کاری فلزات منجر به بهبود ظاهر هر فلزی می‌ شود. به منظور پرداخت کاری از انواع دستگاه‌ های پرداخت‌ کاری استفاده می شود تا تمام و یا اکثر ضایعات را از بین ببرد. پرداخت‌ کاری علاوه بر زیبایی فلزات از خوردگی و افزایش مقاومت آن‌ می‌ شود.

حک با لیزر روی انواع سنگ

سنگ یکی از بهترین مواد اصلی است که حکاکی لیزری روی آن از نمای خاصی برخوردار است. انواع سنگ هایی که کاملا شفاف و به رنگ تیره هستند مانند گرانیت، مرمر ، بازالت یا حکاکی سنگ عقیق بهترین نتیجه را در حکاکی لیزری مخصوصا حک تصویر می دهند. این نوع دستگاه لیزر حکاکی روی سنگ به طور خاص برای حکاکی لیزر و خصوصا برای حکاکی انواع سنگ مانند سنگ مزار، سنگ تزیینی شومینه، سنگ های یادبود، سنگ های مورد استفاده در لابی هتل ها و … مناسب است.

حکاکی لیزری

نحوه حکاکی لیزری سنگ

امکـان حکـاکـی بـه صـورت لایـه بـرداری بسیـار ضعیـف تـا عمـق 1 میلیمتر است که به راحتی و با فرستادن عکس از طریق کامپیوتر به دستگاه، عکسی شفاف و با کیفیت عالی در اختیار خواهید داشت. دستگاه های حکاکی و برش  لیزری می توانند تصاویر افراد یا مناظر را با ظرافت و زیبایی خیره کننده ای بر روی سنگ حکاکی کنند. قیمت دستگاه حکاکی روی سنگ مناسب است و می تواند انواع تصاویر را روی انواع سنگ انجام دهد.

سخن آخر

شرکت پرسناژ بزرگترین و با سابقه ترین شرکت در زمینه خدمات  دستگاه های برش و حکاکی لیزر در ایران می باشد. شرکت بین المللی پرسناژ با 29 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات برش و حکاکی لیزری بر روی کلیه محصولات فلزی و غیر فلزی مانند پارچه، چرم، چوب، آهن، فوم، کاغذ، پلکسی و ... مصمم به اجرای طرح ها و ایده ها با بهترین و دقیق ترین کیفیت است. برای انجام کلیه خدمات لیزری به وبسایت شرکت بین المللی پرسناژ (www.personageco.com) مراجعه نمایید.


۱۱:۳۴:۵۸ | یکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰ | Sunday 03 / 10 October / 2021