#دولت چهاردهم #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #المپیک #غزه #تراکتورسازی تبریز #استقلال #پرسپولیس

تعمیر یخچال در مشهد

همه ما در خانه‌های خود از یخچال استفاده می‌کنیم و این دستگاه نگهداری طولانی مدت از مواد خوراکی را برای ما ساده ساخته است.

استفاده زیاد از این محصول در خانه باعث می‌شود همه ما به دنبال برندهای معتبری برای خرید یخچال خود باشیم و نکته مهم دیگر ارائه خدمات پس از فروش خوب از سوی برند مورد نظر می‌باشد. الکترولوکس و بکو دو مورد از برندهایی هستند که شهرت خوبی داشته و شما می‌توانید در شهرهای بسیاری از جمله مشهد از خدمات خوب تعمیرات یخچال‌های آن بهره‌مند گردید. هر زمان در کارکرد یخچال شما اشکالی به وجود آمد تنها کافی است به کارشناسان تعمیر یخچال در مشهد مراجعه داشته و برای عیب یابی دستگاه خود از آنها راهنمایی بخواهید.


تعمیر یخچال در مشهد

برای تعمیر یخچال از چه مراکزی کمک بخواهیم

از آنجایی که یخچال‌های جدید دارای سیستم طراحی متفاوت و پیچیده‌ای نسبت به مدل‌های قدیمی این دستگاه هستند حتماً باید برای تعمیر این دستگاه به سراغ افرادی بروید که از تخصص و مهارت آنها اطمینان کافی دارید. مراکز تخصصی تعمیر یخچال الکترولوکس در مشهد می‌توانند به کمک نیروهای ماهر و آموزش دیده خود هرگونه مشکل در یخچال شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف سازند. برای برند بکو نیز مراکز تخصصی معتبری وجود دارد و شما می‌توانید مشکلات دستگاه خود را به کارشناسان حاضر در این مراکز بسپارید. در ادامه این مقاله به برخی از مشکلات متداول در یخچال‌های الکترولوکس و بکو اشاره شده است.

رفع مشکل صدای غیر عادی در یخچال الکترولوکس و بکو

از جمله مشکلاتی که ممکن است در یخچال خود با آن برخورد داشته باشید شنیده شدن صدای غیر طبیعی از دستگاه می‌باشد. از اصلی‌ترین دلایل صدا دادن یخچال شما می‌تواند تراز نبودن پایه‌های دستگاه باشد که باید به بررسی آن پرداخته شود. پس از اطمینان از این موضوع لازم است چه کنید ایرادی در لولای درب یخچال وجود نداشته باشد و اگر دچار شکستگی شده است نسبت به تعویض آن اقدام نمایید. بهتر است تعویض لولای درب را به متخصصین تعمیر یخچال در مشهد بسپارید.

در صورتی که در موارد گفته شده ایرادی مشاهده نکردید نوبت به بررسی پروانه‌های فن یخچال می‌رسد که احتمال شکستگی آنها وجود دارد. سپس باید مطمئن شوید موتور فن اواپراتور سالم است و لوله‌های داخل یخچال صدا نمی‌دهند. در ادامه از کارشناسان تعمیر یخچال بکو در مشهد بخواهید اتصالات داخلی یخچال شما را چک کرده و از شل نشدن آنها مطمئن شوند. در نظر داشته باشید گاهی اوقات پس از وارد شدن روغن کمپرسور به داخل لوله‌ها صدایی شبیه قل قل از یخچال شما شنیده می‌شود. همچنین احتمال دارد در پی خرابی رله استارت صدایی شبیه تیک تیک از یخچال خود بشنوید.

تعمیر یخچال الکترولوکس

علت شنیده شدن بوق ممتد از یخچال الکترولوکس و بکو

اگر یخچال شما بوق ممتد زده و صدای آن قطع نمی‌شود در مرحله اول مطمئن شوید درب یخچال یا فریزر را به اشتباه باز نگذاشته باشید. پس از آن تراز پایه‌های یخچال را بررسی نموده و از وضعیت مناسب آنها مطمئن شوید. از دیگر دلایل شنیده شدن بوق ممتد در یخچال می‌تواند پارگی و پوسیدگی لاستیک‌های دور درب باشد که بهتر است تعویض آنها را به کارشناسان تعمیر یخچال در مشهد بسپارید. همچنین احتمال آسیب دیدن سنسور درب یخچال وجود دارد که نیاز به تعویض آن خواهد بود.

