#ماه محرم #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #تراکتورسازی تبریز #استقلال #پرسپولیس

محرم 1400 با طرح نذر بسته‌های مهربانی طبیعت

یادآوری محرم سال گذشته نشان داد که عزاداران حسینی حتی در همه‌گیری ویروس کرونا و شرایط اقتصادی نامناسب حاکم بر کشور، دست از ادامه دادن مکتب مظلوم مسلمانان و کمک به نیازمندان برنداشته‌اند.

طبیعت ما مهربانی است

در سال گذشته با توجه به وضعیت موجود در جامعه، پخش نذری خشک جایگزین نذورات گرم شد. به‌همین دلیل شرکت طبیعت در سال جاری نیز تصمیم گرفت سبدهایی را حاوی محصولات تولید شده در این شرکت از جمله برنج، رغن، چای، رب گوجه فرنگی و غیره آماده کند و در اختیار هم‌وطنان قرار دهد.

در سال 99 شرکت طبیعت سبز در اقدامی پسندیده کمک کرد تا خیرین محترم به ساده‌ترین روش ممکن بسته‌های نذری خود را انتخاب کرده و در بین نیازمندان در هر نقطه از ایران اسلامی توزیع کنند.

این طرح در محرم امسال نیز به‌دلیل استقبال گرم و پرشور همراهان همیشگی شرکت طبیعت و با همکاری موسسه خیریه رعد ادامه یافته است.
خیرین برای شرکت در کمپین «طبیعت ما مهربانی است» می‌توانند محصولات مورد نظر خود را از طریق تماس با شماره 02147191919 خریداری کنند یا با مراجعه به فروشگاه اینترنتی آلین لند به نشانی https://www.alinland.com/ ، بسته‌های مهربانی را سفارش دهند.

با توجه به اهمیت سلامتی هم‌وطنان عزیز برای شرکت طبیعت، این برند تلاش می‌کند تا سبدهای ویژه محرم را با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی آماده کند و پس از توزیع در بین شعبه‌های مختلف خود در سراسر کشور، به دست خریداران برساند.

چای و برنج طبیعت دارای کد شرکت در قرعه‌کشی هستند. از این رو برند طبیعت در نظر دارد پس از برگزاری جشنواره بزرگ 1400 طبیعت، به دریافت‌کنندگان نهایی بسته‌های حاوی چای و برنج، جوایز ارزنده‌ای را به قید قرعه اهدا کند.

با توجه به این‌ که طبیعت ما مهربانی است، امید داریم در محرم امسال نیز، سهم کوچکی در سفره‌های نیازمندان داشته باشیم.


۱۴:۱۳:۵۲ | چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ | Wednesday 11 / 08 August / 2021