#اخبار کرونا #نمایشگاه مجازی کتاب تهران tehranbookfair.ir #ارز دیجیتال #آلودگی هوا #لایحه بودجه 1400 #سامانه سجام sejam.ir #سهام عدالت samanese.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #اخبار انتخابات 1400 #اخبار فرهنگیان

رشد ۱۳ درصدی صندوق پالایش یکم در اولین روز معاملات

امروز سه شنبه ۱۱ آذر ماه معاملات ثانویه صندوق سرمایه گذاری پالایشی بدون دامنه نوسان در بورس اوراق بهادار تهران آغاز شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در حالی که قرار بود معاملات ثانویه صندوق سرمایه گذاری پالایشی از اول آبان ماه آغاز شود اما به دلیل منفی بودن بازار زمان بازگشایی آن به تعویق افتاد.

اما امروز سه‌شنبه مورخ ۹۹/۹/۱۱ مطابق پیام ناظر بازار  بورس در نماد پالایش،  معاملات این صندوق از ساعت ۱۱:۴۵ آغاز شد و تا ۱۲:۳۰  به طول انجامید.

معاملات این صندوق  با قیمت  ۱۱۹,۰۰۰شروع  و در انتها با قیمت پایانی  ۱۱۳,۷۴۰  روز اول کاری خود را به پایان داد. این امر بدین معنا است که دارندگان سهام این صندوق تا به امروز  ۱۳.۷۴درصد  سود کرده اند.

همچنین در روز اول کاری تعداد معاملات  انجام گرفته روی این نماد ۱۸۵ هزار ۵۸۸ واحد بود و در پایان معاملات ۳۶ میلیون سهم بین افراد جابه جا شد .

در اولین روز معاملات صندوق پالایش یکم ۹۶ هزار و۲۰۳ نفر از اشخاص حقیقی فروشنده بودند و ۳۱ هزار و۵۶۲  نفر  واحدهای این صندوق  خریداری کردند. ارزش ذاتی این صندوق  ۱۱۰,۱۶۹ تومان است  که با قیمت آخرین معامله انجام شده تفاوت چندانی ندارد.

نماد شرکت

قیمت هر سهم در معاملات

١١ آذر ماه برحسب ریال

قیمت هر سهم در معاملات

١٠ آذر ماه برحسب ریال

شتران

۱۵,۲۵۰ ۱۵,۲۵۰

شپنا

۱۹,۲۷۰ ۱۸,۳۱۰

شبریز

۳۲,۲۴۰ ۳۰,۷۶۰

شبندر

۳۱,۰۰۰ ۲۹,۶۴۰
پویشگر: خبرپو     منبع: باشگاه خبرنگاران

۱۹:۲۷:۲۲ | سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ | Tuesday 01 / 12 December / 2020
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon
آخرین اخبار روز