#ماه محرم #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #تراکتورسازی تبریز #استقلال #پرسپولیس

معرفی بزرگترین صرافی و کیف پول ارز دیجیتال تتر

اگر شما هم به دنبال سرمایه‌گذاری در بازار ارز های دیجیتال هستید، قطعاً نام ارز دیجیتال تتر  را شنیده اید.

خرید و فروش تتر

این ارز را می‌توان پرکاربردترین ارزی نامید که با استفاده از آن می توان هر معامله ای در بین ارزهای دیجیتال را انجام داد و کافی است تنها جفت ارز آن رمز ارز با تتر را پیدا کنید. اما برای کسانی که قصد دارند بدانند که بهترین صرافی و کیف پول برای استفاده از این ارز کدام است، ما قصد داریم تا بزرگترین و معتبرترین صرافی و کیف پول ارز دیجیتال در ایران را معرفی کنیم. این صرافی به قدری خوب عمل کرده که در حال حاضر توانسته کاربران بسیار زیادی را در خود جای دهد. کیف پول من نام صرافی است که این روز ها سر و صدای زیادی بپا کرده است. با توجه به اینکه استفاده کردن از کیف پول های خارجی و یا صرافی های خارجی مشکلاتی را برای کاربران ایرانی به وجود می آورد و نمی توانستند به خوبی از این صرافی ها استفاده کنند، تیم کیف پول من تصمیم گرفت تا راهکاری را برای کاربران ایرانی در نظر بگیرد که آن ها هم بتوانند به سادگی در بازار جذاب و پر سود ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

به همین دلیل آن ها سامانه ای را طراحی کردند که بیشتر از هزار ارز دیجیتال را می توان در آن معامله کرد. آن ها هر روز ارزهای دیجیتال بیشتری را به صرافی خود اضافه می‌کنند و به همین دلیل توانستند محبوبیت بسیار بالایی در میان طرفداران به ارزهای دیجیتال به دست آورند. در ادامه بیشتر با این صرافی آشنا می‌شویم و نحوه خرید و فروش کردن ارزهای مختلف را در آن بررسی می‌کنیم.

 معرفی بزرگترین صرافی و کیف پول ارز دیجیتال تتر

همان طور که گفتیم کیف پول من با توجه به نیازی که به شدت در بین کاربران ایرانی احساس می شد؛ تصمیم گرفت تا بستری را فراهم کند که همه بتوانند بدون دغدغه در بازار ارز های دیجیتال فعالیت داشته باشند. در ادامه توضیح می دهیم که این صرافی چه مزیت هایی را برای کاربران ایرانی دارد و آن ها چگونه می توانند با استفاده از یک صرافی مطمئن ایرانی وارد بازار بزرگ ارزهای دیجیتال شوند. همان طور که در زیر مشاهده می کنید از طریق آدرس صفحه رسمی کیف پول (kifpool.me) می توانید به این صرافی وارد شوید و ارزهای مختلفی که برای خرید و فروش قرار دارند را مشاهده کنید.

کیف پول تتر

تتر چیست؟

تتر یکی از ارزهای دیجیتال است که با واحد اختصاری USDT در تمامی صرافی ها شناخته می شود. قیمت این ارز دیجیتال همیشه مقداری ثابت است. قیمت آن بیشتر از یک دلار نخواهد بود البته نوسانات بسیار کمی را هم تجربه می کند اما آنقدر نیست که بتوان به عنوان یکی از سرمایه گذاری ها در بازار ارز های دیجیتال از آن استفاده کرد و کاربرد آن بیشتر در انجام معاملات و سیو سود خواهد بود. البته برای ما ایرانی ها کاربردهای بسیار دیگری هم دارد که در ادامه بیشتر در مورد آن ها صحبت خواهیم کرد.

به اینگونه ارزها استیبل کوین یا ارزهای دیجیتال با ثبات گفته می شود. تتر در میان 10 ارز دیجیتال برتر قرار دارد. اینگونه ارزهایی که از آن ها به عنوان استیبل کوین ها یاد می شوند با استفاده از پشتوانه دارایی یا کالا، قیمت آن ها را ثابت نگه می دارند. به طور مثال ارز دیجیتال تتر با توجه به اینکه با پشتوانه دلار آمریکا وارد بازار شده است و همیشه ارزش آن برابر با دلار آمریکا است. پس میزان تغییرات و نوسانات آن هم وابسته به ارز فیاتی است که به عنوان پشتوانه آن در نظر گرفته شده است. ارزهای با ثبات دیگری هم در بازار قرار دارند اما بدون شک بهترین و قدرتمندترین ارز دیجیتال با ثبات همان تتر است.

کاربرد تتر برای معامله گران

 به دو صورت می توان از تتر برای انجام معاملات خود استفاده کرد. ابتدا این که می‌توان با استفاده از ارز دیجیتال تتر از نوساناتی که در بازار کریپتو وجود دارد، در امان ماند و دیگری هم خرید تتر و انتقال آن به صرافی ها و کیف پول های بین المللی است.

کاربرد تتر

در روش اول، همان طور که می دانید این بازار با نوسانات بسیار زیادی همراه است و شخصی که قصد ورود به آن را دارد باید به خوبی بداند که اگر ارزی را خریداری می‌کند ممکن است قیمت آن در هنگام نوسانات مقدار بسیار زیادی بالا رود و همین مقدار هم ریزش داشته باشد و با توجه به این که دامنه نوسان مشخصی تعیین شده ای برای این ارزها وجود ندارد، هر ارز دیجیتال می‌تواند روزانه به میزان قابل توجهی نوسان را تجربه کند. اما کاربرد تتر آنجا مشخص می‌شود که شخص ارزی را در قیمت کمتر خریداری کرده باشد و پس از بالا رفتن قیمت سود خود را ذخیره کند.

به طور مثال شما یک عدد اتریوم را در قیمت ۳ هزار دلار خریداری کرده اید. شما اتریوم خود را با استفاده از ۳۰۰۰ تتر خریداری کرده‌اید و بعد از مدتی قیمت تتر به 4 هزار دلار افزایش پیدا می کند. حال شما این فرصت را دارید که با تبدیل اتریوم به تتر سود خود را ذخیره کنید. با این کار شما در ابتدا 3000 تتر داشتید و الان تبدیل به 4000 تتر شده است. حال دیگر نگرانی بابت از دست رفتن سرمایه خود ندارید، چرا که با فرض مثال اگر قیمت اتریوم در این بین دچار نوسان شدیدی شود و به قیمت 2000 دلار برسد شما هیچ ضرری را متحمل نشدید، چون ارز دیجیتال شما تتر است که همیشه قیمتی ثابت دارد. جالب تر آنکه حال شما این فرصت را دارید که با توجه به افت قیمتی شدید اتریوم با استفاده از تتری که ذخیره کرده اید مجدد اتریوم خریداری کنید.

حال با استفاده از 4000 تتر خود می توانید دو اتریوم خریداری کنید و اگر قیمت اتریوم باز هم به 4000 دلار برسد شما صاحب 8000 دلار سرمایه خواهید بود. حال فرض می کنیم که تتر وجود نداشت و شما مجبور بودید که اتریوم خود را نگهداری کنید. چه اتفاقی می افتاد؟ قطعا در زمان ریزش شما ضرر زیادی را متحمل می شدید که ممکن بود در همان موقعی که دچار ضرر شده اید، اتریوم خود را به فروش برسانید و با ضرر از بازار خارج شوید. پس تتر برای تمامی کاربران مزایای بسیار خوبی دارد که اگر آگاهانه از آن استفاده کنند، می توانند سود های بسیار خوبی را از طریق آن به دست آورند.

صرافی کیف پول من

روش دیگر استفاده از تتر برای زمانی است که قصد دارید تا معاملات خود را در صرافی های خارجی انجام دهید و به طور مثال می خواهید در بایننس معاملات خود را انجام دهید. حال با مشکل پرداخت مواجه می شوید. همان طور که می دانید ما به دلیل تحریم ها نمی توانیم به صورت مستقیم از این صرافی ها استفاده کنیم و مجبوریم تا از طریق واسطه هایی این کار را انجام دهیم. هر چند که سایت های بسیار خوبی برای پرداخت های بین المللی و خرید تتر از صرافی های خارجی به وجود آمده که به طور مثال یکی از آن ها را می توان آریاپی معرفی کرد، اما قطعا استفاده کردن از تتر شاید راهکار مناسب تر و ساده تری برای واریز پول به صرافی های خارجی باشد. به طور مثال در این روش شما می توانید با استفاده از سامانه هایی ماننند کیف پول من با قیمت روز دلار، ارز دیجیتال تتر خریداری کنید و از طریق کیف پول خود در صرافی کیف پول من این مبلغ را برای کیف پول خود در صرافی خارجی یا به طور مثال بایننس ارسال کنید. کارمزد این روش به شکل منصفانه ای توسط تیم کیف پول من دریافت می شود که البته کارمزد انتقال بر روی هر کدام از شبکه های اتریوم و ترون هزینه های اضافه ای را به شما تحمیل می کند که شاید با خود فکر کنید که دیگر نیازی به انتقال سرمایه به صرافی خارجی را ندارید. در چنین حالتی مسئله ای به وجود می آید که در ادامه در مورد آن صحبت می کنیم.

معایب استفاده از صرافی های خارجی

پروسه ای که در بالا به آن اشاره کردیم تنها برای استفاده از صرافی های خارجی است و اگر بتوانید از صرافی های داخلی استفاده کنید، چنین مشکلی به وجود نخواهد آمد. کارمزد انتقال تتر بر بستر شبکه اتریوم بسیار زیاد است و می توان گفت که تقریبا به صرفه نیست، اما چه بهتر که یک صرافی مطمئنی وجود داشته باشد که بتوانیم با استفاده از واحد پولی کشور خودمان تمامی معاملات مربوط به آن را انجام دهیم.

داشتن چنین معایبی و البته ایده بسیار خوب سامانه کیف پول من باعث شد تا ما به فکر نگارش این مقاله باشیم و این سامانه را به عنوان بهترین و بزرگترین مرجع خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران معرفی کنیم. خدمتی که این سامانه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد به گونه ای است که می توان گفت سرمایه گذاران را از استفاده از صرافی های خارجی بی نیاز می کند.

خرید ارز دیجیتال از کیف پول من

در بسیاری از حساب های کاربری که مربوط به سرمایه گذاران ایرانی بوده، مشاهده شده است که به دلیل تحریم ها حساب کاربری آن ها در صرافی های خارجی بن یا مسدود شده و سرمایه آن ها از بین رفته است. پس توصیه نمی شود که از این صرافی ها استفاده کنید و از طرفی دیگر زمانی که چنین مرجع قانونی و معتبری در داخل کشور وجود دارد نیازی به صرافی های خارجی نیست.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم تا به بررسی کاربردهای تتر بپردازیم و اینکه چگونه می تواند به معامله گران کمک کند تا در بازار بزرگ ارزهای دیجیتال فعالیت کنند. در نهایت هم بستری را معرفی کردیم که طی سال اخیر توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان خود را به دست آورد و به بزرگترین و معتبرترین مرجع خرید ارز دیجیتال تتر و سایر رمز ارزها تبدیل شود. بدون شک توصیه ما این است که اگر قصد حضور در این بازار پر رونق را دارید می توانید سری به صرافی کیف پول من بزنید تا با استفاده از خدمات بی نظیری که در اختیارتان قرار می دهند بتوانید معاملات بسیار خوبی را داشته باشید.


۱۱:۱۴:۴۲ | یکشنبه ۵ دی ۱۴۰۰ | Sunday 26 / 12 December / 2021