نرخ ارز
کرونا
آلودگی هوا
انتخابات آمریکا
اخبار قره باغ
قیمت سکه و طلا
بورس
سهام عدالت samanese.ir
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار انتخابات 1400
اخبار فرهنگیان

برنامه‌ریزی پنتاگون برای واردات جمعیت به ایران؟!

نماینده مردم البرز گفت: جنگ جمعیتی برنامه‌ریزی شده است و جوانان نباید اجازه دهند برنامه پنتاگون در مورد جمهوری اسلامی اجرا شود.

میزگرد بررسی عملکرد مجلس در طرح جمعیت و تعالی خانواده و پرهیز از کاهش باروری‌ها با حضور فاطمه محمدبیگی و امیرحسین بانکی‌پور عضو کمیسیون‌های بهداشت و فرهنگی با حضور اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد برگزار شد.

بودجه افزایش جمعیت در وزارت بهداشت خرج کاهش جمعیت می‌شد/ برنامه پنتاگون برای واردات جمعیت به ایران

** برنامه پنتاگون برای واردات جمعیت از هند، پاکستان، فیلیپین و بنگلادش به ایران

فاطمه محمدبیگی عضو کمیسیون‌های بهداشت گفت: هیچ خانواده‌ای را نمی‌بینیم که صاحب فرزند شود اما وضعیت اقتصادی‌اش بدتر شود. چرا که خداوند به دلیل به دنیا آمدن فرزندان گشایش در خانواده‌ها ایجاد می‌کند و طبق وعده خداوند وسعت قلب و وسعت روزی نصیب خانواده‌هایی می‌شود که فرزند به دنیا آورند.

در بحران معیشتی فعلی و وضعیت اقتصادی با صاحب فرزند شدن و تنظیم سیاست‌های اقتصادی می‌توانیم کاری کنیم که کشورمان در 5 سال آینده روی خوش ببیند و اگر از این فرصت طلایی (5-6 ساله) استفاده نکنیم طوری سیاه‌چاله جامعه را خواهد بلعید که طبق پیش‌بینی پنتاگون، ایران مجبور خواهد شد از هند، پاکستان، فیلیپین و بنگلادش جمعیت وارد کند. 

سال 96 وقتی آقای روحانی در سازمان ملل حضور پیدا کرد از این که جمعیت ایران کاهش پیدا کرده ابراز نگرانی کرد اما طرف آمریکایی به رئیس‌جمهور اعلام کرد که نگران نباشید ما برای شما برنامه‌ریزی کرده‌ایم شما از فیلیپین و بنگلادش جمعیت وارد کنید.

** با واردات جمعیت چیزی از تمدن ایران - اسلامی و تمدن شیعی باقی نمی‌ماند 

جنگ جمعیتی برنامه‌ریزی شده است و جوانان نباید اجازه دهند برنامه پنتاگون در مورد جمهوری اسلامی اجرا شود.

اگر جمعیت از فیلیپین،‌ بنگلادش و پاکستان وارد ایران شوند و این مهاجرت‌ها منجر به تغییر جمعیتی شود تمدن ایران به چه سمتی خواهد رفت؟ آیا چیزی از شیعه و تمدن اسلامی ایرانی باقی می‌ماند؟ 

ما باید کمیسیون ویژه جمعیت و خانواده در مجلس یازدهم داشته باشیم و بایستی کمیسیون برنامه و بودجه، کمیسیون اقتصادی،‌ برای اجرای این طرح مشارکت کند؛ و دیگر نمایندگان هم در این کمیسیون مشارکت کند تا بتوانیم مسائل مختلف جمعیتی را در این کمیسیون ویژه مطرح شده و بررسی و مصوب شود؛ طرح جمعیت و تعالی خانواده فعلا طرحی 5-6 ساله و کوتاه مدت است برای اینکه سریعا وارد چرخه جبران کاهش جمعیت شویم ولی اگر هر برنامه‌ای بنا شود در کشور عملیاتی شود بایستی همگان در آن مشارکت کنند.

مقام معظم رهبری فرمایشی در مورد خانواده‌ها دارند و می‌گویند خانواده باید مبنا و پایه قانونگذاری قرار بگیرد.

پویشگر: خبرپو     منبع: فارس

۱۴:۰۲:۳۹ | شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ | Saturday 10 / 10 October / 2020
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon