#ماه محرم #یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #پرسپولیس #استقلال

قیمت ایمپلنت دندان به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت ایمپلنت در ایران به عوامل مختلفی بستگی دارد که باعث می شود قیمت هر واحد ایمپلنت دندان قیمت مشخصی پیدا کند. بطور کلی قیمت ایمپلنت دندان از مبلغ 5 میلیون تومان تا 16 میلیون تومان می باشد.

قیمت ایمپلنت در ایران به عوامل مختلفی بستگی دارد که باعث می شود قیمت هر واحد ایمپلنت دندان قیمت مشخصی پیدا کند. بطور کلی قیمت ایمپلنت دندان از مبلغ 5 میلیون تومان تا 16 میلیون تومان می باشد.

ایمپلنت دندان قیمت مشخصی دارد که قیمت پایه ایمپلنت دندان می باشد. و قیمت روکش دندان و همچنین درمان های جانبی و دستمزد متخصص ایمپلنت دندان به آن اضافه می شود.

قبل از اینکه جدول قیمت ایمپلنت را مشاهده کنید به عواملی که در قیمت نهایی ایمپلنت دندان تاثیرگذار هستند می پردازیم. با ما همراه باشید.

عکس 1 واحد ایمپلنت دندان

 عوامل موثر در قیمت ایمپلنت

 همانطور که در بالاتر گفتیم قیمت نهایی ایمپلنت دندان به عواملی بستگی دارد این عوامل عبارتند از :

این عوامل مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نهایی ایمپلنت دندان هستند که قیمت هر واحد ایمپلنت را مشخص میکنند.

به عنوان مثال مبلغ دستمزد متخصصین ایمپلنت به میزان زیادی با مهارت و تجربه دکتر ایمپلنت ربط دارد و هرچه دکتر ایمپلنت باتجربه تر و ماهر تر باشد دستمزد بیشتری هم میگیرد.

همچنین تعداد ایمپلنت دندان به قیمت هر واحد ایمپلنت تاثیرگذار است مثلا قیمت ایمپلنت کره ای مگاژن مبلغ 8 میلیون و 500 هزار تومان است که دو واحد ایمپلنت دندان مگاژن 17 میلیون تومان می باشد.

پس هر تعداد ایمپلنت دندان اضافه شود به قیمت نهایی اضافه می شود و در قیمت ایمپلنت دندان تاثیرگذار است.

اجزای ایمپلنت دندان

هزینه درمان های جانبی ایمپلنت دندان چگونه است؟

ایمپلنت دندان به درمان های جانبی مثل جراحی لثه – سینوس لیفت و یا پیوند استخوان نیاز دارد که در برخی افراد ممکن است مورد نیاز باشد به همین دلیل این درمان ها نیازمند هزینه اضافه هستند.

پس در نظر داشته باشید که قیمت نهایی ایمپلنت دندان با احتساب این موارد می باشد. مثلا قیمت پیوند استخوان از مبلغ 2 میلیون تا 8 میلیون تومان می باشد که بستگی به وسعت پیوند پودر استخوان دارد.

یا مثلا برخی افراد که مدت زمان زیادی است دندان های خود را کشیده اند دچار تحلیل استخوان و لثه می شوند که نیازمند پیوند استخوان هستند که این مورد نیز به هزینه ایمپلنت شما اضافه می شود.

یا مثلا برخی از بیماران دچار افت سینوس ها می شوند این مشکل به دلیل این ایجاد میشود که دندان های خلفی دقیقا زیر سینوس ها قرار دارند و اگر دندان مدت زیادی باشد که کشیده شده باشد سینوس ها به سمت پایین می آیند.

این مشکل نیازمند درمانی بنام سینوس لیفت است و یکی از درمان های جانبی مهم ایمپلنت دندان می باشد که هزینه ای جداگانه دارد و حدودا از مبلغ 6 تا 10 میلیون تومان می باشد.

باتوجه به توضیحاتی که شرح دادیم نتیجه می گیریم که باید به درمان های جانبی ایمپلنت دندان بابت هزینه ایمپلنت توجه نمائید.

برای راحت شدن و عدم نگرانی و دغدغه شما عزیزان ویزیت ایمپلنت دندان آیریک رایگان است و می توانید با مراجعه به سایت دندانپزشکی آیریک به آدرس www.iricclinic.com  یا تماس با شماره 02122860994  از ویزیت و معاینه رایگان در مرکز ایمپلنت آیریک توسط متخصص ایمپلنت دندان دکتر صادق آقاجری بهره مند شوید.

 عکس دندانپزشکی آیریک

مرکز ایمپلنت دندان آیریک با مدیریت  متخصص ایمپلنت دکتر صادق آقاجری

دندانپزشکی آیریک یا مرکز ایمپلنت دندان آیریک از سال 95 خدمات تخصصی خود را شروع کرده است که در حال حاضر جزو بهترین دندانپزشکی های تخصصی در تهران است.

دندانپزشکی آیریک با مدیریت فوق تخصص ایمپلنت دندان دکتر صادق آقاجری تمامی خدمات تخصصی دندانپزشکی شامل جراحی ایمپلنت دندان – ایمپلنت فوری – جراحی دندان عقل و لثه – لمینت دندان و کامپوزیت دندان را با تجهیزات بروز و مدرن انجام می دهد.

برای آشنایی بیشتر با متخصص ایمپلنت دکتر صادق آقاجری به لینک زیر مراجعه نمائید.

بیشتر بخوانید: متخصص ایمپلنت دندان در تهران

 

دندانپزشکی آیریک دارای دو شعبه در تهران است که شعبه اول در خیابان شریعتی – روبروی بلوار میرداماد – نبش کوچه نیک – ساختمان زرین پلاک 1173 طبقه چهارم قرار دارد.

همچنین شعبه دوم در منطقه سعادت آباد می باشد که مرکز تخصصی ایمپلنت دندان و لمینت دندان است. تمامی شعب دندانپزشکی آیریک دارای تجهیزات مدرن و پیشرفته دندانپزشکی هستند.

برای ویزیت رایگان توسط متخصص ایمپلنت دکتر صادق آقاجری به وبسایت دندانپزشکی آیریک مراجعه کنید.

 ایمپلنت دندان

لیست قیمت ایمپلنت دندانپزشکی آیریک

 

همانطور که توضیح دادیم ایمپلنت دندان قیمت های مختلفی دارد و بر اساس عواملی که در بالاتر ذکر کردیم تعیین می شود. حال در ادامه لیست قیمت انواع ایمپلنت دندان را آورده ایم تا با آگاهی کامل بتوانید در مورد قیمت ایمپلنت دندان تصمیم بگیرید.

مارک ایمپلنت دندان                                                    قیمت ایمپلنت دندان                     ضمانت

ایمپلنت Snuc کره ای                                                هر واحد 3.390.000 تومان                 ندارد

ایمپلنت کره ای Sewon medix                                    هر واحد 7.000.000 تومان                ۲ سال

ایمپلنت کره ای بایوتک Neo-biotech                            هر واحد 5.000.000 تومان                ۵ سال

ایمپلنت کره ای Biotem                                             هر واحد 5.890.000 تومان                ۵ سال

ایمپلنت کره ای Dio                                                   هر واحد 6.000.000 تومان               ۱۰ سال

ایمپلنت فرانسوی Mib                                                هر واحد 4.890.000 تومان                ۱۰ سال

ایمپلنت ایرانی 3A                                                     هر واحد 3.000.000 تومان                 ندارد

 

در جدول بالا قیمت انواع ایمپلنت دندان را مشاهده می کنید که جزو ایمپلنت دندان های قیمت مناسب و اقتصادی است اما کیفیت مناسبی هم دارند.

در ادامه نیز جدول قیمت ایمپلنت دندان های با کیفیت بیشتر را شرح می دهیم این ایمپلنت دندان ها شامل ایمپلنت اشترومن – ایمپلنت نئودنت و ایمپلنت کره ای مگاژن هستند که بسیار باکیفیت می باشند.

 

مارک ایمپلنت دندان                                                        قیمت ایمپلنت دندان                                 ضمانت

ایمپلنت سوئیسی Sic                                             هر واحد 4.500.000 الی 6.000.000                       ۵ سال

ایمپلنت سوئیسی Ihde                                           هر واحد 3.500.000 الی 6.000.000                       ۵ سال

ایمپلنت کره ای مگاژن                                             هر واحد 8.500.000 تومان                                   ۱۰ سال

ایمپلنت سوئیسی اشترومن Neodent                         هر واحد 10.000.000 تومان                                 ۲۰ سال

ایمپلنت سوئیسی اشترومنiti (SLA active)                 هر واحد 14.000.000 تومان                                 ۱۰ سال

ایمپلنت سوئیسی اشترومن iti (titanium)                    هر واحد 14.000.000 تومان                                ۲۰ سال

 

اگر بدنبال ایمپلنت دندان باکیفیت و با طول عمر بالا هستید از جدول بالا استفاده کنید و با ضمانت طولانی مدتی که دارند می توانید بدون نگرانی و دغدغه از کاشت ایمپلنت لذت ببرید.

همچنین می توانید از طرح ایمپلنت قسطی دندانپزشکی آیریک استفاده کنید تا نسبت به هزینه ایمپلنت نیز دغدغه ای نداشته باشید و با خیال راحت از ایمپلنت دندان های زیبای خود استفاده کنید.


۹:۲۸:۵۴ | شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ | Saturday 06 / 08 August / 2022