#اخبار کرونا #اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400 سامانه ثبت املاک amlak.mrud.ir + راهنما سامانه فروش کتاب درسی irtexbook.ir + راهنما #اخبار برجام #سهام عدالت samanese.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #بیت کوین و ارز دیجیتال #اخبار فرهنگیان

نظر دادسرای جنایی درباره علت فوت آزاده نامداری + فیلم

قاضی شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی درباره علت فوت آزاده نامداری صحبت کرد.

 

 

قاضی شهریاری سرپرست دادسرای جنایی در خصوص مرگ آزاده نامداری گفت: هیچ ابهامی در پرونده آزاده نامداری وجود ندارد. فشار رسانه ای و فضای مجازی و مسائلی که مطرح می کردند موجب شد که ما با دقت بیشتری این موضوع را بررسی کنیم و اطلاع رسانی کنیم  اما این اطمینان را به شما می دهم که واقعیت همین بود که عرض کردیم و هیچ موضوع دیگری در میان نیست .


شهریاری در این باره گفت: خبر تلخی بود، فشار رسانه ای و فضای مجازی و مسائلی که مطرح می کردند موجب شد که ما با دقت بیشتری این موضوع را بررسی کنیم و اطلاع رسانی کنیم  اما این اطمینان را به شما می دهم که واقعیت همین بود که عرض کردیم و هیچ موضوع دیگری در میان نیست و اطمینان کامل از این موضوعات داشته باشند. ما به موضوع صرفا نگاه قضایی داریم و همانند دیگر متوفیان پرونده ایشان بررسی شد و بلکه خیلی دقیق تر با موضوع برخورد شد که به صورت شفاف بخواهیم علت فوت را در سریعترین زمان ممکن بررسی و اطلاع رسانی کنیم. ابهامی در پرونده وجود ندارد و کار تحقیقات تا وصول استعلام آسیب شناسی پزشکی قانونی و همچنین استعلاماتی که درباره مصرف دارو است ادامه دارد و نتایج تکمیلی به استحضار خواهد رسید.

پویشگر: خبرپو     منبع: انتخاب

۸:۳۰:۱۸ | سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ | Tuesday 06 / 04 April / 2021
آخرین اخبار روز