#ماه محرم #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #تراکتورسازی تبریز #استقلال #پرسپولیس

فروش انواع طرح بنر روز پرستار و انواع بنر دهه فجر تنها در پاویسا

در پاویسا شما می توانید انواع طرح بنرهای روزهای خاص مانند طرح بنر روز پرستار، طرح بنر دهه فجر، طرح بنر ولادت حضرت فاطمه و ... را مشاهده و انتخاب کنید.

پاویسا قدرت انتخاب بالایی به شما می دهد و شما امکان مقایسه و انتخاب از میان ده ها نوع طرح مختلف خواهید داشت. این طرح ها به صورت لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد، بنابراین شما قادر به تغییر طرح بنر و تبدیل آن به هر آن چیزی که دوست دارید، خواهید بود.

 

نکاتی که در طرح بنر روز پرستار باید به آن دقت کرد

در هر فرهنگ و جامعه ای مشاغلی از ارزش معنوی بالاتری برخوردار هستند. این مشاغل فارغ از ذات کسب و کاری که دارند، به سبب خدمات انسان دوستانه ای که ارائه می دهند از نظر اجتماعی و فرهنگی جایگاه بالایی دارند. شغل پرستاری یکی از انواع این مشاغل محسوب می شود.

این که انسانی بخواهد از آسایش و آرامش خود در جهت ایجاد آرامش و امنیت روانی بیمار بگذرد، کار بزرگی است که از عهده بسیاری خارج است. از این رو پرستاری جزو مشاغلی محسوب می شوند که جامعه نه تنها از بعد خدماتی، بلکه از بعد احساسی و معنوی به آن نیاز بالایی دارد. از طرف دیگر این خدمات به نحوی است که نمی توان پاسخ آن را به طور کامل با پرداخت پول و هزینه داد.

در غالب کشورهای دنیا و فرهنگ های مختلف روز و موقعیت خاصی برای گرامیداشت خدمات این گروه شغلی در نظر گرفته شده است. در ایران نیز این روز مصادف با ولادت حضرت زینب در تقویم ثبت شده است. این نامگذاری و همزمانی ولادت حضرت زینب – به عنوان پرستار بزرگ اسلام در روز کربلا – و روز پرستار به نوعی نشان دهنده عظمت این گروه شغلی است.

از این رو در طرح بنر روز پرستار باید سعی شود بزرگی کار این گروه شغلی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. از طرف دیگر با توجه به نوع نامگذاری این روز، بهتر است کمی هم به جنبه معنی – اسلامی این روز در طرح بنر اشاره شود. البته باید توجه شود که طرح بنر روز پرستار نباید بیش از اندازه معنوی یا عرفانی و غیر واقعی به نظر برسد. چرا که اگر این چنین اتفاقی رخ بدهد عملا نتیجه عکس خواهد داشت و به نوعی بزرگی شغل پرستاری زیر سوال می رود. این نکته ای است که باید به آن توجه شود.

اهمیت طرح بنر دهه فجر

در بسیاری از کشور ها روزی را به عنوان روز استقلال یا روز ملی کشور در نظر گرفته می شود. این روز از نظر سیاسی اهمیت بالایی دارد. زیرا نشان دهنده مقبولیت حکومت و وضعیت مناسب جامعه است. از این رو معمولا متولی اصلی این روز خود دولت یا حکومت است.

در ایران نیز این ایام به دهه فجر موسوم است. این روز مصادف با پیروزی انقلاب ایران در سال 57 خورشیدی است. از این رو غالب طرح بنر دهه فجر در این روز به نوعی اشاره به سال 57 و اتفاقات شاخص آن دارد.

پیشنهادی که در مورد طرح بنر دهه فجر می توان داشت این است که بهتر است کمی از المان های تاریخی در آن کمتر استفاده شود و به اصل موضوع – عشق به وطن پرداخته شود. در واقع این انقلاب با هدف ایجاد استقلال سیاسی – اجتماعی و عدم وابستگی به بلوک شرق و غرب به وقوع پیوست. بنابراین باید در طرح بنر دهه فجر سعی شود به این موضوعات به خوبی اشاره شود و اینگونه نمایش داده شود که دهه فجر روزی بزرگ برای ایران و ایرانی محسوب می شود.

طرح بنر ولادت حضرت فاطمه و سایر ائمه

یکی از تفاوت های فرهنگ ایرانی، وابستگی مذهبی آن است. در واقع چندین دهه است که فرهنگ ایرانی با فرهنگ اسلامی آمیخته شده است و این آمیختگی به قدری عمیق و قوی است که عملا نمی توان آن ها را جدا از یکدیگر تصور کرد. از این رو کاملا طبیعی است که روز ولادت یا شهادت ائمه در فرهنگ جامعه ایرانی از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

بنابراین در این روزها ما شاهد استفاده از انواع طرح بنر ولادت حضرت فاطمه یا سایر ائمه هستیم. آن چیزی که به نظر باید در این طرح ها رعایت شود این است که کمتر سراغ المان های تاریخی رفت. در واقع تکیه بر تاریخی بودن این اتفاق عملا فاصله زیادی میان فرهنگ کنونی و فرهنگ اسلامی ایجاد می کند. اما هر چقدر بخواهیم این اتفاقات اسلامی را به روز تر نشان دهیم این فاصله کمتر می شود و باورپذیری آن برای عموم جامعه ساده تر خواهد بود.

پاویسا با استفاده از طراحان مجرب سعی کرده است نکات گفته شده در بالا را رعایت و اجرا کند. در واقع پاویسا به دنبال هدفمند کردن طراحی بنرها می باشد. بنابراین شما با استفاده از این طرح ها می توانید بدون آن که زمان و هزینه بالایی صرف کنید به بهترین نتیجه ممکن برسید. از طرف دیگر پاویسا با طراحی های یونیک و منحصر به فرد خود کاری کرده است که عملا طرح بنر شما در جامعه بیش از هر طرح بنر دیگری به چشم بیاید و مورد توجه مخاطب باشد و این مهمترین نکته ای است که در طراحی های گروه پاویسا وجود دارد.

 

 


۱۲:۰۴:۴۱ | چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۰ | Wednesday 15 / 12 December / 2021