#ماه محرم #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #تراکتورسازی تبریز #استقلال #پرسپولیس

در چه زمانی از تی شرت کار بعنوان لباس کار استفاده کنیم؟

در گذشته لباس کار فرمی که در بین افراد شاغل مرسوم بود ، عموما به شکل پیراهن و یا روپوش بوده است.

با گذشت زمان و شرایط اقلیمی جدید که شاهد شروع زودهنگام فصل گرما به نسبت سالیان گذشته  هستیم، تغیراتی در لباس کار فرم شرکت ها بوجود آورد. چرا که کار با البسه هایی همچون پیراهن و روپوش در محیط های باز و در معرض آفتاب چالش برانگیز است و همچنین موجب کاهش راندمان کاری هر فردی می شود. در ادامه مطلب شما را با لباس کار با فرم جدید که عنوان تی شرت کار  شناخته می شود بیشتر آشنا می کنیم.

 

 

تعریف تی شرت کار

تی شرت کار نوعی از لباس کار است که با شروع گرمای هوا مورد استفاده قرار می گیرد. همانند سایر لباس کار ها ، تیشرت کار دارای چندین مدل و رنگ متنوع است. این تیشرت ها در 3 مدل یقه ، 2 نوع پارچه و بصورت آستین کوتاه و بلند با توجه به سلیقه و نیاز مشتری موجود می باشد. در ادامه به مهم ترین ویژگی یک تیشرت کار مناسب اشاره می کنیم.

مهم ترین ویژگی تیشرت کار

برجسته ترین ویژگی یک تی شرت کار یا لباس کار مناسب ، استاندارد بودن سایز و تن خور آن است. بله ممکن است از نظر شما جنس پارچه ویژگی بارزتری برای توجه اولیه باشد ، اما فرض کنید بهترین پارچه ممکن برای تولید یک تیشرت  لباس کار استفاده شود اما در زمان پرو احساس خوبی از بابت تن خور و سایز آن نداشته باشید ، به طور حتم از خرید آن منصرف می شوید. اما در عکس این قضیه که جنس نچندان مناسب ، اما تن خور عالی که به احتمال قوی این ویژگی بر جنس نامناسب تی شرت قالب شده و شما مجاب به خرید آن لباس کار می شوید.

 

 

سایز و رنگ بندی لباس کار

به طور معمول تیشرت های لباس کار ی همانند سایر البسه ها در سایز های M-L-XL-XXL-3XL-4XL تولید می شود. رنگ بندی تی شرت ها بسیار متنوع است که شامل رنگ های قرمز-زرد-نارنجی-بنفش-کرم-سفید-مشکی-سرمه ای-آبی نفتی-آبی شالی-فیروزه ای-گلبه ای-پرتقالی-طوسی-ملانج-زرشکی-سبز چمنی-سبز لجنی می شود.

انواع یقه لباس کار

هر تیشرت لباس کار ممکن است با 3 مدل یقه در بازار وجود داشته باشد که شامل مدل یقه گرد، یقه هفت و یقه انگلیسی می شود. به طور معمول تی شرت با جنس نخ پنیه با یقه گرد و هفت و تیشرت با جنس جودون همچون سایر لباس کار ها با یقه انگلیسی دوخته می شود. در زمان خرید تیشرت کار حتما با یقه انگلیسی تهیه فرمایید چرا که به نسبت 2 یقه گرد و هفت از رسمیت بیشتری در محیط های کار برخوردار است. البته درصورتی که بر روی تیشرت، لباس کار می پوشید بهتر است از 2 یقه همزمان روی یکدیگر استفاده نشود و در اینجا می بایست از یقه های گرد و هفتی در زیر لباس کار استفاده شود.

