#اخبار کرونا #مذاکرات وین #اخبار دربی #خرید اقلام تنظیم بازاری در سامانه بازرگام bazargam.com #آلودگی هوا #دریافت کارت واکسن vcr.salamat.gov.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #اخبار فرهنگیان

نظرسنجی کن تا بیشتر بفروشی!

تحقیقات نشان داده است که نظرسنجی علی الخصوص با سامانه ارسال پیامک ، نحوه عملکرد کسب‌وکار از مشتری، راهی عالی برای راضی نگه‌داشتن مشتریان فعلی و همچنین به دست آوردن مشتریان جدید است.

تحقیقات نشان داده است که نظرسنجی علی الخصوص با سامانه ارسال پیامک ، نحوه عملکرد کسب‌وکار از مشتری، راهی عالی برای راضی نگه‌داشتن مشتریان فعلی و همچنین به دست آوردن مشتریان جدید است. نظرسنجی از مشتریان به شما کمک می‌کند تا از نیازهای مشتریان در حال و آینده مطلع باشید.

دریافت بازخورد مستقیم از مشتریان مزایای زیادی در پی دارد. احتمالاً مشتریانی که در نظرسنجی‌هایتان شرکت می‌کنند نسبت به آن‌هایی که شرکت نمی‌کنند رابطه نزدیک‌تری با شما خواهند داشت.

پاسخ‌دهندگان نظرسنجی شما امیدوارند که روی بازخوردها کار کنید تا مشکلات و دغدغه‌های  آن‌ها حل شود. وقتی روی بازخورد آن‌ها کار می‌کنید، مشتری مطمئن می‌شود که به او اهمیت می‌دهید.

انواع نظرسنجی‌ها

انواع مختلفی از نظرسنجی‌ها وجود دارد که برخی از آن‌ها ممکن است برای کسب‌وکار شما بهتر عمل کند. در ادامه برخی از رایج‌ترین انواع نظرسنجی را معرفی می‌کنیم:

نظرسنجی از مشتریان

 با جمع‌آوری بازخورد مشتریان، می‌توانید کمپین‌های بازاریابی، محصولات و خدمات آینده خود را برای برآورده ساختن بهترین نیازهای مشتریانتان شکل دهید.

نظرسنجی رضایت کارکنان

 اگرچه مشاغل معمولاً از نظرسنجی‌ها برای اهداف خارجی استفاده می‌کنند، اما می‌توانید از نظرسنجی ناشناس (آنلاین یا ایمیل) در شرکت خود برای جمع‌آوری بازخورد کارکنان استفاده کنید. نظرسنجی از کارکنان به شما در بهبود روحیه، بهره‌وری و البته رضایتمندی کارکنان کمک می‌کند.

نظرسنجی‌های بازار

 برای درک نیازهای مصرف‌کنندگان، مکان‌ها و روش‌های خرید ترجیح داده شده توسط مشتریان، نظرسنجی از بازار می‌تواند مفید باشد. سؤال اصلی که باید در این نظرسنجی پاسخ داده شود این است که نظر مصرف‌کنندگان در مورد محصولات یا خدمات خاص چیست.

آگاهی از نام تجاری

 نظرسنجی از مصرف‌کنندگان در مورد میزان شناخت آن‌ها از برند شما می‌تواند نشان‌دهنده میزان موفقیت کمپین‌های بازاریابی، تبلیغاتی و برندسازی شما باشد.

معرفی رایج‌ترین روش‌های نظرسنجی

همان‌طور که انواع مختلفی از نظرسنجی‌ها وجود دارد، روش‌های زیادی برای اداره نظرسنجی‌ نیز موجود است که در ادامه برخی از این روش‌ها را معرفی می‌کنیم.

نظرسنجی از طریق ایمیل

 یکی از متداول‌ترین روش‌های توزیع یک نظرسنجی اینترنتی، ارسال نظرسنجی به ایمیل است. این ایمیل می‌تواند هم برای مشتریان فعلی و هم برای مشتریان احتمالی ارسال شود. این روش یکی از مؤثرترین روش‌های جمع‌آوری پاسخ‌های نظرسنجی است.

نظرسنجی از طریق رسانه‌های اجتماعی

ارسال نظرسنجی در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس بوک، لینکدین و اینستاگرام یکی از متداول‌ترین روش‌های توزیع نظرسنجی است. این روش نظرسنجی نیز بسیار آسان و محبوب است.

