#زلزله #دهه فجر #جشنواره فیلم فجر #نقل و انتقالات فوتبال #تعطیلی مدارس #هواشناسی #وضعیت راه ها #بودجه 1402 #سکه و طلا #دلار #اخبار استقلال #اخبار پرسپولیس #اخبار فرهنگیان

ترفند های زنانه برای جذب همسر

قبل از ادامه مطلب لازم هست بگوییم که اگر به دنبال جذب همسر از طریق قانون جذب هستید بهترین ابزار استفاده ازسابلیمینال جذابیت زنانه وبسایت سابلیمیران هست. ....

زمانی که زن و مرد زندگی مشترک خود را آغاز می کنند اهداف مشترکی نیز خواهند داشت یکی از اهداف مهم که بخش مهمی از پایدار بودن زندگی به آن بستگی دارد جذب شریک زندگی است. جذب کردن شریک زندگی برای زنان امر بسیار مهمی به شمار می آید به طوری که همه ی زن ها در زندگی مشترک خود به دنبال راه هایی برای جذب شوهر خود هستند اما در این میان ممکن است بسیاری از این زنان روش های صحیح برای جذب همسر را بلد نباشند. بنابراین وجود چنین مشکلی ممکن است باعث سرد شدن رابطه زن و شوهر شود. در این مقاله قصد داریم شما را با برخی از ترفند های زنانه برای جذب همسر آشنا کنیم پس اگر شما هم جز آن دسته از زنانی هستید که به دنبال ترفند های زنانه برای جذب همسر هستید با ادامه این مقاله با ما همراه باشید. در مورد سابلیمینال جذابیت زنانه هم که اول مقاله معرفی کردیم می توانید روی لینک سابلیمینال جذابیت زنانه کلیک کنید.

 

https://khabarpu.com/img/post/1674540857.jpg

 

روش های جذب همسر

ممکن است برخی از زنان این باور را داشته باشند که داشتن چهره و ظاهر زیبا برای جذب همسر کافی است، در ابتدا و در اولین نگاه داشتن چهره زیبا ممکن است که باعث جذب طرف مقابل شود اما وقتی دو نفر وارد زندگی مشترک می شوند وابستگی و ارتباط میان آن ها به عوامل دیگری نیز بستگی دارد و زیبایی به تنهایی کارساز نخواهد بود برخی از این عوامل که به آن ها ترفند های زنانه برای جذب همسر می گویند به شرح زیر هستند:

۱-برای خود ارزش قائل باشید

 یکی از عواملی که باعث جذابیت زن برای شریک زندگی خود می شود این است که زن برای خود ارزش قائل باشد زیرا اگر برای خود ارزش قائل باشد قطعا دیگران نیز برای او ارزش و احترام قائل هستند.

۲- کنایه و غر زدن ممنوع:

 برخی از زنان در زندگی مشترک خود به دلایل مختلفی مثل مسائل خانوادگی، کاری و بسیاری از مسائل دیگر به شوهر خود کنایه می زنند یا مدام در حال غر زدن هستند. می توان گفت که همه ی مرد ها از غر زدن های بی جا و زیادی زنان بیزار هستند و یکی از کار هایی که باعث سرد شدن مردان نسبت به زنان می شود همین غر زدن های زیادی و نا به جا است در عوض برای برطرف کردن این مشکل می توان خواسته خود را به صورت دوستانه با همسر خود در میان گذاشت.

3 موهای بلندی داشته باشید:

سعی کنید موهای خود را با کیفیت بلند کنید اگر که ی خواهید زودتر موهای خود را بلند کنید می توانید از قدرت بدنی تان با کمک سابلیمینال موی بلند استفاده کنید برای این کار روی لینک سابلیمینال موی بلند کلیک کنید.

https://khabarpu.com/img/post/1674540862.jpg

 

۳-در زندگی مشترک خود یک زن شیطون و سرزنده باشید

 بیشتر مردان زنان شیطون و سرزنده را دوست دارند و در نگاه آن ها از جذابیت خاصی برخوردار هستند. منظور از سرزندگی این است که زن باید سعی کند زنی آراسته و مرتب باشد، هنگام ورود مرد به منزل به استقبال او برود و گاهی اوقات خود را همانند یک کودک لوس کند و برخی از خواسته های خود را به زبان کودکانه با شوهر خود در میان بگذارد و بسیاری از کار های این چنین که باعث می شود زن در نگاه همسر خود جذاب تر و دوست داشتنی تر باشد.

