#پاسخ موشکی ایران #کالابرگ الکترونیک #غزه #پرسپولیس #استقلال #اخبار آموزش و پرورش

فنس چمنی آکاردئونی و کاربردهای آن

اغلب اوقات دیدن دیوارها و پرچین‌های سبزی که با گیاهان رونده پوشانده شده‌اند حسی از آرامش و زیبایی را برای بیننده به همراه دارند.

از گذشته تا به امروز، گل و گیاه نه تنها ابزاری برای ایجاد زیبایی در محیط پیرامون بوده است بلکه وسیله‌ای برای القای حس آرامش هم بوده است. به گونه‌ای که طراحان دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمان‌ها با توجه به علم روانشناختی و به تأکید روانشناسان در تأثیر رنگ‌های موجود در گیاهان به ویژه رنگ سبز بر روح و روان افراد، از انواع گیاهان در طراحی فضاهای مختلف استفاده می‌کنند. اما نگهداری از این گیاهان با دردسرها و دغدغه‌هایی از جمله آفت و پژمردگی و از بین رفتن در فصل سرما را با خود همراه دارد  بنابراین پیشنهاد می شود از گیاهان مصنوعی مثل فنس آکاردئونی استفاده شود.

 

فنس چمنی آکاردئونی.

 

از سویی زیبایی دیوارهای سبز و از سویی دیگر مشکلات نگهداری این دیوارها باعث به وجود آمدن فنس‌های چمنی با گیاهان مصنوعی شده است. قطعاً هدف از نصب هرگونه حصار و فنسی در وهله اول حفظ حریم خصوصی و ایجاد امنیت است. اما گاهی اوقات هدف اصلی از نصب فنس ساخت فضایی خاص همراه با جلوه‌های بصری زیبا است. به همین دلیل امروزه شاهد انواع حصارهای تزیینی و زیبا هستیم. اگر قصد دارید اطراف حیاط خانه و ملک خود را بدون نیاز به ایجاد یک حصار کامل حصارکشی کنید و تا حدودی هم حریم خصوصی خود را افزایش دهید و در عین حال زیبایی بصری هم ایجاد کنید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله سعی کرد‌ه‌ایم مزایای فنس چمنی و کاربردهای متفاوت آن را برای شما به اختصار توضیح دهیم.

فنس چمنی چیست؟

یک خانه یا باغ و یا هر محوطه‌ای، چهارچوب کامل خود را با حصارهای دور آن به دست می‌آورد. در واقع، حصار دور محوطه علاوه بر این‌که جلوه‌ای کامل به ملک می‌بخشد، چهارچوب خانه را هم برجسته می‌کند. همچنین یک خط کنترل ظریف را برای افراد داخل محوطه و یا افراد خارج از حصار تعیین میکند. بنابراین، حصارکشی یک ملک از اهمیت محوری برخوردار است. فنس چمنی، این قابلیت را دارد که حریم خصوصی را در اطراف حیاط خانه، ملک و یا بالکن و تراس خانه‌تان افزایش دهد بدون اینکه نیاز به ساختن یک حصار کامل وجود داشته باشد.

ماندگاری طولانی مدت و مقاوم در برابر آب و هوا

یکی از مزایای فنس چمنی، این است که بر خلاف گیاهان زنده‌ای که با در شرایط آب و هوایی نامناسب و یا مراقبت نادرست پژمرده می‌شوند و یا به راحتی توسط حیوانات خانگی ممکن است دچار آسیب شوند، فنس چمنی، با کیفیت بالا در داخل یا خارج از خانه شکل ظاهری خود را حفظ می‌کند و در اثر تغییرات ناگهانی آب و هوا آسیب نمی‌بیند. فنس چمنی از مواد مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش ساخته شده است و به همراه شاخ و برگ مصنوعی خود برای سالیان طولانی دوام می‌آورد.

 

 

کاربرد گسترده فنس چمنی

یکی دیگر از مزایای فنس چمنی آکاردئونی کاربرد گسترده آن است. به این معنی که می‌توان آن را به روش‌های مختلف از مله دیوارهای سبز مصنوعی در پرچین یا باغ، یا به عنوان حصار مصنوعی در اطراف استخر و بالکن و تراس طراحی کرد. بنابراین می‌توان از آن‌ها با انواع مختلف استفاده کرد. فنس چمنی آکاردئونی با اهداف مختلف کارکردهای متفاوتی می‌تواند داشته باشد. برای مشاهده خرید و قیمت فنس چمنی به https://gamantj.com/artificial-grass-fence/ مراجعه کنید.

کاربرد فنس چمنی در مناطق تجاری

فنس چمنی به طور گسترده در مناطق تجاری عمدتاً به شکل دیوار سبز مصنوعی استفاده می‌شود. تزئینات دیوارهای فوق‌العاده زیادی به شکل باغ‌های عمودی یا ترکیبی در دفاتر مراکز خرید، فروشگاه‌های زنچیره‌ای، خرده فروشی، رستوران‌ها، برگزاری جشن یا نمایشگاه‌های تجاری وجود دارد. چندین شاخ و برگ مصنوعی وجود دارد که می‌توان آن‌ها را انتخاب و طراحی کرد تا با مضامین مختلف محیطی یا رویدادی مطابقت داشته باشد.

کاربرد فنس چمنی آکاردئونی در مناطق مسکونی

در مناطق مسکونی استفاده از نرده‌های چمن مصنوعی رو به افزایش است. زیرا مزایای فنس آکاردئونی روز به روز آشکارتر می‌شود. چه قصد ایجاد دکوراسیون روی دیوار یا پشت بام برای زیباتر کردن فضا داشته باشید، و یا هدفتان ایجاد یک مانع و پارتیشن خصوصی برای ایجاد حریم خصوصی بیشتر باشد؛ و یا بخواهید به عنوان حصار در تراس و بالکن خانه یا باغ از آن استفاده کنید، فنس چمنی شما را ناامید نخواهد کرد. فنس چمنی آکاردئونی درست مانند یک گیاه زنده رنگ سبز را به زندگی شما خواهد آورد و شما را آرام خواهد کرد و روح شما را تازه خواهد کرد. البته با این تفاوت که نیازی به مراقبت‌های گیاه زنده نیست. امروزه استفاده از فنس چمنی برای بالکن منازل در حال گسترش است. سبک بودن، نحوه نصب ساده و آسان، جلوه زیبا و طبیعی، آن را به یک گزینه خوب برای ایجاد فضای دنج و آرام در بالکن و تراس خانه تبدیل کرده است.

استفاده از چمن مصنوعی در مناطقی که برای گیاهان زنده غیرممکن است

هر جایی که نور خورشید محدود است یا دسترسی به آبیاری محدود باشد، بنابراین برای رشد گیاهان زنده نامناسب خواهد بود. یکی دیگر از مزایای فنس چمنی آکاردئونی ایجاد سرزندگی و نشاط در این مکان‌ها است.

مقرون به صرفه و بدون تعمیر و نگهداری

فنس آکاردئونی برخلاف گیاهان زنده نیازی به آبیاری روزانه، پیرایش، کوددهی، استفاده از آفت‌کش‌ها یا تضمین تأمین آفتاب کافی یا دمای مناسب که لازمه رشد گیاهان زنده است، ندارد. این مزیت فنس چمنی در وقت ما و همچنین پول و تلاشی که امروزه در زندگی پرمشغله مدرن بسیار زیاد است، می‌تواند صرفه‌جویی کند.

طریقه نصب فنس چمنی

نصب ساده و اثر فوری یکی از مزایای برجسته ریسه برگ آکاردئونی است. برخلاف گیاهان زنده که ممکن است ماه‌ها طول بکشد تا رشد کنند و به شکل مناسب برسند استفاده و نصب فنس چمنی آکاردئونی با برگ‌های مصنوعی برای تکمیل یک پنل شگفت‌انگیز یا باغ عمودی بسیار آسان‌تر است. برای نصب آن کافی است که آن را به اندازه دلخواه باز کنید و به راحتی از طریق کابل روی نرده یا به کمک پیچ و مته روی دیوار ثابت کنید. علاوه بر این، آن‌ها را می‌توان به اشکال مختلف برش داده یا به یک سیستم قفل ساده با هر اندازه متصل کنید تا یک دیوار سفت و سخت را به یک باغ گیاه شناسی تبدیل کرده باشید. این حصار در رنگ‌های مختلف و انواع گیاه‌های متفاوت وجود دارد.

شما می‌توانید به طور همزمان چندین پنل راخریداری کنید و پنل را ارتقا دهید. بنابراین قادر خواهید بود تعدادی از پنل‌های فنس چمنی آکاردئونی را به هم ببندید تا یک دیوار چشمگیر از گیاهان مصنوعی بسازید. همچنین با قرار دادن گلدان و گل‌های مختلف بر روی این حصار، زیبایی آن را چندین برابر کنید.

 

 

هزینه‌های قابل تخمین و اختیاری

گزینه‌های متعددی در بازار برای نرده وجود دارد. با این حال، بودجه شما می‌تواند یک عامل تعیین کننده باشد. ابتدا باید تصمیم بگیرید که چقدر می‌توانید به راحتی هزینه کنید. بدیهی است که در مقایسه با گیاهان واقعی، محصولات چمنی مصنوعی فوری به هزینه‌های نگهداری یا نیروی کار کمتری نیاز دارند. مهم‌تر از همه، این است که انواع مختلفی از این محصول با قیمت‎های متفاوت برای کاربردهای مختلف وجود دارد. قیمت هر متر مربع فنس چمنی به عوامل مختلفی از جمله کیفیت مواد اولیه و میزان مواد استفاده شده بستگی دارد.

 فنس چمنی ارزان و مقرون به صرفه با طرح‌های متعدد و برای استفاده در مکان‌های مجلل، باغ و یا هر محوطه دیگری در بازار فروش فنس چمنی وجود دارد. این نوع نرده در قطعات آماده مونتاژ می‌باشد و به راحتی در طول‌ها و تنظیمات سفارشی کار می‌شود. برای خرید بهترین فنس، اولین قدم این است که ابتدا با انجام بررسی‌های لازم و دقیق، هدف خود را از ایجاد حصار کاملاً مشخص کنید. شما می‌توانید در این مورد با بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات حرفه‌ای کشور به صورت آنلاین مشورت کنید. شما می توانید با مراجعه به گامان تزیین جاوید از مشاوران و کارشناسان ما سوالات خود را بپرسید.


۱۱:۴۲:۰۷ | سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ | Tuesday 06 / 12 December / 2022