#اخبار کرونا #ماه رمضان #اخبار برجام #لیگ قهرمانان آسیا #اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400 #سامانه ثبت املاک amlak.mrud.ir + راهنما #سهام عدالت samanese.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #بیت کوین و ارز دیجیتال #اخبار فرهنگیان

لوکس ترین آپارتمان ها در شمال تهران را از کیلید بخواهید

ازآنجاکه تمایل به زندگی لوکس و مدرن در نهاد هر فردی وجود دارد علاقه‌مندی به اقامت در برج‌ها و آپارتمان‌های لوکس و زیبا با بهترین امکانات در گران‌قیمت‌ترین و جذاب‌ترین مناطق تهران هم‌حسی انکارناپذیر است. زیرا انسان‌ها به طور طبیعی تمایل به زندگی در مناطقی را دارند که در کنار خانواده ضمن دسترسی به بهترین امکانات در آرامش خاطر روزهای خود را سپری کنند.

اما متأسفانه در حال حاضر به دلیل بازار آشفته مسکن بسیاری از افراد که تصمیم به اقامت در مناطق لوکس تهران را داشتند ناگزیر به انتخاب مسکن خود در نقاط دیگر شدند که شاید با تصویرسازی آنها در خصوص زندگی خود فاصله فراوانی را داشت بنابراین به‌صراحت می‌توان گفت که افرادی که تمایل به زندگی در مناطق شمالی تهران به‌عنوان مناطق اعیان‌نشین را دارند باید از سطح درآمدی و بودجه بالایی برخوردار باشند تا بتوانند با اقامت در این مناطق زندگی لوکسی را تجربه کنند. به همین سه منطقه پرطرف‌دار و لوکس تهران را بررسی خواهیم کرد.

خرید آپارتمان در فرمانیه

فرمانیه که یکی از محله‌های اعیان‌نشین و گران‌قیمت تهران به شمار می‌رود از طرف‌داران خاصی به‌خصوص در بین قشر جوان برخوردار است. این محله که در محدوده شمیرانات و منطقه 1 شهرداری تهران واقع شده است، یکی از مناطقی محسوب می‌شود که برای قشر پردرآمد جامعه منطقه ای  پر طرف‌دار برای سکونت است.

از لحاظ جغرافیایی منطقه فرمانیه از شمال به نیاوران و از جنوب به بزرگراه صدر، چیذر و بلوار اندرزگو محدود می‌شود و همچنین از غرب به دزاشیب و در نهایت از شرق به پاسداران و اقدسیه منتهی می‌شود به همین دلیل می‌توان گفت که باتوجه‌به موقعیت مناسب منطقه فرمانیه این محله از آب‌وهوای مطلوبی نیز برخوردار است و افرادی که علاقه‌مند به زندگی در محله‌ای خوش‌آب‌وهوا هستند با خرید آپارتمان در فرمانیه می‌توانند زندگی در محله‌ای خوش‌آب‌وهوا را تجربه کنند.

همان‌طور که گفته شد در منطقه فرمانیه بیشتر ساکنان قشر مرفه و اعیان‌نشین‌ها هستند و از سطح درآمدی بالایی برخوردارند بنابراین افراد متقاضی خرید آپارتمان در فرمانیه برای سکونت در این محله  باید از بودجه قابل‌توجهی برخوردار باشند تا بتوانند زندگی مرفه و لوکسی را در این منطقه داشته باشند.

در محله فرمانیه تا چشم کار می‌کند آپارتمان‌هایی لوکس و زیبا با امکاناتی خاص همچون سونا، جکوزی، استخر، سالن‌های ورزشی و سینمای خانگی وجود دارد که بستر زندگی مجللی را برای ساکنان این منطقه فراهم کرده است. از طرف دیگر وجود برج‌های خاص و با امکانات مدرنی همچون برج فرمانیه، برج آسمان و برج‌های دوقلوی فرمان این محله را به محله‌ای اعیان‌نشین و مدرن تبدیل کرده است که باعث شده اقشار پردرآمد جامعه تمایل زیادی به خرید آپارتمان در فرمانیه را داشته باشند.

اما محله لوکس فرمانیه برای علاقه‌مندان به خرید و پاساژ گردی نیز منطقه‌ای جذاب به شمار می‌رود زیرا در این منطقه وجود مراکز تجاری و خرید مشهور و معروفی همچون آرتمیس، مرکز خرید فرمانیه و کوه نور نیز شرایط رفاهی بیشتری را برای ساکنان این محله ایجاد کرده است؛ بنابراین با وجود این امکانات متقاضیان خرید آپارتمان در فرمانیه علاوه بر سکونت در محله‌ای جذاب از مراکز تجاری و خرید صاحب برند نیز خریدهایی خود را انجام خواهند داد.

به لحاظ قیمتی می‌توان گفت که باتوجه‌به اعیان‌نشین بودن محله فرمانیه قیمت خرید آپارتمان در فرمانیه بسیار بالا و چشمگیر است بنابراین متقاضیان خرید آپارتمان در فرمانیه برای انتخاب محلی مناسب برای سکونت در این محله می‌توانند ضمن مراجعه به سامانه هوشمند کیلید از بین آگهی‌های ثبت شده در این سامانه ملک موردنظر خود رابین متری 50 میلیون و 100 هزار تومان تا متری 53 میلیون و 950 هزار تومان خریداری کنند.

https://khabarpu.com/img/post/1614454838.jpg

خرید آپارتمان در دروس

اما یکی دیگر از مناطق مرفه نشین تهران محله دروس است که یکی از مناطق سرسبز و خوش‌آب‌وهوای منطقه 3 شهرداری تهران محسوب می‌شود این محله که جزو مناطق اعیان‌نشین تهران شناخته شده است به دلیل قیمت بالای ملک امکان سکونت افراد با هر میزان بودجه‌ای را فراهم نکرده و تنها اقشار با درآمد بالا قادر به خرید آپارتمان در دروس هستند.

 محله دروس از شمال با خیابان دولت، از جنوب با بلوار شهرزاد، از غرب با خیابان فکوریان و از شرق با خیابان پاسداران محدود می‌شود بنابراین باتوجه‌به امکانات مناسب در این محله و دسترسی به نقاط مختلف تهران متقاضیان خرید آپارتمان در دروس با سکونت در این محله زندگی دلپذیری را خواهند داشت.

بافت محله دروس مسکونی و مدرن است و در ساخت آپارتمان‌ها و برج‌های این محله از بهترین مصالح و متریال‌ها استفاده شده است به همین دلیل متقاضیان خرید آپارتمان در دروس زندگی لوکس و مدرنی را در محله‌ای اصیل و قدیمی خواهند داشت.

 اما از بین خیابان‌های معروف محله دروس آپارتمان‌های خیابان‌های احتشامیه، یارمحمدی و چیذری از قیمت بالاتری برخوردارند بنابراین متقاضیان خرید آپارتمان در دروس برای سکونت در این خیابان‌ها باید بودجه بالاتری را در نظر داشته باشند تا زندگی لوکسی را در این محله سپری کنند.

از لحاظ ساختاری خیابان‌بندی‌های محله دروس منظم و مدرن است. در این محله وجود بوستان‌هایی همچون زمرد، محصل و مراکز خریدی مشهوری همچون مجتمع تجاری پاسداران، سامان و نگین ظفر در این محله زندگی را مطلوب‌تر کرده است به همین منظور افرادی که علاقه‌مند به زندگی در محله‌ای آرام هستند با خرید آپارتمان در دروس به‌راحتی می‌توانند به خواسته خود دست یابند.

باتوجه‌به مرفه نشین بودن محله دروس به طور طبیعی متقاضیان خرید آپارتمان در دروس برای سکونت در این محله باید جزو قشر مرفه جامعه باشند به همین دلیل افرادی که تمایل به سکونت در این محله را دارند برای انتخابی مناسب می‌توانند با مراجعه به سامانه هوشمند کیلید آپارتمان‌هایی رابین متری 52 میلیون و 300 هزار تومان تا متری 61 میلیون و 900 هزار تومان خریداری کنند.

خرید آپارتمان در فرشته

اما یکی دیگر از مناطق صاحب‌نام و اعیان‌نشین شمال شهر تهران منطقه فرشته است این محله لوکس که در منطقه 1 شهرداری واقع شده از شمال با تجریش، از جنوب با پل صدر، از غرب با خیابان ولیعصر و از شرق با خیابان شریعتی همسایه است و یکی از مناطق مرفه نشین شمال تهران به شمار می‌رود.

محله فرشته که جزو مناطق لوکس تهران است از ساکنان پردرآمدی برخوردار است که زندگی در محله‌ای پر طرف‌دار را انتخاب کرده‌اند تا با سکونت و خرید آپارتمان در فرشته زندگی جذاب و پرامکاناتی را داشته باشند

به‌طورکلی محله فرشته از لحاظ بافت و ساختار منطقه‌ای نوساز و مدرن است به شکلی که این محله مملو از برج‌ها و آپارتمان‌های لوکس و مدرنی است که توجه هر فردی را به خود جلب می‌کند به همین منظور افرادی که تمایل به زندگی در این محله را دارند با خرید آپارتمان در فرشته می‌توانند به زندگی لوکسی را به همراه خانواده داشته باشند.

زندگی در برج‌های منطقه فرشته در بین قشر جوان طرف‌داران زیادی را به‌خصوص در بین قشر جوان جامعه دارد زیرا در این برج‌ها امکانات ویژه‌ای وجود دارد که توجه هر فردی را به خود جلب می‌کند. برج‌های دوقلو و چناران پارک که در این منطقه وجود دارد با برخورداری از بهترین و لوکس‌ترین امکانات از مطرح‌ترین برج‌های این محله به شمار می‌روند که افراد زیادی تمایل به خرید آپارتمان در فرشته و به‌خصوص زندگی در این برج‌ها را دارند زیرا متقاضیان خرید آپارتمان در فرشته با سکونت در این محله و استفاده از امکانات آن زندگی جذاب و رؤیایی را خواهند داشت.

 محله فرشته برای دوستداران خرید نیز منطقه‌ای جذاب است زیرا در این محله وجود مراکز خرید و تجاری معروفی همچون سام سنار، مدرن الهیه، کویین سنتر زمینه‌ای را فراهم کرده که علاوه بر ساکنان و متقاضیان خرید آپارتمان در فرشته شهروندان مختلفی که تمایل به خرید از مراکز صاحب برند را دارند نیز به این مراکز مراجعه کرده و خریدی لوکس را داشته باشند.

https://khabarpu.com/img/post/1614454846.jpg

اما علاوه بر این جذابیت‌ها منطقه فرشته از آب‌وهوای بسیار فرح بخشی نیز برخوردار است زیرا وجود باغ‌های زیبایی همچون باغ سفارت ترکیه و آلمان، باغ شرکت نفت، موزه‌های دکتر حسابی و موزه موسیقی ایران در کنار جوار برج‌های با امکانات ویژه و آپارتمان‌های لوکس بستری را فراهم کرده که این محله را به منطقه‌ای خاص تبدیل شود و باعث شده که متقاضیان خرید آپارتمان در فرشته با سکونت در این منطقه با یک تیر دو نشان را زده و علاوه بر زندگی در محله‌ای لوکس و مدرن از آب‌وهوا و منظره منحصربه‌فرد این محله نیز برخوردار شوند.

اما یکی از ویژگی‌های اصلی محله فرشته وفور از پنت هوس‌ها و ساختمان‌های دیپلماتیک برای سکونت اتباع خارجی در این خیابان است که بر اهمیت این منطقه افزوده؛ به همین دلیل محله فرشته یکی از محلات مهم تهران به شمار می‌رود و متقاضیان خرید آپارتمان در فرشته زندگی در یکی از محلات مهم تهران را پیشرو خواهند داشت.

 همان‌طور که گفته شد قیمت خرید آپارتمان در فرشته به دلیل لوکس بودن این منطقه بسیار بالاست و ساکنان آن را افراد پردرآمد جامعه تشکیل می‌دهند به همین دلیل باتوجه‌به تنوع بسیار قیمتی در این محله افرادی که علاقه‌مند به خرید آپارتمان در فرشته هستند با مراجعه به سامانه هوشمند کیلید پس از انتخاب نام محله می‌توانند آگهی‌های ثبت شده در این سامانه را مشاهده کرده و پس از بررسی امکانات، موقعیت، متراژ، تعداد اتاق‌های خواب و رؤیت تصاویر واقعی ملک موردنظر خود رابین متری 51 میلیون تا 60 میلیون و 100 هزار تومان برحسب موقعیت و امکانات انتخاب کرده و پس از بازدید نهایی اقدام به خرید آپارتمان در فرشته کنند.


۲۳:۱۱:۳۵ | شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ | Saturday 27 / 02 February / 2021