#کالابرگ الکترونیک #غزه #پرسپولیس #استقلال #اخبار آموزش پرورش و فرهنگیان

سکونت در بلوار کشاورز, هم فاله هم تماشا

سکونت در بلوار کشاورز, هم فاله هم تماشا

بلوار کشاورز از دیرباز تاکنون یکی از تفرجگاه‌های اصلی پایتخت بود؛ از همان زمانی که به آن الیزابت دوم می‌گفتند تا امروز که به دلیل مجاورت با ساختمان وزارت کشاورزی( که حالا ساختمان قوه قضاییه است)، بلوار کشاورز نام دارد. در منطقه 6 شهرداری تهران قرار گرفته و از یک سمت به میدان ولیعصر و از سمت دیگر به خیابان دکتر قریب متصل است. رهن و اجاره آپارتمان در بلوار کشاورز , که می‌توان آن را گل سرسبد منطقه 6 دانست، به دلایل مختلف برای خیلی‌ها در اولویت است؛ از جمله قرار گرفتن در مرکز شهر، همسایگی با پارک لاله و بهره بردن از آب و هوای مطبوع آن، موقعیت استراتژیک و ... اگر نگاهی هم به آگهی‌های سایت دیوار بیاندازید، می‌بینید این محدوده هواداران زیادی دارد، آنقدر زیاد که تعداد آن‌ها از کنترل خارج است.


بلوار کشاورز دقیقا یعنی کجا؟

وقتی از خانه‌های بلوار کشاورز حرف می‌زنیم، منظورمان همه آپارتمان‌ها و خانه‌های خیابان‌های اصلی و فرعی آن منطقه مانند وصال شیرازی، فلسطین، حجاب، قدس، 16 آذر، جمالزاده و کارگر شمالی است.
نکته جالب در خصوص اقامت در بلوار کشاورز یا همان الیزابت سابق، تبدیل شدن آن به گزینه اول اقامت برای مجردها و در عین حال متاهل‌هاست؛ به ویژه کارمندانی که محل کارشان در مرکز شهر است. از سوی دیگر آگهی‌های رهن و اجاره آپارتمان در بلوار کشاورز , در سایت دیوار نشان می‌دهد این محدوده از موقعیت اداری نیز برخوردار است و اصلا خیلی‌ها برای استقرار دفاتر کاریشان به فکر اجاره آپارتمان در اینجا هستند.
از نظر رفت و آمد و دسترسی، بلوار کشاورز یکی از خوش‌شانس‌ترین محله‌های تهران است. در یک طرفش ایستگاه مترو میدان ولیعصر و در طرف دیگر ایستگاه مترو میدان انقلاب اسلامی وجود دارد. بی‌آر‌تی‌های خیابان ولیعصر هم که دیگر معرف حضورتان است. از بلوار کشاورز با یک یا دو کورس تاکسی می‌توان به تمام خیابان‌ها و میدان‌های اصلی پایتخت رفت. اتوبوس‌های هفت تیر- صادقیه نیز از این بلوار می‌گذرند. امکانات رفاهی این منطقه را نمی‌توان در یک یا دو خط توصیف کرد؛ از مراکز تجاری متعدد گرفته تا نزدیکی به سینماهای معروف تهران و امنیت بالای خانه‌ها.
رهن و اجاره آپارتمان در بلوار کشاورز , با توجه به گستردگی کوچه‌ پس‌کوچه‌های این محله کار چندان راحتی نیست، به خصوص اطلاع از قیمت‌های هر خیابان. به همین جهت توصیه می‌کنیم به سایت دیوار بزنید تا دقیقا بفهمید با بودجه در دستتان می‌توانید در کجای این بلوار زندگی کنید یا دفتر بزنید. مثلا در این سایت آپارتمان 75 متری 10 سال ساخت در مجاورت میدان ولیعصر با 1 اتاق خواب و پارکینگ، 66 میلیون تومان ودیعه می‌خواهد و ماهیانه 900 هزار تومان اجاره. در مورد دیگری ساختمانی 55 متری و یک خوابه در بزرگمهر با 6 سال سن ساخت و فول امکانات با 55 میلیون تومان ودیعه و ماهیانه 1 میلیون تومان اجاره آگهی شده است.
رهن و اجاره آپارتمان در بلوار کشاورز تنها در خانه‌های یک خوابه خلاصه نمی‌شود. هر چند طبق آگهی‌های سایت دیوار اکثر خانه‌های این محدوده کمتر از 80 متر هستند، با این حال در این سایت واحدی 100 متری و دو خوابه در آپارتمانی نوساز واقع در خیابان حجاب با 40 میلیون تومان ودیعه و ماهیانه 4 میلیون تومان اجاره جهت معامله آگهی شده است.


منبع : ویرلن
خرید رپورتاژ آگهی در خبرپو
آخرین اخبار روز