#ماه محرم #یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #پرسپولیس #استقلال

بورس پیچ و مهره استیل

پیچ و مهره‌ها از جمله پرکاربردترین ابزارهای صنعتی هستند که به راحتی می‌توان رد پای آن‌ها را در هر صنعتی مشاهده کرد.

برای هرکاربرد نیاز است پیچ و مهره‌ها ویژگی‌های خاصی داشته باشند که پاسخگوی نیاز‌های آن کاربرد باشد. از اینرو پیچ و مهره‌ها در مدل‌ها، سایزها و جنس‌های مختلفی طراحی کرده‌اند. یکی از انواع پیچ و مهره‌ها از نظر نوع ماده سازنده، پیچ و مهره استیل است. استیل یا همان فولاد ضد زنگ به دلیل داشتن ویژگی‌هایی همچون استحکام کششی و فشاری بالا و مقاومت به خوردگی عالی یکی از گزینه‌‌ها برای ساخت پیچ و مهره است. این نوع پیچ و مهره‌ها در صنایع مختلف بخصوص صنایعی اتصال در معرض رطوبت یا محیط‌های خورنده است کاربرد دارند. جهان پیچ صنعت از پیشگامان تولید و عرضه انواع پیچ و مهره استیل با کیفیت است. در این مقاله کارشناسان جهان پیچ صنعت به معرفی انواع پیچ و مهره استیل مانند پیچ خودکار استیل و کاربرد پیچ خودکار استیل در صنایع مختلف، پرداخته‌اند و اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار داده‌اند. دپارتمان جهان پیچ صنعت به عنوان یک تولید کننده پیچ و مهره استیل معتبر آماده خدمات رسانی هم بصورت حضوری و هم اینترنتی به شما هموطنان عزیز است.

پیچ و مهره

انواع پیچ و مهره استیل

پیچ و مهره‌ها کاربردی‌ترین و در عین حال ساده‌ترین ابزارهای صنعتی هستند که در بسیاری از صنایع کاربرد دارند. این تنوع در کاربرد و کارایی این محصولات سبب شده است پیچ و مهره‌هارا از جنس‌های مختلف بسازند. هدف از این اقدام تطبیق‌پذیری خصوصیات پیچ و مهره با نیازهای کاربرد موردنظر است. پیچ و مهره‌های استیل یکی از انواع پیچ و مهره‌های موجود در بازار هستند. این پیچ و مهره‌ها از جنس فولاد ضد زنگ ساخته می‌شوند که در بازار به عنوان استیل شناخته شده‌‌اند. فولاد ضد زنگ دارای خواص مکانیکی مانند استحکام کششی و فشاری، مقاومت به ضربه خوبی است، اما ویژگی اصلی که سبب محبوببیت این ماده برای استفاده در پیچ و مهره‌ها شده است، مقاومت به خوردگی و یا زنگ زدگی آن است. این ویژگی سبب شده است که در کاربردهایی که اتصال در معرض رطوبت است مانند کاربردهای بیرونی و دریایی و یا کاربردهایی اتصال در معرض مواد خورنده شیمیایی مانند صنایع شیمیایی است، مورد استفاده قرار می‌گیرند. در اینجا به معرفی پرکاربردترین پیچ و مهره‌های استیل می‌پردازیم.

پیچ و مهره استیل

پیچ خودکار استیل به پیچ‌های اطلاق می‌شود که برای اتصال آن‌ها نیازی به سوراخکاری یا حفاری اولیه ندارند و مستقیما وارد سطح اتصال می‌شوند. پیچ‌ خودکار استیل در دو مدل پیچ‌های نوک تیز و پیچ‌های سرمته‌ای موجود هستند. پیچ‌های خودکار نوک تیز دارای انتهای تیزی هستند که موجب می‌شود به راحتی و بدون نیاز به سوراخ اولیه در سطح اتصال وارد شوند. پیچ‌های سرمته‌ای هم در رده پیچ‌های خودکار قرار می‌گیرند. این درهنگام اتصال در سر ابزار مناسب مانند دریل قرار می‌گیرد و مستقیما در محل اتصال وارد می‌شوند.

پیچ آلن استیل پیچی دارای حفره یا سوکتی شش ضلعی روی سر یا گل آن است که برای باز و بسته کردن آن به کلید آلن نیاز است. این کلید در داخل سوکت قرار گرفته و با چرخاندن آن قسمت، پیچ آلن را باز و بسته می‌کند. همانطور که از اسم این پیچ پیداست، از جنس استیل ساخته شده است و در کاربردهایی که نیاز است اتصال مقاومت به خوردگی بالایی داشته باشد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. پیچ آلن استیل نسبت به پیچ‌های معمولی گشتاور بیشتری را تحمل می‌کند و اتصال محکم‌تری را ارائه می‌دهد.