چنانچه همچنان مشکل بوق ممتد یخچال شما ادامه داشت نیاز به بررسی تخصصی برد الکترونیکی دستگاه وجود دارد. این کار را حتماً باید به متخصصین تعمیر یخچال الکترولوکس در مشهد بسپارید که از طراحی و ساختار برد اطلاعات کافی دارند. در نظر داشته باشید گاهی اوقات به دنبال افزایش بیش از اندازه دما در بخش یخچال یا فریزر صدای بوق ممتد شنیده می‌شود. گاهی نیز این صدا به یخ زدگی لوله‌های اواپراتور یا نشتی گاز در یخچال مرتبط است.

چرا در یخچال الکترولوکس یا بکو نوسان دمای زیادی داریم

فضای داخل یخچال و فریزر شما باید دمای تقریباً ثابتی داشته باشد که می‌توان آن را به صورت دستی برای یخچال تنظیم نمود. اما اگر با نوسان‌های شدید دما در فضای داخلی دستگاه مواجه هستید به احتمال زیاد لاستیک‌های دور درب یخچال شما به مرور زمان فاسد شده و سوراخ‌هایی در آن به وجود آمده است. از کارشناسان تعمیر یخچال در مشهد بخواهید این لاستیک‌ها را برای شما تعویض کنند. در صورت سالم بودن لاستیک‌ها احتمال نشتی گاز درون یخچال وجود دارد که باید حتماً توسط افراد متخصص بررسی شده و در صورت نیاز مجدداً شارژ گردد. 

از دیگر مواردی که نیاز به بررسی آن وجود دارد نوسان زیاد در جریان برق ساختمان می‌باشد که بهتر است از یک محافظ برق برای پیشگیری از بروز این مشکل استفاده داشته باشید. مطمئن شوید برفک زیادی در یخچال و فریزر شما وجود ندارد و درب دستگاه را زیاد باز و بسته نمی‌کنید. در ادامه از کارشناسان تعمیر یخچال بکو در مشهد بخواهید خازن موتور یخچال را مورد بررسی قرار دهند و از سالم بودن کمپرسور دستگاه مطمئن شوند. از دیگر بخش‌هایی که احتمال آسیب دیدن آن وجود دارد برد الکترونیکی یخچال می‌باشد.

نمایندگی یخچال بکو

چرا در یخساز یخچال الکترولوکس و بکو یخ تولید نمی‌شود

از قابلیت‌هایی که در مدل‌های جدید یخچال مشاهده می‌کنیم سیستم یخ ساز می‌باشد که به شما امکان دسترسی به تکه‌های یخ در هر زمان را می‌دهد. اگر متوجه شده‌اید اشکالی در سیستم یخ ساز به وجود آمده و در آن یخ تولید نمی‌شود باید چند مورد را بررسی نمایید. پیشنهاد می‌شود در ابتدا از کارشناسان تعمیر یخچال در مشهد بخواهید لوله‌های آب یخچال شما را چک کنند و مطمئن شوند هیچگونه گرفتگی در طول مسیر این لوله‌ها وجود نداشته باشد. پس از انجام این کار نوبت به بررسی شیر برقی یخچال می‌رسد که احتمال سوختن این قطعه وجود دارد.

از دیگر مواردی که باید چک شود احتمال مسدود بودن فیلتر آب دستگاه می‌باشد. همچنین مطمئن شوید دمای محیطی که یخچال خود را در آن قرار داده‌اید بیش از اندازه گرم نیست. در ادامه به بررسی ترموستات یخچال پرداخته و از کارکرد صحیح مدول یخساز مطمئن شوید. یک بار نگاهی به مخزن یخ دستگاه خود داشته باشید و مطمئن شوید بیش از اندازه داخل آن را پر نکرده‌اید. با ادامه یافتن مشکل از متخصصین تعمیر یخچال الکترولوکس در مشهد بخواهید نگاهی به تنظیمات دستگاه شما داشته باشند و از درست بودن آنها مطمئن شوند. در نظر داشته باشید گاهی اوقات یخ تولید می‌شود اما به خاطر بزرگ بودن اندازه تکه‌های یخ امکان خروج آن از یخساز دستگاه وجود ندارد.


۱۲:۱۰:۵۱ | یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Sunday 09 / 05 May / 2021