#ماه محرم #یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #پرسپولیس #استقلال

آوان ولو سازنده انواع شیرآلات صنعتی در ایران

امروزه شیرآلات صنعتی نقش بسیار مهمی در صنایع مختلف داشته و برای انتقال سیالات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

Avan valve is a manufacturer of all kinds of industrial valves in Iran

این شیرآلات دارای انواع متفاوتی هستند و کاربرد آنها با توجه به ویژگی‌هایی مانند سایز، جنس یا نوع مشخص خواهد شد. برای مثال ساخت شیر پروانه ای بیشتر در مواردی انجام می‌شود که نیاز به انتقال سیالات داشته باشیم و نخواهیم از شیر به عنوان یک عملگر کنترلی استفاده کنیم. در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی از بهترین سازندگان و تولیدکنندگان انواع شیر صنعتی در ایران بپردازیم.

انواع محصولات ارائه شده در آوان ولو

آوان ولو که نام تجاری شرکت آوان صنعت کاویان است، در زمینه تولید و فروش انواع شیرهای صنعتی فعالیت دارد و این محصولات را با بهترین قیمت به بازار ارائه می‌دهد. این شرکت سفارش ساخت انواع شیرآلات صنعتی مانند ساخت شیر یک طرفه، شیر پروانه ای یا شیر کشویی را دریافت کرده و بر اساس نیاز صنایع آنها را تولید می‌کند. در این بخش می‌خواهیم بعضی از محصولات این شرکت را به شما معرفی کنیم.

All kinds of products offered in Avan valve

شیر پروانه ای یا باترفلای ولو

شرکت آوان ولو یکی از تولیدکنندگان متخصص در زمینه ساخت انواع شیر پروانه ای در سایزهای مختلف است و با استفاده از متریال‌هایی مانند استنلس استیل، چدن، فولاد ضد زنگ و آلومینیوم برنز این محصولات را به بازار عرضه می‌کند. علاوه بر این، شما می‌توانید سفارش ساخت انواع باترفلای ولو با اکچویتورهای مختلف مانند شیر پروانه ای پنوماتیک، هیدرولیک، گیربکس دار و برقی را به این شرکت بدهید. علاوه بر این موارد، این شرکت محصولات دیگری را هم به بازار ارائه می‌دهد که عبارتند از:

شیر یک طرفه یا چک ولو

از دیگر محصولات شرکت آوان صنعت کاویان می‌توان به انواع شیر یک طرفه یا چک ولو اشاره کرد که به عنوان شیرآلات صنعتی کنترلی شناخته می‌شوندو می‌توانند از ایجاد جریان برگشتی جلوگیری کنند. این نوع از شیرها با استفاده از موادی مانند استیل، برنج، فولاد، چدن، آلومینیوم و نیکل ساخته می‌شوند و اکچویتورهای متنوعی مانند هیدرولیک و پنوماتیک را دارند. در حال حاضر این گروه در زمینه تولید انواع چک ولو فعالیت دارد که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شیر کشویی

از دیگر محصولات شرکت آوان صنعت کاویان می‌توان به شیر کشویی یا گیت ولو اشاره کرد که برای قطع و وصل جریان مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ اما برای کنترل مسیر سیال یا تنظیم جریان مناسب نیست. این شیرهای کشویی یا گیت ولوها بر اساس استاندارد اروپایی EN ساخته می‌شوند و برای دماهای پایین‌تر از 80 درجه سانتی گراد مناسب هستند. البته بسته به نیاز خود می‌توانید تقاضای ساخت گیت ولو با متریال دلخواه را برای کار کردن در دماهای مختلف بدهید. انواع شیرهای کشویی که توسط این شرکت تولید می‌شوند عبارتند از:

شیر کشویی زبانه لاستیکی

این مدل از گیت ولو در سایزهای 660 تا 300 میلی‌متر تولید شده و برای کار در فشار 10 تا 16 بار مناسب است. در زبانه لاستیکی این مدل از شیرها، از روکش EPDM یا NBR استفاده شده و بدنه هم با استفاده از چدن داکتیل یا چدن خاکستری ساخته می‌شود. شیرهای کشویی زبانه لاستیکی دارای پوشش رنگ اپوکسی هستند که در برابر خوردگی از آنها حفاظت می‌کند و برای انتقال آب آشامیدنی، هوای فشرده، گازهای خنثی یا روغن استفاده می‌شوند.

شیر کشویی زبانه فلزی

گیت ولو زبانه فلزی مقاومت بسیار کمی در برابر سیال ایجاد کرده و تلاطم در مسیر آن به وجود نمی‌آورد. همچنین آب بندی بسیار خوبی را ارائه می‌دهد و در مقایسه با دیگر انواع شیرآلات صنعتی خیلی زودتر باز و بسته خواهد شد. امکان عبور سیال از هر دو سمت این مدل از شیرهای صنعتی وجود دارد و عملکرد آن وابسته به جهت جریان نیست. همچنین گیت ولو زبانه فلزی برای انتقال سیالاتی با غلظت زیاد مناسب است و نصب بسیار راحتی دارد.

مزایای خرید انواع شیرآلات صنعتی از آوان ولو

The advantages of buying all kinds of industrial valves from Avan valve

از آنجا که آوان صنعت کاویان در زمینه تولید و عرضه مستقیم انواع شیرآلات صنعتی فعالیت دارد، این محصولات را با قیمت بسیار عالی به بازار عرضه می‌کند و واسطه‌ها را از این فرایند حذف کرده است. از دیگر مزایای همکاری با این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سخن پایانی

در این مقاله به معرفی یکی از بهترین تولیدکنندگان انواع شیرهای صنعتی در ایران پرداختیم و مزایای خرید از آن را بیان کردیم. همچنین انواع محصولات ارائه شده توسط این برند را معرفی کرده و گفتیم که شما می‌توانید بسته به نیاز صنعت خود، سفارش ساخت شیرهای مختلف با ویژگی‌های دلخواه را از طریق سایت یا تماس مستقیم با کارشناسان، ثبت کنید.


۱۲:۳۳:۱۹ | شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ | Saturday 02 / 03 March / 2024