#ماه محرم #یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #پرسپولیس #استقلال

شخصیت 'آرن' در آروا؛ آرن نماد کدام دسته ابزار است؟

اگر در حوزه ابزار آلات فعالیت دارید؛ بی شک نام آروا را حداقل یک بار شنیده اید اما آیا به معنی آن فکر کرده اید؟ آروا نام باستانی عقاب، پادشاه آسمان ها است.

https://khabarpu.com/img/post/1666424107.jpg

تمام ارزش های سازمانی آروا با عقاب هماهنگی دارند. عقاب یک پرنده بلند پرواز است که در اوج آسمان ها به سمت ناشناخته ترین مکان ها پرواز می کند و تنها به بال های خود باور دارد. آروا نیز با اعتماد به شبکه فروش، کارکنان باتجربه و متخصص خود به سمت موفقیت پرواز می کند و با روحیه بلند پروازی و ریسک پذیری پیش قدم می شود تا ایده های نو را سر انجام برساند و رشد کند و اعتماد مشتریان خود را بدست بیاورد.

معرفی 4 شخصیت آروا

اگر بخواهیم نام آروا را بررسی کنیم از چهار حرف تشکیل شده که می توانیم برای هر حرف یک اسم در نظر بگیریم و در دنیای واقعی به آن شخصیت حقیقی بدهیم تا با آروا و چشم انداز های آن بیشتر آشنا شویم.

از آنجایی که تنوع محصولات در آروا بسیار فراوان است هر کدام از این شخصیت ها یک دسته از محصولات آروا را معرفی می کنند.

رعد نماینده ابزار جوش و برش، ویراک نماینده ابزار شارژی و برقی و اوژن نماینده ابزارهای بادی آروا است و آرن نماینده ابزارهای دستی و موتوری است. در ادامه همراه ما باشید تا شخصیت آرن را به صورت کامل برایتان معرفی کنیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد 4 شخصیت آروا به آدرس https://arvatools.com/heroes/ مراجعه کنید.

آرن نماینده کدام دسته از ابزارهای آروا است؟

 

https://khabarpu.com/img/post/1666424114.jpg

 

آرن نماینده ابزارهای دستی و موتوری آروا است. ابزارآلات دستی آن دسته از محصولاتی هستند که حتی در خانه یا ماشین نیز باید وجود داشته باشند برای مثال آچارها انواع مختلفی دارند که شرکت آروا تنوعی وسیعی از آچار های شلاقی و فرانسه را با آلیاژ کروم وانادیوم به روش  drop-forgedدر سایز های گوناگون در بازار عرضه می کند. استفاده از روکش ساتن، کروم ضدزنگ، طراحی ارگونومیک از دیگر مزیت های آچارهای فرانسه آروا می باشد.

 به غیر از آچارها در هر عملیاتی، زمانی که نیاز به انواع انبر و پیچ گوشتی، چکش، تبر می شود؛ آرن مسئول فراهم کردن آن ها است. ممکن است در هنگام عملیات ماشین پنجر شود که باز جای هیچ نگرانی نیست؛ در دسته محصولات دستی آروا، انواع جک خوردو با کیفیت وجود دارد که به راحتی می توان پنچرگیری کرد. همچنین در بسیاری از عملیات ها قیچی لوله بر و قیچی ورق بر، نردبان و پروژکتور برای کار در شب نیاز است که باز به راحتی آرن می تواند آن ها را تهیه کند.

 اگر از آرن بپرسید مزیت های انبر و پیچ گوشتی آروا چیست یا درباره جک ها و تبر ها سوال کنید به شما می گوید تبر های آروا همگی از فولاد سخت کاری شده می باشند و جنس روکش دسته آنها ضد لغزش است. سر و دسته تبر نیز به روش  epoxyresion به هم اتصال داده شده اند.

انبر ها مقاومت بالایی دارند و لبه های انبر سیم چین آروا تیز و برنده می باشند. جک ها تحمل وزن بالایی دارند و انواع جک خرک و سوسماری و روغنی نیز در سبد محصولات آروا وجود دارد. پیچ گوشتی ها نیز تنوع وسیع و استحکام بالایی دارند.

اما دسته محصولات آرن تنها شامل ابزار آلات دستی نمی شود بلکه اره موتوری و حاشیه زن و موتور برق نیز در این دسته قرار دارند. حاشیه زن های آروا مجهز به استارت راحت، کللاچ ایمنی، فیلتر هوای قوی و وزن سبک هستند. اگر از آرن بپرسید که مزیت مهم حاشیه زن و اره های موتوری آروا چیست؟ به شما می گوید که می توانید حساب ویژه ای روی سیلندر، پیستون، موتور و تیغه برش دلتای حاشیه زن های بنزینی باز کنید. همچنین اره موتوری های آروا سرعت مناسب و سیستم روغن رسانی ویژه ای دارند. کاربراتور آن ها WALBRO ژاپن است و ظرفیت مخزن متنوعی دارند.

اگر در بیمارستان یا آموزشگاه و... برق قطع شود می توانید روی آرن حساب باز کنید؛ زیرا موتور برق نیز جز محصولاتی است که نماینده آن، آرن می باشد. موتور برق های آروا به صورت دو زمانه و چهار زمانه است و قدرت های متنوعی دارند. وجود نشانگر سطح روغن نیز در هنگام کار بسیار مفید است.

شعار آرن

https://khabarpu.com/img/post/1666424119.jpg

"آرن باور داره استفاده از همه توانت تو رو به موفقیت نزدیک تر می کنه." برای استفاده از تمام توان نیاز به ابزار دستی و موتوری دارید. بنابراین اگر ابزار دستی و موتوری نیاز داشتید؛ آرن همواره آماده است تا شما را با ابزار آلات موتوری و دستی آروا آشنا کند.

تمام ابزار آلات آروا دارای گارانتی بلند مدت هستند و توسط نمایندگی های آروا در سراسر ایران عرضه می شوند. شما می توانید با استفاده از مشاوره قبل از خرید آروا، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.


۱۱:۰۶:۴۸ | شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱ | Saturday 22 / 10 October / 2022