#ماه محرم #یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #پرسپولیس #استقلال

سقف کاذب آلومینیومی دامپا

می توان همه چیز درباره سقف کاذب آلومینیومی دامپا را بدین شکل توضیح داد که این نوع از سقف ها دارای 2 نوع اصلی می باشند و می توان از آن ها در انواع اماکن مرطوب و پر رفت و آمد و یا صنعتی به راحتی استفاده نمود.

این نوع از سقف ها دارای رنگ ها و مدل های مختلف می باشند و در صورت نیاز می توان آن ها را رنگ آمیزی نمود. دو نوع سوراخ دار و ساده انواع مدل های اصلی این نوع از سقف ها می باشند. در ادامه با ما در شرکت آذران همراه باشید تا همه چیز درباره سقف کاذب آلومینیومی دامپا را با هم مطالعه می کنیم.

سقف کاذب دامپا چیست؟

همه چیز درباره سقف کاذب آلومینیومی دامپا را می توان در چند خط توضیح داد و به نوعی میتوان گفت که این سقف ها به صورت کوره ای و یا با استفاده از پودر ها و رنگ های مختلفی تولید و رنگ آمیزی می شوند و دارای انواع رنگ بندی های مختلف می باشند. این نوع از سقف ها را می توان در دو نوع و مدل اصلی دارای سوراخ دار و ساده خریداری نمود. تمامی افرادی که سعی دارند تا از سقف هایی با قابلیت های آکوستیک استفاده نمایند می توانند از مدل و نوع سوراخ دار این نوع از سقف ها استفاده نمایند.

مقاوم بودن این نوع از سقف ها در برابر آتش و قارچ و خوردگی ها و پوسیدگی ها و قابل بازیافت و حتی قابل تمیز کردن و شستشو بودن در کنار ضد خش بودن و زیبایی ویژگی های این نوع از سقف های کاذب می باشند. یکی دیگر از مزایای این نوع از سقف ها، دسترسی داشتن راحت و سریع به تاسیسات پشت آن ها می باشد. آشنایی با سقف کاذب آلومینیومی دامپا، باعث می شود تا شما در زمان خرید، انتخاب درست تری داشته باشید، چرا که انواع مختلف روی قیمت سقف کاذب بسیار موثرند.

 

سقف کاذب دامپا

همه چیز درباره سقف کاذب آلومینیومی دامپا

سقف های کاذب نوعی از سقف ها می باشند که به منظور های مختلفی در زیر سقف عادی نصب و قرار داده می شوند و می توانند محاسن و کاربرد های مختلفی داشته باشند. این سقف های کاذب می توانند برای زیبایی و یا پوشش و یا مخفی کردن سقف زیرین استفاده شوند. سقف های کاذب آلومینیومی و ساندویچ پنل ها از ورق های آلومینیومی تشکیل شده اند و دارای ضخامت 0.5 و 0.7 می باشند و در این نوع از سقف ها یعنی در سقف کاذب آلومینیومی دامپا از سوراخ هایی استفاده شده است تا در برابر نفوذ جدی و مضر هوا به داخل سقف های کاذب جلوگیری کرده و از رسیدن آسیب به این سقف ها بکاهد.

انواع سقف های کاذب آلومینیومی دامپا

 سقف های کاذب دامپا دارای انواع مختلفی می باشند و در دسته بندی های مختلفی تولید و توزیع می شوند. با اشراف به همه چیز درباره سقف کاذب آلومینیومی دامپا می توان بهترین نوع را انتخاب کرد. سقف کاذب آلومینیومی دامپا دارای سوراخ هایی است و از ورق های پانچ شده و مستحکمی تشکیل شده است.

این ورق ها به گونه ای هستند که بر روی آن ها سوراخ هایی به اندازه های یک و یا دو میلیمتری وجود دارد. نوع دیگر از سقف کاذب آلومینیومی دامپا، نوع ساده آنها می باشد که تفاوت چندانی با نوع سوراخ دار ندارد و تنها تفاوت آنها نداشتن سوراخ در این نوع از سقف های کاذب می باشد. این نوع از سقف ها در ابعاد 10-20 سانتی متری استفاده و تولید می شوند.

انواع سقف کاذب دامپا

ویژگی های سقف کاذب آلومینیومی دامپا

اگر همه چیز درباره سقف کاذب آلومینیومی دامپا را بدانیم، می توانیم از ویژگی های آن نیز استفاده کنیم. این نوع از سقف ها دارای ویژگی های بسیاری زیادی می باشند و مزایای بسیاری زیادی دارند که یکی از این مزایا سهولت و راحتی نصب این نوع از سقف ها در محل های مورد نظر می باشد و نصاب ها برای نصب نمودن اینگونه از سقف ها چندان دچار مشکل نمی شوند.

این نوع از سقف های کاذب دارای عمر و ماندگاری بالایی نیز می باشند و از کیفیت خوبی برخوردار هستند. سقف های کاذب آلومینیومی قابلیت شستشو دارند. یکی دیگر از مزیت ها و ویژگی های سقف کاذب آلومینیومی دامپا تنوع بالای آن ها می باشد.

شما می توانید شکل های مختلف آن را بر اساس نیاز و سلیقه خود انتخاب نمایید. این نوع از سقف های کاذب را می توان در قسمت زیرین سقف و در محل مورد نظر قرار داد. جالب است بدانید که این نوع از سقف ها را می توان ضد زنگ کرد. همچنین می توان آن ها را بر اساس سلیقه و نیاز خود، در رنگ ها ی مختلف سفارش داده و مورد استفاده قرار داد. این سقف ها قابلیت نصب در مکان های مختلف را نیز دارند.

 

ویژگی های سقف کاذب دامپا

کاربردهای سقف کاذب آلومینیومی دامپا

از این نوع از سقف های کاذب یعنی از سقف کاذب آلومینیومی دامپا می توان در ایستگاه های راه آهن و در مترو ها و فضا های این چنینی استفاده نمود. استفاده از این نوع از سقف ها در فضا های مرطوب مانند استخر ها و یا در بیمارستان ها نیز به راحتی انجام می شود و از این نوع از سقف های کاذب در کارخانجات و یا سالن های تولیدی نیز استفاده می کنند. این نوع سقف های کاذب در پایانه های نفتی و در بعضی از فضا های عمومی نیز قابل استفاده می باشد.

اجرای سقف کاذب آلومنیومی دامپا

همه چیز درباره سقف کاذب آلومینیومی دامپا توضیح داده شد اما درباره نصب نمودن این نوع از سقف های کاذب باید به این موارد اشاره کرد که نصب نمودن این سقف ها چندان سخت نمی باشد و به نوعی نسبت به بسیاری از سقف های کاذب راحت تر هستند. اما باز هم برای نصب نمودن این نوع از سقف های کاذب بهتر است از کمک افراد حرفه ای و نصاب های سقف های آلومنیومی استفاده نمایید زیرا با این عمر به زیبایی و عمر سقف های کاذب دامپا به اندازه بسیار زیادی اضافه می شود.

 

اجرای سقف کاذب دامپا

خرید انواع دیوارپوش و سقف کاذب

اگر به دنبال خرید انواع دیواپوش و سقف های کاذب در متریال های پی وی سی، ماربل شیت، کامپوتایل و ... هستید، ما به شما آذران را معرفی میکنیم. با مراجعه با وب سایت مجموعه آذران فضانما (www.azaran.com) می توانید هر یک از محصولات تولیدی این شرکت مانند دیوارپوش pvc، انواع سقف کاذب PVC، انواع مبلمان اداری، انواع محصولات کف مانند پارکت و کف کاذب و ... را با کیفیت و قیمت عالی از این مجموعه خریداری کنید.

دپارتمان طراحی شرکت آذران فضانما ( آفن ) یکی از فعال ترین واحدها در این مجموعه می باشد. یک تیم حرفه ای از آرشیتکت ها و طراحان داخلی که در کنار ارائه خدمات طراحی، به منظور آشنایی و اشراف کارفرمایان به محیط زندگی و فضای کاری خود اقدام به ارایه تصاویر سه بعدی در ابعاد واقعی می نمایند.

این مجموعه در کنار واحد نظارت به منظور اطلاع و آشنایی کارفرمایان خود اعم از مهندسین مشاور و مجریان ساختمان، در موارد خاصی اقدام به تهیه دستورالعمل منطبق بر استانداردها نموده است که قبل از اجرای هر پروژه، نقشه ها، اسناد و مدارک مرتبط را در اختیار ایشان قرار می دهد.


۱۱:۵۱:۲۰ | شنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۰ | Saturday 11 / 12 December / 2021