پیچ استوانه استیل پیچی با سر گرد یا استوانه‌ای است. این پیچ‌ها با بدنه رزوه شده و در سه نوع گل دو سو، چهار سو و گل با شیار شش گوش در بازار موجود هستند. از پیچ‌های استوانه‌ای استیل در جاهایی که اتصالات محکم و یا اتصالات کوتاه مورد نیاز است، استفاده می‌شود. البته خاصیت ضد رنگ بودن این نوع پیچ به شما این امکان را می‌دهد که در کاربردهای دریایی که اتصال در آب دریا در معرض رطوبت و مواد معدنی موجود در دریا قرار دارد و یا در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی که اتصال در معرض انواع مواد و بخارات خورنده است، مورد استفاده قرار گیرد. برای دریافت لیست قیمت پیچ استوانه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

انواع مهره استیل

شرکت ما علاوه بر پیچ‌های استیل در زمینه عرضه انواع مهره‌ استیل هم فعالیت دارد. در اینجا تعدادی از مهره‌های استیل را معرفی می‌کنیم.

انواع مهره استیل

مهره پرچی به شکل استوانه‌ای است که داخل آن رزوه شده است و پیچ یا جز دیگر اتصال در داخل آن قرار می‌گیرد. این مهره‌ها در محل اتصال بطور کامل نصب می‌شوند و برای نصب کردن آن دسترسی به دو طرف قطعه یا پانل نیاز نیست. مانند یک پرچ معمولی، بدنه مهره پرچ در قسمت کور شکل می‌گیرد. مهره‌های پرچی در دو مدل لبه‌دار و بدون لبه موجودند. وجود لبه در مهره‌های لبه دار باعث ایجاد اتصال محکم‌تری می‌شوند.

مهره جوشی استیل مهره‌ای شش گوش است که دارای سه پروجکشن یا زائده در قسمت انتهایی خود است. همانطور که از اسم این مهره پیداست، در کاربردهایی که نیاز است اتصال به جسمی جوش داده شود از این مهره‌ها استفاده می‌شود و این سه پروجکشن در واقع برایاتصال این مهره به جسم مورد نظر از طریق جوشکاری است. به واسطه جوشکاری مهره این مهره‌ها در کاربرد بسیار محکم شده و اتصالی با استحکام بالا داریم. علاوه بر استحکام بالای این مهره‌ها، خاصیت ضد زنگ بودن مهره جوشی استیل به شما این امکان را می‌دهد که در کاربردهایی که اتصال در معرض رطوبت و یا مواد شیمیایی است و نیاز است اتصالی با استحکاکم بالا داشته باشید، از این مهره استفاده کنید.

مهره خروسکی استیل مهره‌ای است که دارای دو بال یا پره در رو طرف خود است. وجود این بال‌ها بر روی مهره خروسکی امکان باز و بسته کردن مهره را بدون نیاز به ابزار خاصی برای ما فراهم میکند. مهره‌های خروسکی را با نام مهره پروانه‌ای هم می‌شناسند. این نوع مهره را در کاربردهایی که نیاز است مهره به طور مرتب باز و بسته شود، استفاده می‌کنند. برا اساس استاندارد ASME مهره‌های خروسکی در چهار مدل موجودند که هرکئام برای کاربردهایی خاص مناسبند.

همانطور که از اسم مهره سربسته استیل پیداست، دارای سر بسته گنبدی شکل یه هلالی شکل است. این مهره‌ها در کاربردهایی که ظاهر اتصال اهمیت دارد و می‌خواهیم اتصال تمیز و مرتبی داشته باشیم، مورد استفاده قرار می‌گیرند. زیرا سر بسته آن اجازه نمی‌دهد که انتهای پیچ و یا سایر اتصالات استفاده شده مشخص شوند. به علاوه این طراحی باعث ایجاد ایمنی بالاتر اتصال شده و همچنین از ارتعاش و ضربه خوردگی اتصال جلوگیری می‌کند. جنس استیل استفاده شده هم به اتصال ویژگی مقاومت به خوردگی برای کاربردهای خاص را می‌دهد.

لیست قیمت پیچ و مهره استیل جهان پیچ صنعت

جهان پیچ صنعت از پیشگامان عرضه انواع پیچ و مهره و سایر ابزارهای اتصالات است. این گروه صنعتی با ارائه محصولات با کیفیت در مناسب‌ترین قیمت، از شناخته شده‌ترین نام‌های صنعت پیچ و مهره است. شرکت ما بطور تخصصی در زمینه پیچ و مهره‌های استیل فعالیت دارد. انواع مختلف پیچ و مهره استیل را شما می‌توانید از جهان پیچ صنعت خریداری کنید. برای اطلاع از پیچ و مهره‌های استیل موجود جهان پیچ از سایت جهان پیچ دیدن کنید و برای اطلاع از لیست قیمت پیچ و مهره استیل جهان پیچ صنعت، می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده در سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید. زیرا به دلیل نوسانات قیمت در بازار قادر به درج قیمت محصولات در سایت نیستیم.

لیست قیمت پیچ و مهره

نحوه خرید پیچ استیل از جهان پیچ صنعت

جهان پیچ صنعت برای رفاه هموطنان و برای اینکه عزیزانی که در شهرستان زندگی می‌کنند، بتوانند از خدمات و محصولات با کیفیت جهان پیچ صنعت استفاده کنند، امکان خرید اینترنتی را هم فراهم کرده است. برای دریافت راهنمایی کامل در ارتباط با نحوه خرید پیچ استیل از جهان پیچ صنعت، با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید. آن‌ها بطور کامل شما را راهنمایی خواهند کرد.


۱۱:۵۸:۵۱ | شنبه ۱۱ دی ۱۴۰۰ | Saturday 01 / 01 January / 2022