#ماه محرم #یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #پرسپولیس #استقلال

چگونه به کشور های اروپایی سفر کنیم؟

با فرا رسیدن فصل تابستان، اکثر افراد به فکر سفر های تابستانی هستند. مسافرت و تفریح و گردش در کشور های اروپایی قطعا لذت دیگری دارد؛ چرا که افراد می توانند تفریحات و جاذبه های گردشگری جدیدی را مشاهده کنند که برای آنها بسیار خاطره انگیز خواهد بود. برای سفر به کشور های اروپایی، متقاضیان باید شرایطی را فراهم آورند تا بتوانند به عنوان توریست به این کشور ها وارد شوند. کشور های اروپایی دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشند که با یک سفر نمی توان به تمامی نقاط آن سفر کرد.

سفر به کشور های اروپایی

به همین خاطر بهتر است که شما مقصد مناسبی را در ابتدا برای سفر انتخاب کنید و پس از آن شرایط تان را برای اخذ ویزا آن کشور فراهم نمایید. از آنجایی که کشور اروپا دارای دو پیمان نامه می باشد، متقاضیان هنگام انتخاب کشور مد نظر باید توجه داشته باشند که باید چه نوع ویزایی را دریافت کنند. معمولا گردشگران برای اخذ ویزا کشور های انگلستان، اتریش و... باید با وکیل مهاجرت به انگلستان مشورت نمایند. در صورتی که شما بدون کسب اطلاعات و آگاهی نسبت به اخذ ویزا اقدام کنید، ممکن است ویزا شما ریجکت شود.

از آنجایی که سفر به کشور های اروپایی کار چندان راحتی نیست، بهتر است قبل از انجام هر اقدامی با وکیل و مشاور مهاجرتی مشورت نمایید. آنها در این خصوص به شما کمک خواهند کرد که چه شرایطی را فراهم نمایید تا به کشور مد نظرتان مسافرت کنید. ما در این مقاله قصد داریم تا شرایط سفر به کشورهای اروپایی را به شما عزیزان بگوییم تا اطلاعات مناسبی را از نحوه سفر به آنها دارا باشید.

کشور پر جاذبه سوئد

یکی از کشور های اروپایی مناسب برای سفر و گردشگری، کشور زیبای سوئد می باشد. این کشور دارای جاذبه های گردشگری فراوانی بوده و شما برای تماشای تمامی این جاذبه ها سالها وقت لازم دارید. این کشور دارای آب و هوای مناسبی است و هر ساله میزبان گردشگران بسیار زیادی می باشد. برخی از بهترین جاذبه های گردشگری سوئد عبارت است از:

هر یک از جاذبه های گردشگری سوئد می تواند خاطرات بیاد ماندنی برای شما به یادگار گذارد. شما می توانید جهت اخذ ویزا توریستی با مشاوره مهاجرت به سوئد 2022 مشورت نمایید.

جاذبه های گردشگری اتریش

کشور اتریش برای گردشگری

یکی دیگر از کشور های مناسب برای گردش و تفریح، کشور زیبای اتریش می باشد. این کشور دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است که گردشگران و توریست ها هر ساله برای تماشای آنها به این کشور مسافرت می نمایند. از آنجایی این کشور دارای آب و هوای فوق العاده ای است، شما می توانید هر سال برای مسافرت به این کشور زیبا بیایید. مردم مهمانواز اتریش با رویی خوش و آغوشی باز شما عزیزان را راهنمایی می کنند.

از آنجایی که اتریش کشوری است که هزینه های پایین و مقرون به صرفه ای دارد، کشوری مناسب برای متقاضیانی است که قصد دارند هزینه های کمتری را نسبت به فرانسه و سایر کشور های اروپایی پرداخت نمایند. برخی از جاذبه های گردشگری اتریش عبارت است از:

معمولا برای اخذ ویزا، متقاضیان باید این آگاهی را دارا باشند که کشور مقصد شان آیا عضو پیمان نامه شینگن می باشد یا خیر. معاهده شینگن، تنها بین چند کشور به امضا رسیده است که متقاضیان و گردشگران برای سفر به این کشور ها باید ویزا شینگن دریافت نمایند. معمولا برای اخذ این نوع ویزا شما باید با مشاوره مهاجرت به اتریش مشورت نمایید تا اطلاعات دقیق و جامعی را جهت اخذ ویزا و عدم ریجکتی آن انجام دهید.

کشور انگلستان برای گردشگری

از دیگر کشور های محبوب برای مسافرت می توان به کشور انگلستان اشاره کرد. این کشور دارای جاذبه های گردشگری منحصر به فرد و زیبایی می باشد که هر ساله میزبان بسیاری از گردشگران است. جزیره بریتانیای بزرگ چندین کشور محبوب از جمله انگلیس را در خود جای داده است. این کشور در سال های اخیر از اتحادیه اروپا جدا شده است و به صورت مستقل فعالیت می کند. نرخ بیکاری پایین و وجود فرصت های شغلی مناسب در این کشور موجب پایداری اقتصاد و توسعه آن شده است.

از زمانی که انگلستان تصمیم به جدایی از اتحادیه اروپا گرفت، اروپایی ها تصور داشتند که نتواند اقتصاد را بدین صورت تقویت نماید. انگلستان دارای جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی زیادی است که گردشگران نمی توانند تمامی آنها را در یک روز تماشا نمایند. به همین خاطر اگر قصد مسافرت به این کشور را دارید، بهتر است به اندازه 2 هفته در این کشور اقامت داشته باشید تا بتوانید تمامی مکان های گردشگری انگلیس را گشته و خاطرات به یادماندنی را ثبت نمایید.

برخی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری انگلستان عبارت است از:

هر یک از جاذبه های گردشگری در کشور انگلستان تمدن و فرهنگ غنی این کشور را به نمایش گذاشته است. شما می توانید در سفر به این کشور خاطرات به یادماندنی و تکرار نشدنی را ثبت نمایید. هتل هایی که در این کشور قرار دارد نیز، می تواند یکی از بهترین هتل هایی باشد که شما در آن اسکان دارید. از آنجایی که هزینه سفر به این کشور از ایران دارای هزینه های بسیار بالایی می باشد، شما می توانید با تور های چند شبه با هزینه ای مقرون به صرفه به کشور انگلستان سفر کنید. البته از آنجایی که اخذ ویزا توریستی ممکن است زمان بر باشد، شما می توانید با وکیل و مشاور متخصص در این رابطه مشورت نمایید.


۹:۲۰:۴۸ | سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ | Tuesday 05 / 07 July / 2022