خرید لباس کار تیشرت آستین بلند یا کوتاه

به طور معمول در صورتی که در محیط های سرپوشیده مشغول به کار هستیم ، بهترین لباس کار  تیشرت جودون آستین کوتاه است به استثناء ادارات و شرکت های دولتی که ملزم پوشیدن آستین بلند هستیم. اما اگر در محیط های باز و در معرض نور خورشید هستیم ، جهت عدم تغییر رنگ پوست دست و همچنین جلوگیری از بروز سایر عوارض های دیگر ، پوشیدن تیشرت آستین بلند منطقی تر است.

 

 

انتخاب درست رنگ تیشرت لباس کار

البته انتخاب رنگ تیشرت بعنوان لباس کار مسئله ای کاملا سلیقه ای است اما در پاره ای از موارد ناچار به پوشیدن رنگی که کمتر مورد دلخواه است می شویم. شرایط آب و هوایی و محیطی نقش بسزایی در انتخاب درست رنگ لباس کار دارد. به عنوان مثال یک نجار می بایست از لباس کار ی که نزدیکترین رنگ به گرده چوب است را انتخاب کند چرا که درصورتی که از رنگ های تیره استفاده کند از همان ابتدای کار تمام لباس کثیف شده است. همچنین برای کار در زیر نور خورشید رنگ های روشن از قبیل سفید، کرم و آبی آسمانی پیشنهاد می شود چرا که تا حدودی از جذب نور خورشید جلوگیری می کند. افراد شاغل بعنوان مکانیک ، تاسیساتی و نصاب ها بهتر است از رنگهای تیره همچون سرمه ای،مشکی،زرشکی،سبز یشمی و آبی نفتی به عنوان لباس کار استفاده کنند.

ست کردن رنگ تیشرت با لباس کار

باز هم شاید شما بر این عقیده باشید که ست کردن رنگ تی شرت با لباس کار کاملا سلیقه ای است. ممکن اسا تا حد زیادی این مسئله درست باشد اما می تواند از نگاه دیگران این امر متفاوت باشد. بعضا هم رنگ شدن تی شرت با لباس کار را بعنوان ست شدن آن دو یاد می کنند اما به نظر من زیبایی یک لباس کار به استفاده از رنگ های به اصطلاح نا رنگ است. به این صورت که رنگ تیشرت کار می بایست با قسمتی از رنگ لباس کار ست شود که کمترین بخش از لباس را تحت پوشش قرار می دهد و نه با رنگ قسمت عمده که در این صورت هم لباس کار و هم تیشرت از هم تفکیک شده و ظاهر بسیار زیباتری در نگاه مخاطب یا مشتری دارد.

تفاوت لباس کار تیشرت جودون با نخ پنبه

اگر چه تیشرت نخ پنبه یقه گرد به نسبت تی شرت جودون سبک و خنک تر بوده است، اما در برابر دوام تیشرت جنس جودون در استفاده و شستشو مکرر قابل مقایسه نیست. همچنین همانطور که در مطالب فوق اشاره شد از آنجایی که تیشرت poshka که از جنس جودون یقه دار است ، در بین مصرف کنندگان که از این تیشرت ها بعنوان لباس کار استفاده می کنند ، بسیار محبوب تر و البته به صرفه تر است.

خرید اینترنتی تی شرت لباس کار

پس آشنایی بیشتر با انواع لباس کار تیشرت ، نیاز به خرید از یک فروشگاه اینترنتی معتبر مثل فروشگاه سعید است تا انواع مختلف لباس کارها را مورد بررسی و طبق شرایط دلخواه خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

لباس کارهایی که در این فروشگاه به موجود است، با ضمانت کتبی کیفیت رنگ و آبرفت ارائه می شوند. تنوع قیمت و مدل لباس کار های موجود در این فروشگاه بسیار است که منجر به اخذ رضایت هر سلیقه‌ای می شود. همین حالا به سایت فروشگاه سعید مراجعه کنید و لباس کار و تیشرت poshka دلخواه خود را از هرجای که هستید سفارش دهید و از خرید خود نهایت لذت را ببرید.


۱۵:۱۳:۰۰ | جمعه ۲۴ تیر ۱۴۰۱ | Friday 15 / 07 July / 2022