#اخبار کرونا #اخبار پرسپولیس #اخبار افغانستان #دریافت کارت واکسن vcr.salamat.gov.ir #اخبار آذربایجان #اخبار دولت #اخبار استقلال #ثبت نام واکسن کرونا salamat.gov.ir #اخبار فرهنگیان

چگونه دور اروپا را بگردیم؟

همه میدونیم که ورود به هریک از کشورهای اروپایی نیازمند ویزاست ، با اخذ این ویزا امکان سفر ارزان و سریع به تمام کشورهای اروپایی را دارید.

اما چه نوع ویزایی و اینکه اصلا شرایط اخذ ویزای مناسب جهت ورود به کشورهای اروپایی چیست؟

https://khabarpu.com/img/post/1634033819.jpg

ویزای توریستی اروپا

یک ویزای موقت ۹۰ روزه است که افراد معمولا با اهداف توریستی ̨ تحصیلی وکاری ( در دوره های کوتاهی که شامل مدارک آکادمیک نشوند ) برای آن اقدام میکنند, با این ویزا میتوانید به ۲۷ کشور حوزه ی اروپا سفر کنید اما توجه داشته باشید که این ویزا از نوع غیر مهاجرتی است.

شما میتوانید تمام اطلاعاتی که درباره ی آموزش نحوه اخذ ویزای شینگن نیاز دارید را در سایت اصلی ویزا آتلانتیس مطالعه کنید.

درحال حاضر با وجود پاندمی کرونا ویزای توریستی اروپا برای کدام کشورها صادر میشود؟

درتازه ترین خبرها با آغاز واکسینه ی سراسری در اکثر کشورهای جهان، کشورهای اروپایی و حوژه ی شنگن صدور ویزاهای غیر مهاجرتی خودرا به آغاز کرده اند.

مهاجرت به کانادا یا مسافرت به کانادا؟!

اگر قصد سیاحت و گردشگری دارید یا می خواهید در یک دوره ی کوتاه غیر آکادمیک در کانادا شرکت کنید باید اقدام به اخذ ویزای توریستی کانادا کنید، ویزای توریستی کانادا مثل ویزای شنگن، یک ویزای غیر مهاجرتی است و همان قوانین با کمی تفاوت در جزئیات در خصوصش صدق میکند.

و بدلیل احتمال ریجکتی توصیه میکنیم جهت اخذ این ویزا حتما به متخصصین اخذ ویزا مراجعه کنید یا از افراد با تجربه کک بگیرید.

اما شاید قصد از حضور شما در کانادا ، مهاجرت کاری، تحصیلی،...باشد در اینصورت:

باید اقدام به اخذ ویزای مهاجرتی کنید.

چون درصد ریجکتی در پرونده های مهاجرتی به خصوص تحصیلی کمتر است، اگر شما پذیرش یک دانشگاه در کانادا را داشته باشید یا یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای کانادایی احتمال ویزا شدنتان به طرز شگفت انگیزی بالا میرود!

برای کسب اطلاعات بیشتر و آموزش نحوه مهاجرت به کانادا و آموزش نحوه اخذ ویزای تحصیلی کانادا و آموزش نحوه اخذ ویزای کاری کانادا حتما به سایت ویزا آتلاتیس مراجعه کنید و تمام اطلاعاتی که نیاز دارید را از آن دریافت کنید و در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره یا شروع پروسه ی اقدام با کارشناسان ما در ویزا آتلانتیس تماس بگیرید.

 


۱۳:۴۷:۵۷ | سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ | Tuesday 12 / 10 October / 2021