نظرسنجی پیامکی

با افزایش تعداد کاربران تلفن همراه در سراسر جهان، کسب‌وکارهای زیادی از SMS به‌عنوان کانال ارتباطی برای به اشتراک‌گذاری اطلاعات مفید با مشتریان خود استفاده می‌کنند. اگرچه کانال‌های متعددی برای ارتباط با مشتریان وجود دارد، اما پیام کوتاه یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای ارتباط با آن‌ها است.

پیامک به شما این امکان را می‌دهد تا اطلاعات را در عرض چند ثانیه به هرکسی ارسال کنید. به همین منظور یکی از مؤثرترین روش‌های توزیع نظرسنجی به‌حساب می‌آید. این روش توزیع در مورد مجموعه بسیار وسیعی از مخاطبین که در یک موقعیت جغرافیایی قرار دارند مؤثر است. تنها چیزی که نیاز دارید اطلاعات تماس معتبر مشتریان است.

نظرسنجی پیامکی به شما کمک می‌کند تا بازخورد مشتریان را مانند هر کانال دیگری جمع‌آوری کنید. بااین‌حال، به دلیل سهولت و استفاده روزانه از پیامک، میزان پاسخ به نظرسنجی،  7.5 برابر بیشتر از نظرسنجی‌های ایمیل است؛ بنابراین برای داشتن یک نظرسنجی پیامکی موفق باید در انتخاب پنل پیامکی مناسب و حرفه‌ای، دقت کافی داشته باشید.

تجربه نظرسنجی پیامکی موفق با سامانه پیامکی ملی پیامک

ملی پیامک یکی از برندهای معتبر و شناخته‌شده درزمینهٔ ارائه سرویس‌های ارسال اس ام اس در ایران است.

سامانه پیامکی ملی پیامک به شما کمک می‌کند تا مشتریان‌تان را در جریان اطلاعات، تخفیف‌ها و اخبار کسب‌وکارتان قرار دهید؛ اما مهم‌ترین و برجسته‌ترین قابلیت سامانه پیامکی ملی پیامک در راستای تعامل بهتر و بیشتر مشتریان با کسب‌وکارتان، قابلیت برگزاری نظرسنجی پیامکی است. استفاده از نظرسنجی‌های پیامکی علاوه‌بر اینکه جنبه تبلیغاتی برای برند شما دارند، درنهایت به بهبود کیفیت کسب‌وکار شما نیز کمک بزرگی می‌کنند.

با خرید این سامانه علاوه‌بر قابلیت نظرسنجی از امکانات پیامکی متنوع دیگری نیز بهره‌مند می‌شوید، برخی دیگر از امکانات و قابلیت‌های این سامانه پیامکی عبارت‌اند از:

امکانات سامانه ملی پیامک

مژده مژده:

 با دریافت نمایندگی پیامک میتوانید به راحتی علاوه بر افزایش فروش، درآمد مجددی نیز داشته باشید. اگر سئوال دارید که نمایندگی پیام کوتاه چقدر هزینه دارد؟ + راهنمای دریافت حتما با ملی پیامک با شماره 63404-021 داخلی 1 تماس بگیرید.

همانطور که گفتیم نظرسنجی ابزار خوبی برای به دست آوردن اطلاعات مهم برای کسب‌وکار شما و ایجاد ارتباط خوب با مشتریان است. در دنیای فناوری امروز، جمع‌آوری و توزیع نظرسنجی‌ها از همیشه آسان‌تر است. ایمیل، وب‌سایت‌ها و سامانه‌های پیامکی معتبر همه گزینه‌هایی هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید نظرسنجی‌ها را سریع انجام دهید. این امر باعث می‌شود تا بتوانید به‌طور منظم از نظرات مشتریان مطلع شوید.

اگر می‌خواهید یک نظرسنجی پیامکی مؤثر و موفق داشته باشید ما به شما استفاده از سامانه پیامکی ملی پیامک را پیشنهاد می‌کنیم. چرا که پوشش سراسری حتی برای تبلیغات در استان آذربایجان شرقی با ارسال پیامک! نیز با پنل ملی پیامک امکان پذیر است.

همین حالا می‌توانید به سایت ملی پیامک به آدرس www.melipayamak.com مراجعه نمایید و یا با شماره 63404-021 داخلی 1 تماس بگیرید تا کارشناسان و پشتیبانان فنی ملی پیامک در عرض چند دقیقه پنل اس‌ام‌اس شما را فعال‌ کنند.


۱۵:۲۷:۱۶ | چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ | Wednesday 27 / 10 October / 2021