مشاهده دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
آزادسازی سهام عدالت samanese.ir
اخبار کرونا
اخبار مجلس
قیمت خودرو
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
سامانه سجام بورس sejam.ir
سامانه فروش ایران خودرو esale.ikco.ir
سامانه فروش سایپا saipa.iranecar.com
سامانه امتا ecsw.ir
اخبار فرهنگیان

حمایت از کمپین لزوم تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش

پیگیری برای ایجاد امتیاز تکمیل ظرفیت آموزش و پرورش برای همه کسانی که زحمت کشیده‌اند و امتیاز کتبی و مصاحبه خوبی داشته‌اند ولی فقط به خاطر تک ظرفیتی بودن یا ظرفیت محدود قبول نشده‌اند.

به گزارش فارس من - پیگیری برای ایجاد امتیاز تکمیل ظرفیت آموزش و پرورش برای همه کسانی که زحمت کشیده‌اند و امتیاز کتبی و مصاحبه خوبی داشته‌اند ولی فقط به خاطر تک ظرفیتی بودن یا ظرفیت محدود قبول نشده‌اند. مخاطب دیگری نوشت: با توجه به اینکه اکثر شرکت کنندگان دوباره افرادی هستند که در آزمون قبلی شرکت کرده و قبول شده‌اند ولی در مصاحبه با رقیبان کم آورده‌اندبه جای وقت تلف کردن و خرج هزینه و نیرو کمی ظرفیت‌ها را بالا ببرند و از همین افراد پذیرفته شده استفاده کنند.

مخاطب دیگری نوشت: با توجه به کمبود نیرو در آموزش و پرورش لطفا از دعوت به مصاحبه شده های آزمون 98 در قالب تکمیل ظرفیت استفاده کنید اگر قرار باشد دوباره آزمونی بر گزار شود اکثرا همین افراد شرکت خواهند کرد.

مخاطب دیگری نوشت: به دلیل بیان کمبود نیرو در آموزش و پرورش به جای اینکه آزمون بعدی برگزار کنند، می‌توانند از بین نفرات دوم قبول شده در مرحله اول و دعوت به مصاحبه شده از طریق تکمیل ظرفیت نیرو بگیرند. این یک روش عاقلانه هست تا کسایی به خاطر اختلاف جزئی یکسال از زندگی عقب نیافتند. و خیلی‌ها خوشحال و به آرزویشان برسند. مخصوصا مناطق محروم.

مخاطب دیگری نوشت: همانطور که میدانید در کشور تعداد زیادی جوانان تحصیل کرده وبیکار وجود دارد و برای بدست آوردن شغل مرتبط با رشته تحصیلی خود به سمت استخدامی های برگزار شده روی می آورند و امسال هم یکی از استخدامی هایی که برگزار شد استخدامی آموزش‌وپرورش برای ماده 28 بود و تعداد زیادی هم برای شهر تهران از تمام نقاط کشور شرکت کردن از جمله بنده، و پس از کسب حدنصاب نمره کتبی برای مصاحبه به پردیس نسیبه و دانشگاه باهنر، دعوت شدن ولی مسئله فوق العاده عجیبی روی داد که تقریبا می شود گفت بی سابقه بوده است و آن اینکه به تعداد زیادی از خانمهایی که برای منطقه 1519 شرکت کرده بودن با وجود نمره کتبی بالا حتی بالای 30 که خودم نمره کتبی ام 3227 بود با وجود ارائه مصاحبه عالی و داشتن مدرک فوق لیسانس و مدارکی دیگر متاسفانه نمره مصاحبه زیر 70 و حتی 55 دادن که به بنده 5567 داده شد و موجب مردودی این افراد شد و در مقابل به خانمهایی که نمره کتبی پایین حتی با نمره 25،26 یا 27داشتن با دادن نمره مصاحبه بالا باعث قبولی آنها شد که هیچ جایی این مرسوم نیست و یا لااقل با دادن نمره مصاحبه 5570شان یک فرد تحصیل کرده را خدشه دار نمیکنند و باعث بدبینی شدید در بین مصاحبه شوندگان را ایجاد نمیکنند ولی در استخدامی آموزش و پرورش شهر تهران همه اینها را ایجاد کردند، لطفاً دلیل این بی عدالتی بارز و این ظلم آشکار را پیگیری کنید، من الله التوفیق.پویشگر: خبرپو     منبع: فارس

۱۰:۰۹:۱۲ | یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ | Sunday 05 / 04 April / 2020
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon