#اخبار کرونا #مذاکرات هسته ای #سیل #وضعیت راه ها #زلزله #دلار #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #نقل و انتقالات فوتبال #اخبار فرهنگیان

بزرگترین فروشگاه پیچ و مهره تهران

فروشگاه مگاپیچ با عرضه انواع پیچ و مهره با قیمت مناسب و کیفیت بالا، امکان خرید آنلاین را برای مشتریان فراهم می‌کند.

انواع مختلفی از پیچ و مهره‌ها بر طبق استاندارد جهانی توسط فروشگاه مگاپیچ به بازار عرضه می‌شود. از جمله پیچ و مهره‌های مگاپیچ میتوان به پیچ و مهره‌های صنایع خودروسازی، پیچ و مهره‌های صنایع پتروشیمی، پیچ و مهره‌های صنایع پل سازی و پیچ و مهره‌های ساختمان سازی اشاره کرد. اگر تمایل دارید با فروشگاه اینترنتی پیچ و انواع محصولات آن آشنا شوید، با ما همراه باشید.

پیچ و مهره مگاپیچ

انواع پیچ و مهره صنایع خودرو سازی

خودرو سازی یکی از صنایعی است که با اتصالات زیادی سروکار دارد. از این رو، پیچ و مهره‌ها از مهمترین محصولات موردنیاز برای صنایع خودروسازی می‌باشند. در این راستا، هر چه نیاز به اتصال و تعویض قطعات بیشتر باشد، پیچ و مهره‌ها کاربرد بیشتری پیدا می‌کنند. پیچ و مهره‌های صنایع خودرو معمولا نسبت به پیچ و مهره‌های ساختمانی دارای پیچیدگی بیشتری می‌باشند. پیچ و مهره‌های خودروسازی شامل استانداردهای مختلفی چون استاندارد DIN، استاندارد ASTM، استاندارد ISO و ... هستند. خودروسازان و افرادی که با صنعت خودرو سروکار دارند از طریق فروشگاه اینترنتی پیچ و مهره می‌توانند انواع پیچ و مهره صنایع خودرو را به صورت عمده و یا خرده تهیه کنند.

انواع پیچ و مهره صنایع پتروشیمی

نوع دیگری از پیچ و مهره‌ها، پیچ و مهره‌های صنایع پتروشیمی هستند که می‌توانید آن‌ها را از طریق فروشگاه های پیچ به صورت آنلاین تهیه کنید. از آن جایی که صنایع نفت و گاز و پتروشیمی از اهمیت بالایی برخوردار هستند برای اتصالات آن‌ها پیچ و مهره‌هایی به صورت انحصاری تولید می‌گردد که فقط قابل استفاده در همین صنایع می‌باشند. از معروفترین و پر کاربردترین پیچ و مهره‌های صنایع پتروشیمی می‌توان به پیچ و مهره‌های شش گوش یا HEX BOLT اشاره کرد. پر کاربرد بودن این پیچ‌ها به دلیل استحکام بالای آن‌ها می‌باشد و به دلیل کیفیت بالا در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

از دیگر انواع پیچ و مهره‌های پر کاربرد در صنایع پتروشیمی می‌توان به پیچ و مهره‌های استاد بولت STUD BOLT اشاره کرد. کادمیوم کرومات و یا PTFE از متداول‌ترین پوشش‌هایی است که برای این نوع پیچ و مهره‌ها به کار می‌رود. با توجه به اینکه صنایع پتروشیمی با سازه‌های سنگین سر و کار دارند استفاده از پیچ و مهره‌هایی با کیفیت در این صنایع از اهمیت بالایی برخوردار است.

فروشگاه پیچ

انواع پیچ و مهره صنایع پل سازی

با توجه به اینکه صنایع پل سازی و ساخت پل ها امری حساس می‌باشد باید در استفاده از مصالح آن نهایت دقت را به خرج داد. همه می‌دانیم که برای ساخت یک پل لازم است که تعدادی پروفایل‌های جدا از هم، به یکدیگر متصل شوند. معمولا برای اتصالات فلزی از سه روش اتصال چون پیچ و مهره، جوش و یا پرچ استفاده می‌شود و پیچ و مهره‌ها از پرکاربردترین روش اتصال برای صنایع پل سازی در سراسر جهان هستند. پیچ و مهره‌های صنایع پل سازی دارای انواع مختلفی چون پیچ و مهره فولادی استاندارد ASTM A320 ،ASTM A325  و انکر بولت استاندارد ASTM A490 می‌باشند. این نوع پیچ ها از طریق فروشگاه اینترنتی پیچ قابل تهیه می‌باشند.

 انجام اتصال با استفاده از پیچ و مهره دارای مزیت‌های زیادی است که از جمله آن‌ها می‌توان به سرعت عمل بالای این روش، نیاز به نیروی کار کمتر، احتمال خطای کمتر، امکان باز و بسته کردن مجدد پیچ و مهره‌ها در صورت نیاز، هزینه کمتر و کیفیت بیشتر اشاره کرد. از آن‌جایی که پل‌ها سازه‌های سنگینی هستند برای ساخت آن‌ها باید از پیچ و مهره‌های با کیفیت استفاده کرد. برای انجام این کار از پیچ و مهره‌های فولادی که دارای پوشش مناسبی هستند، استفاده می‌شود. با توجه به اینکه پل‌ها در شرایط آب و هوایی محیط قرار می‌گیرند باید پوشش آن‌ها متناسب با محیط موردنظر باشد به صورتی باشد که از فرسودگی پیچ‌ها جلوگیری شود.

انواع پیچ و مهره ساختمان سازی

نوع دیگری از پیچ و مهره‌ها، پیچ و مهره‌های ساختمانی هستند و همان‌طور که از نام آن‌ها مشخص است در امور ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. پیچ و مهره‌های ساختمانی از نظر استاندارد و گرید دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام برای سازه‌های خاصی کاربرد دارند. برای اینکه اتصال سازه‌های ساختمانی انجام شود نیاز به اجزای مختلفی چون پیچ ساختمانی، کله پیچ، تنه پیچ، واشر و مهره می‌باشد. قسمت انتهایی پیچ، کله پیچ یا سر پیچ نام دارد و فضای میانی کله پیچ تا رزوه نیز تنه پیچ نامیده می‌شود.

علاوه بر این‌ها، پیچ و مهره های ساختمان سازی از لحاظ استاندارد نیز به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند که از پرکاربردترین آن‌ها می‌توان به استانداردDIN  آلمان، استاندارد ASTM آمریکایی و استاندارد ISO بین المللی اشاره کرد. در سازه‌های فلزی اغلب از پیچ‌هایی با گرید 8.8 (پیچ خشکه)، گرید 10.9 و گرید 12.9 استفاده می‌شود. وجود کلاس و گرید مناسب باعث می‌شود پیچ و مهره‌ها توانایی تحمل وزن سازه را داشته باشند.

پیچ و مهره ساختمانی

تامین پیچ و مهره و ارسال به سراسر کشور

با توجه به اینکه در صنایع و ساخت کالاهای مختلف از پیچ و مهره‌ها استفاده می‌شود این محصولات در بازار متقاضی‌های فراوانی دارند. معمولا صاحبان صنایع و تولیدکنندگان برای تامین نیاز خود در این زمینه به دنبال بهترین فروشگاه‌ اینترنتی پیچ و مهره می‌باشند. مگاپیچ با عرضه انواع پیچ و مهره با کیفیت در خور توجه، یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی پیچ می‌باشد که می‌توانید به راحتی پیچ و مهره‌های مورد نیاز خود را از طریق آن تامین کنید.

سایر محصولات مگاپیچ

پیچ و مهره اچ وی

یکی از محکم‌ترین پیچ‌هایی که در صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند، پیچ اچ وی است. این استحکام به دلیل شکل شش گوش، گل بزرگ و بدنه کوتاه این پیچ می‌باشد. پیچ و مهره اچ وی به شکلی ساخته شده است که توانایی مقاومت در برابر نیروهای برشی و کششی را دارد.

