#اخبار کرونا #ماه رمضان - اوقات شرعی #لیگ قهرمانان آسیا #اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400 سامانه ثبت املاک amlak.mrud.ir + راهنما #اخبار برجام #سهام عدالت samanese.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #بیت کوین و ارز دیجیتال #اخبار فرهنگیان

دو محیط‌بان زنجانی شهید شدند/ دستگیری یکی از عاملان +فیلم

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان از شهادت دو محیط‌بان زنجانی در دشت سهرین خبر داد و گفت: یکی از ضاربان دستگیر شده است.

 

منبع فیلم: آخرین خبر

جمشید محبت خانی فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست، در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: متأسفانه شب گذشته بر اثر تعقیب و گریز بین افراد ناشناس و محیط‌بانان که در تعقیب یک خودروی نیسان در منطقه حفاظت شده فیله خاصه استان زنجان بودند، دو نفر از محیط‌بانان ایثارگر به نام‌های مهدی مجلل و میکائیل هاشمی بر اثر اصابت گلوله سلاح جنگی، به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

شهادت ۲ محیط بان در زنجان

یکی از عاملان شهادت محیط‌بانان زنجانی دستگیر شد

جعفر رحمتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان با تایید خبر شهادت دو تن از محیط بانان استان زنجان در منطقه شکار ممنوع فیله خاصه اظهار کرد: این موضوع صحت داشته و این دو نفر با شکارچیان منطقه درگیر شدند و بر اثر این درگیری دو محیط بان به شهادت رسیدند.

دو محیط‌بان زنجانی شهید شدند

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان با اشاره به اینکه به صورت میدانی در حال شناسایی عوامل این حادثه هستیم، گفت: عوامل تا حدودی شناسایی شده و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر شده است.

وی با بیان اینکه در این حادثه دو نفر شهید شده و حادثه مصدوم نداشته است، گفت: از شکارچیان یک نفر دستگیر شده اما اطلاعاتی از تعداد حاضرین در درگیری مشخص نیست و نیاز به بررسی بیشتر دارد.

رحمتی افزود: با تکمیل فرآیند پرونده جزئیات بیشتری از حادثه به اطلاع مردم خواهد رسید.

پویشگر: خبرپو     منبع: مهر - فارس

۱۱:۴۱:۳۳ | سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ | Tuesday 06 / 04 April / 2021
آخرین اخبار روز