#تیم ملی فوتبال #اخبار استقلال #اخبار پرسپولیس #اخبار فرهنگیان

بهترین اپلیکیشن های رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی یکی از با ارزش‌ترین کارهایی است که می‌توانید انجام دهید. راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید از طریق آن مهارت‌های زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید. یکی از این راه‌ها استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل است. ما در این مطلب قصد داریم بهترین اپلیکیشن های رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی را به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

 

مهم نیست قصد دارید از صفر شروع کنید یا بخواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید، در هر حالت می‌توانید از اپلیکیشن‌های زیر استفاده نمایید. همه این برنامه‌ها رایگان هستند و بر سیستم عامل اندروید و  iOS  نصب می‌شوند.

بهترین اپلیکیشن های رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی کدام است؟

1. Hello English

این برنامه اولین توصیه برای کسانی است که به دنبال بهبود زبان انگلیسی خود هستند. Hello English تمام جنبه‌های یادگیری زبان انگلیسی از جمله واژگان، ترجمه، گرامر، املا، گفتار و مهارت‌های خواندن را پوشش می‌دهد. با این حال، شما باید از قبل بتوانید ساختار و الفبای اصلی انگلیسی را درک کنید، این برنامه نمی‌تواند به شما در یادگیری زبان انگلیسی از ابتدا کمک کند.

هنگامی‌که برای اولین بار این اپلیکیشن را راه‌اندازی می‌کنید، برای ادامه باید زبان مادری خود را انتخاب نمایید.Hello English  از 22 زبان پشتیبانی می‌کند.

پس از آن، یک آزمون 20 سوالی به شما داده می‌شود که برنامه از آن برای ارزیابی سطح فعلی زبان انگلیسی شما استفاده می‌کند. با توجه به نتایج این آزمون، دروسی به شما توصیه می‌شود که بیشترین کاربرد را برای شما دارد.

Hello English از بازی‌های تعاملی برای آموزش درس‌های مختلف انگلیسی استفاده می‌کند و برای باز کردن قفل درس‌های سخت‌تر باید سکه‌ به دست آورید.

این اپلیکیشن همچنین برای تمرین بیشتر، کتاب‌های صوتی جدید و آخرین اخبار را برای تقویت زبان انگلیسی شما ارائه می‌کند. Hello English رایگان و با تبلیغات پشتیبانی می‌شود، اما یک نسخه پریمیوم برای حذف تبلیغات و باز کردن دوره‌های ویژه برای یک هدف خاص وجود دارد.

2. Duolingo

یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن های رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی Duolingo است. اگر می‌خواهید انگلیسی را از ابتدا یاد بگیرید، این همان اپلیکیشنی است که به دنبال آن هستید. Duolingo از بازی‌های تعاملی برای کمک به یادگیری حداکثر ۲۳ زبان مختلف از جمله انگلیسی استفاده می‌کند. برای مبتدیان، برنامه روی یادگیری افعال، عبارات و جملات تمرکز دارد. کاربران پیشرفته نیز می‌توانند زبان خود را با تکمیل درس‌های نوشتاری، گفتاری و واژگان بهبود بخشند.

 

 

برای شروع فرآیند یادگیری باید زبان انگلیسی و زبان مادری خود را انتخاب کنید. (اپلیکیشن دولینگو از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کند) پس از آن، می‌توانید تأیید کنید که آیا می‌خواهید زبان را از ابتدا یاد بگیرید یا فقط می‌خواهید پیشرفت کنید. بسته به انتخاب شما، برنامه شما را دعوت به انجام یک تست ساده می‌کند. این آزمون سطح مهارت شما در زبان را برای برنامه مشخص خواهد کرد و Duolingo بر این اساس مطالب آموزشی را ارائه می‌دهد.

اگر اشتباهی مرتکب شوید، برنامه فوراً از یک بازی دیگر برای کمک به یادگیری و اصلاح آن استفاده می‌کند. Duolingo از تبلیغات پشتیبانی می‌کند و دارای یک نسخه پریمیوم برای حذف تبلیغات و امکان دانلود دوره‌ها برای استفاده آفلاین نیز است. به طور کلی، اگر به تبلیغات و آنلاین ماندن اهمیتی نمی‌دهید، می‌توانید به طور کامل زبان انگلیسی را به صورت رایگان از طریق این اپ یاد بگیرید.

3. بهترین اپلیکیشن های رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی: Lingbe

هم Duolingo و هم Hello English می‌توانند به شما در یادگیری زبان انگلیسی و بهبود آن کمک کنند. با این حال، هنگامی ‌که آماده هستید تا مهارت‌های گفتاری خود را در دنیای واقعی تمرین کنید، به Lingbe نیاز خواهید داشت. این یک اپلیکیشن مبتنی بر مردم است که در آن افراد به یکدیگر کمک می‌کنند و زبان مادری خود را به اشتراک می‌گذارند. این اپلیکیشن یادگیری زبان، شما را به افراد واقعی متصل می‌کند.

Lingbe به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن های رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی، یک سیستم تبادل زبان است. برای اینکه چند دقیقه مکالمه برای یادگیری یک زبان خارجی داشته باشید، ابتدا باید با شخصی به زبان مادری خود صحبت کرده و به او کمک کنید تا آن را یاد بگیرد. بنابراینLingbe  اساساً برنامه‌ای است که در آن شما هم معلم و هم یادگیرنده هستید. به طور کلی، این یک راه سرگرم‌کننده برای دوست‌یابی، یادگیری فرهنگ‌ها و یادگیری یک زبان جدید است.

اگرچه برنامه‌های زیادی مانند Lingbe وجود دارند که با افراد بومی ‌ارتباط برقرار می‌کنند، اما این برنامه رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد. شما فقط باید زبان مادری خود و زبان انگلیسی را انتخاب کنید و سپس کمی در مورد علایق خود بگویید. این اطلاعات برای سایر کاربران قابل مشاهده نخواهد بود، فقط برای ارتباط شما با کاربر مورد نظر و در هنگام تماس استفاده می‌شود.

رابط اصلی فقط از یک دکمه برای شروع تماس و یک دکمه برای تأیید در دسترس بودن یا عدم دسترسی شما برای دریافت تماس تشکیل شده است. پس از تماس، می‌توانید شخص موجود در برنامه را لایک کنید تا بعداً با او ارتباط برقرار کنید. اگر آن ها شما را دوست داشته باشند، به عنوان یک دوست در بخش چت شما ظاهر می‌شوند.

از طرفی شما می‌توانید از Lingbe به صورت رایگان استفاده کنید یا سکه‌های Lingbe را برای خرید دقیقه‌ها برای صحبت با افراد بومی‌زبان، خریداری نمایید.

4. Memrise

Memrise دوره‌های بسیار متنوعی را برای بسیاری از زبان‌های مختلف از جمله انگلیسی ارائه می‌دهد. این دوره‌ها در واقع توسط سایر اعضای جامعه Memrise ساخته شده‌اند. اعضایی کهMemrise را به یک پلتفرم یادگیری جمعی تبدیل می‌کنند.Memrise  به کاربران عادی اجازه می‌دهد دوره‌ها را ایجاد کنند.

5. busuu

busuu به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن های رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی تا حدی شبیهMemrise  است. زیرا دوره‌های آموزشی در این برنامه نیز توسط افراد بومی و ‌در بین مردم عادی ایجاد می‌شوند. علاوه بر اینbusuu به عنوان یک پلتفرم رسانه اجتماعی کار می‌کند که در آن افراد با زبان‌های مختلف می‌توانند چت کنند و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند.

در کنار استفاده از اپلیکیشن، از معلم خصوصی زبان انگلیسی کمک بگیرید

اگر تصمیم شما برای یادگیری زبان انگلیسی جدی است، پیشنهاد می‌شود به استفاده از اپلیکیشن اکتفا نکنید و حتما از یک معلم خصوصی زبان انگلیسی کمک بگیرید. شما می‌توانید با رزرو کلاس خصوصی زبان انگلیسی در های تاکی روند یادگیری خود را سرعت ببخشید. قطعا در هنگام یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک زبان جدید اشکالاتی خواهیی داشت که باید توسط یک فرد خبره برطرف شود. معلم خصوصی زبان انگلیسی همان فردی است که می‌تواند اشکالات شما را برطرف کند و مسیر یادگیری را برایتان هموار سازد. پس از وی غافل نشوید.

دیگر اپلیکیشن های رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی

6. بهترین اپلیکیشن های رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی: Awabe

 Awabeیک برنامه کاملا رایگان است که به شما کمک می‌کند بیش از 4000 عبارت و واژه رایج را یاد بگیرید. این برنامه کاملا آفلاین کار می‌کند و داده‌های زیادی برای بهبود زبان انگلیسی شما دارد. اپلیکیشن Awabe ترجمه، درس‌های صوتی و تصویری و مجموعه‌ای از بازی‌های یادگیری زبان را ارائه می‌دهد. با این اپ تست‌های گفتاری، شنیداری و حفظ کردن روزانه دریافت خواهید کرد که تضمین می‌کند مهارت‌های شما روان باقی می‌مانند.

7. Learn English Daily

Learn English Daily به عنوان یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن های رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی از روشی ساده برای یادگیری زبان انگلیسی از طریق گوش دادن و صحبت کردن پیروی می‌کند. این اپ شامل هزاران کلمه و عبارت است که توسط افراد بومی ‌روایت شده است. شمامی‌توانید برای بهبود تلفظ خود به آن عبارات گوش دهید و آن‌ها را حفظ کنید. Learn English Daily به شما اطلاع می‌دهد که هر روز جملاتی را بیان کنید تا انگلیسی خود را روان نگه دارید.

 

 

8. Beelinguapp

Beelinguapp از کتاب‌های صوتی برای کمک به یادگیری زبان‌های مختلف استفاده می‌کند. شما فقط باید به داستان‌ها و رمان‌هایی به زبانی که می‌خواهید یاد بگیرید گوش دهید و متن را در کنار هم به زبان مادری خود بخوانید.

دوستداران کتاب‌های صوتی مطمئناً این برنامه را دوست خواهند داشت زیرا می‌توانند به کتاب‌های صوتی مورد علاقه خود گوش دهند و در عین حال زبان جدیدی را یاد بگیرند. بسیاری از کتاب‌های صوتی رایگان برای تقویت مهارت‌های انگلیسی شما وجود دارد، اما برخی از آن‌ها پولی هستند.

9. HelloTalk

HelloTalk شبیهLingbe  است زیرا شما را با افراد مختلف آشنا می‌کند تا به بهبود مهارت‌های زبانی شما کمک کند. با این حال، چند ویژگی دیگر را اضافه کرده که ممکن است برای شما جالب باشد. از جمله اینکه می‌توانید پروفایل‌های کاربران را به صورت دستی مشاهده کنید تا شخص مورد نظر خود را پیدا نمایید. علاوه بر این، می‌توانید پیام‌های متنی و صوتی ارسال کنید و حتی با افراد دیگر تماس ویدیویی برقرار کنید.

۱۰. بهترین اپلیکیشن های رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی: English Speaking Practice

این اپلیکیشن یک روش تمرینی برای کمک به شما در بهبود تلفظ و ایجاد اعتماد به نفس برای مکالمه به زبان انگلیسی است. این برنامه دارای صدها مکالمه ضبط شده است که در آن می‌توانید به زبان مادری گوش دهید و سپس صحبت کنید و صدای خودتان را ضبط نمایید. شما می‌توانید برای مقایسه و بهبود تلفظ خود به صدای خودتان و یک بومی زبان گوش دهید.

 

منبع: وبلاگ hitalki


۱۲:۳۱:۲۶ | یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ | Sunday 14 / 08 August / 2022