پیچ خودکار

از دیگر انواع پیچ‌های فروشگاه اینترنتی پیچ می‌توان به پیچ خودکار اشاره کرد. پیچ خودکار به صورت استوانه رزوه شده با نوک تیز است. با توجه به اینکه نوک پیچ تیز است بدون نیاز به مهره در قطعه مورد نظر فرو می‌رود. این نوع پیچ از نظر گل پیچ و رزوه دارای انواع متنوعی است.

پیچ ام دی اف

از دیگر انواع پیچ‌های دپارتمان تخصصی مگا پیچ، پیچ ام دی اف است که از آن‌ها برای انجام اتصالات قطعات ام دی اف استفاده می‌شود. بنابراین از پیچ‌های ام دی اف در دکوراسیون و نمای داخلی ساختمان و ساخت لوازمی که چوب در آن ها بکار می‌رود، استفاده می‌شود. از جمله این لوازم می‌توان به کابینت ها، مبلمان، دیوارپوش، کف پوش، لوازم اداری و قفسه ها اشاره کرد.

پیچ ام دی اف

پیچ سرخزینه

پیچ سر خزینه نیز نوع دیگری از پیچ است که به حالت استوانه رزوه شده با نوک رزوه معمولی و گل پیچ سرخزینه یا تخت می‌باشد. معمولا گل پیچ این نوع پیچ، آلنی یا دو سو است و برای محکم کردن آن از مهره استفاده می‌کنند. پیچ سر خزینه اغلب در مصارف خانگی و صنایع فلزی، چوبی و پلیمری کاربرد دارد.

پیچ شیروانی

از سری محصولات پرکاربرد در صنایع ساختمان سازی می توان به پیچ شیروانی اشاره نمود. این پیچ استحکام بالایی را در اتصالات ساختمانی برقرار می کند. در خصوص شکل ظاهری این پیچ می‌توان گفت که این محصول به شکل یک استوانه رزوه ای شده با گل پیچ شش گوش می باشد که زیر گل پیچ آن یک واشر از جنس فلز و یا پلاستیک تعبیه شده است. نوک این پیچ هم به صورت مته ای و هم به صورت نوک تیز بوده و از هر کدام در بخش های مختلفی می‌توان استفاده نمود. 

پیچ کناف

پیچ پانل یا پیچ کناف یکی از محصولات پرکاربرد و پرفروش در صنایع ساختمان سازی است. از این محصول برای اتصالات در دیوارهای گچی استفاده می کنند. همانطور که از نام این محصول پیداست، از این محصول برای اتصال کناف به سقف استفاده می شود. این پیچ دارای دو نوع سرمته ای و نوک تیز بوده و در استانداردهای بین المللی DIN 18182-1 و DIN 18182-2 تولید می شوند. این محصول از تست کیفیت برخوردار بوده و اتصالی محکم و ایمن برای برای شما ایجاد می کند. جهت خرید انواع پیچ کناف با مراجعه به سایت رسمی مگاپیچ این محصول را سفارش دهید. 

نحوه خرید پیچ از دپارتمان تخصصی مگاپیچ

صنایع تخصصی مگاپیچ با دارا بودن 17 سال سابقه در زمینه تولید و واردات انواع پیچ و مهره افتخار همکاری با بسیاری از شرکت های بزرگ را دارد. محصولات این شرکت دارای استانداردهای بین المللی iso-Din-304-3016-316L-A325-AstmA 320L7- AstMa 35H-F568-AstMa 490-AstMA 453-AstMA 320L43  بوده از و تست کیفیت محصول برخوردار است.  در صورتی که قصد خرید انواع پیچ و مهره را دارید می‌توانید از دو طریق مراجعه حضوری و تماس تلفنی، سفارش خود را ثبت نمایید. هم‌چنین کارشناسان ما در بخش فروش آماده اند تا شما درباره محصول و نحوه استفاده از محصول شما را راهنمایی کنند. دپارتمان تخصصی پیچ و مهره مگاپیچ با داشتن سال ها تجربه در زمینه فروش انواع ابزار و پیچ و مهره های صنایع مختلف، افتخار همکاری با شرکت های بزرگ را دارا می باشد. 


۱۱:۱۲:۱۳ | چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰ | Wednesday 29 / 12 December / 2021