اگر که می خواهید روی لوندی خود کار کنید و به طور ناخودآگاه بیشتر لوند باشید می توانید از سابلیمینال لوندی استفاده کنید برای اینک ار روی لینک لوندی کلیک کنید

۴- به کار های مورد علاقه شوهر خود توجه کنید

مردان در زندگی خود علایق مختلفی دارند که دوست دارند شریک زندگی او به این علایق احترام بگذارد و زنان گاهی اوقات کار هایی مناسب علاقه‌ ی مردان انجام دهند به طور مثال زن باید گاهی اوقات غذای مورد علاقه ی همسر خود را بپزد به خصوص در ایام مختلفی مثل روز تولد و یا سالگرد ازدواج، سعی کنید وعده های غذایی خود را در کنار همسر خود میل کنید و اگر مرد لحظاتی دیر تر به خانه آمد منتظر او بمانید، زمانی که مرد قصد خروج از منزل را دارد او را بدرقه کنید و بگویید که سلامتی او برایتان مهم است پس مراقب خود باشد، اگر مرد زندگی شما به ورزش خاصی یا دیدن فیلم علاقه دارد سعی کنید در کنار او باشید تا علاوه بر شریک زندگی خوب یک دوست واقعی نیز برای شوهر خود باشید.

۵- با خانواده شوهر خود رابطه خوبی داشته باشید

 شاید باور این موضوع کمی مشکل باشد اما در نگاه برخی از مردان زنانی که رابطه ی خوبی با خانواده همسر خود دارند از جذابیت خاصی برخوردار هستند. همانطور که یک مرد به زن، بچه ها و زندگی خود اهمیت می دهد قطعا پدر، مادر و دیگر اعضای خانواده نیز برای او بسیار مورد اهمیت هستند و دوست دارند که شریک زندگی اش نیز برای خانواده او احترام قائل باشد و رابطه ی خوبی داشته باشد پس زنان در زندگی خود باید سعی کنند که رابطه‌ ی مطلوبی با خانواده همسر خود داشته باشند و اگر گلایه یا هر مشکل دیگری با خانواده همسر خود دارند آن را از روش های درست حل کنند.

https://khabarpu.com/img/post/1674540867.jpg

 

۶-وابستگی بیش از حد ممنوع :

 برخی از زنان عادت دارند که به طور دائم با شوهر خود در تماس باشند حتی مواقعی که شوهر سر کار هست دائما به او زنگ می زند یا به طور مثال زن بر این باور است که مرد هر جایی برود زن نیز باید همراه او باشد و خود را بیش از حد به مرد وابسته و نزدیک می کند مثلا ممکن است حتی برای خرید خانه نیز همراه مرد برود. این وابستگی های بیش از حد نه تنها باعث صمیمیت میان زن و شوهر نمی شود بلکه باعث دور شدن مرد از زن نیز می شود پس لازم است در زندگی خود تعادل را رعایت کنید تا زنی جذاب در نگاه همسر خود باشید.

7- سعی کنید با صدای زنانه صحبت کنید

خیلی از مواقع خانم هایی هستند که اصولا صدایی مردانه دارند این قبیل صداها موجب دور شدن مردتان از شما می شود اگر که در این زمینه مشکل دارید می توانید از قدرت مغز ناخودآگاه برای ایجاد صدای زنانه بیشتر استفاده کنید. برای این کار سابلیمینال صدای دخترانه یا همان نازک کردن صدا را می توانید از وبسایت سابلیمیران تهیه کنید.


۹:۴۶:۲۵ | سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱ | Tuesday 24 / 01 January / 2023