بورس
کرونا
قیمت سکه و طلا
نرخ ارز
خودرو
دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
آزادسازی سهام عدالت samanese.ir
سامانه سجام sejam.ir
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار فرهنگیان

نیروگاه‌های بنیاد مستضعفان وارد بورس می‌شود

رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: همه نیروگاه‌های بنیاد را در بورس عرضه خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، «پرویز فتاح» امروز پنجشنبه در مراسم افتتاحیه فاز نخست نیروگاه سیکل ترکیبی خرم‌آباد با بیان اینکه باید خدا را شاکر باشیم که توفیق خدمت به مردم را به ما داده است، اظهار داشت: لرستان همیشه زینت کشور بوده، شش هزار و ۲۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرده و حق ایجاب می‌کند که خالصانه خادم این مردم باشیم.

وی با تأکید بر اینکه اگر در دوره غیر بحران خوب کار کنیم هزینه ما در هنگام بحران کم می‌شود، گفت: لرستان دارای قابلیت‌های زیادی است و اگر توسعه‌ای نداشته به دلیل ضعف ما است.

نیروگاه‌های بنیاد مستضعفان در بورس عرضه می‌شود

فتاح با بیان اینکه بنیاد در سیلاب سال گذشته سیمان مصرفی خانه‌های ترمیمی و احداثی لرستان را تأمین کرد گفت: سرمایه‌گذار نیروگاه خرم‌آباد بنیاد است، وزارت نیرو مجوزها را صادر کرد و تا امروز دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در این نیروگاه سرمایه‌گذاری شده و تا پایان سال نیز هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان دیگر در آن سرمایه‌گذاری می‌شود.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور با بیان اینکه درمجموع شش هزار میلیارد تومان در این نیروگاه سرمایه‌گذاری می‌شود، افزود: تاکنون لرستان مصرف‌کننده برق بوده که از حالا تولیدکننده خواهد بود.

وی با بیان اینکه نیروگاه از ابتدا سیکل ترکیبی ساخته شد، گفت: ظرفیت نیروگاه سازی در ایران در دستور کار قرارگرفته و این صنعت بومی‌سازی شده است.

فتاح با اشاره به اینکه این نیروگاه در تابستان و بهترین زمان افتتاح شد، بیان داشت: نیروگاه خرم‌آباد تحریم‌ها را درهم‌شکسته و تجلی‌گاه خودباوری شده است.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور با اشاره به فعالیت بنیاد در عرصه نیروگاهی، گفت: بنیاد وظیفه محرومیت‌زدایی و تولید را بر عهده دارد.

وی با اشاره به فعالیت در حوزه مبارزه با کرونا در بنیاد، عنوان کرد: در یکی از شهرستان‌های استان مستقر و کارهای آبادانی و پیشرفت را انجام خواهیم داد.

فتاح با تأکید بر ادامه سرمایه‌گذاری بنیاد در نیروگاه خرم‌آباد با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری، عنوان کرد: به‌طور حتم عمده نیروهای این نیروگاه بومی خواهند بود.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور از اجرای فاز دوم نیروگاه خرم‌آباد خبر داد و گفت: همه نیروگاه‌های بنیاد را در بورس عرضه خواهیم کرد و در اولین فرصت نیروگاه خرم‌آباد را هم به بورس می‌بریم.

فتاح با اشاره به احداث خانه برای خانواده‌های دارای دو معلول توسط بنیاد، گفت: حمایت از کمیته امداد و نهادهای حمایتی از سوی بنیاد همواره در دستور کار است.پویشگر: خبرپو     منبع: مهر

۱۲:۳۰:۳۸ | پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ | Thursday 28 / 05 May / 2020
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon