#کالابرگ الکترونیک #غزه #پرسپولیس #استقلال #اخبار آموزش و پرورش

لیست بورس و مرکز خرید تجهیزات پزشکی

برای خرید تجهیزات پزشکی با بهترین قیمت، بد نیست تا با بورس و اصلی ترین مرکز فروش این دسته از لوازم پزشکی، آشنا شوید.

لیست بورس و مرکز خرید تجهیزات پزشکی

 

معرفی مراکز اصلی فروش تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی یکی از پرکاربردترین انواع لوازم ضروری بیمارستانی هستند. در معرفی مراکز اصلی خرید تجهیزات پزشکی در تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بورس تجهیزات پزشکی در خیابان ولیعصر حوالی خیابان جمهوری

در حد فاصل خیابان ولیعصر و جمهوری، تعداد زیادی فروشگاه تجهیزات پزشکی وجود دارد. این دسته از فروشگاه طیف متنوعی از لوازم پزشکی را عرضه می کنند. با خرید از اصلی ترین مراکز فروش می توانید ضمن دریافت تخفیف، ضمانت و گارانتی تولیدکننده را نیز دریافت کنید. در خیابان ولیعصر و جمهوری، شما می توانید انواع تجهیزات پزشکی اعم از تجهیزات ارتوپدی، ورزشی، تجهیزات درمانی و آزمایشگاهی را خریداری کنید.

بورس اقلام پزشکی در خیابان آزادی

در خیابان آزادی نیز تعدادی فروشگاه و تولید کننده لوازم پزشکی وجود دارد. در این بورس به طور عمده تجهیزات دندانپزشکی، دامپزشکی و لوازم جراحی یا بیمارستانی عرضه می شود. اگر نیاز به خرید انواع تجهیزات پزشکی با قیمت مناسب دارید، به این خیابان سر بزنید.

مرکز خرید لوازم پزشکی در خیابان نواب

خیابان نواب نیز به واسطه بهره مندی از چنیدن فروشگاه معتبر در زمینه عرضه لوازم پزشکی، به عنوان بورس تجهیزات پزشکی معرفی شده است. در این خیابان می توان انوع محصولات بیمارستانی، تجهیزات آزمایشگاهی، لوازم داروخانه و اقلام یکبار مصرف پزشکی را پیدا کرد. اگرچه تعداد فروشگاه های این منطقه به اندازه سایرین نیست، اما به احتمال زیاد می تواند تمام کالاهای مدنظر خود را در این راسته پیدا کرده و خریداری کنید.

مرکز فروش لوازم پزشکی در خیابان انقلاب

در خیابان انقلاب نیز می توان به تعداد محدودی فروشگاه لوازم پزشکی جهت خرید دسترسی یافت. اغلب این فروشگاه ها در خیابان آزادی نرسیده به میدان انقلاب مستقر شده اند. با حضور در این مرکز به راحتی می توانید به مراکز دیگر از جمله بورس جمهوری، نواب و آزادی نیز دسترسی پیدا کنید.

مرکز فروش لوازم پزشکی در خیابان انقلاب

برترین مراکز فروش تجهیزات پزشکی در سطح جهان

اگر به خرید محصولات خارجی و یا محصوللت ایرانی با کیفیت علاقه داشته باشید، احتمالا دوست دارید بدانید مرکز و بورس اصلی تجهیزات پزشکی در خارج از ایران، کجاست؟ در این خصوص باید بدانید برندهای معتبر ایرانی و خارجی علاوه بر داشتن فروشگاه فیزیکی، در فضای آنلاین نیز به فروش محصولات خود می پردازند. می توان سه برند نامی را در خصوص تولید تجهیزات پزشکی، موفق دانست. از جمله:

  1. کاووش مگا، برترین مرکز خرید تجهیزات پزشکی ایرانی

شاید عجیب به نظر برسد، اما کیفیت ساخت محصولات این برند، به قدری ست که در سطح جهان با رقبای با تجربه خود، رقابت می کند. همین مسئله موجب شده تا این برند نامی در لیست موفق ترین و بزرگترین تولیدکنندگان، قرار بگیرد. این شرکت ایرانی، تمام مجوزهای مربوط به طراحی، ساخت و عرضه لوازم پزشکی را دریافت نموده و به شکل کاملاً قانونی، با کیفیت ترین تجهیزات پزشکی را به بازار عرضه می کند.

این شرکت به نام علاوه بر عرضه انواع تجهیزات پزشکی، قادر است شما را در راه اندازی و شناخت کامل قطعات نیز راهنمایی کند. اگر همین حالا به وبسایت kavooshmega-co.com سر بزنید، می توانید از محصولات متنوع این فروشگاه و مطالب ارزشمند آن در خصوص نصب انواع اتوکلاو ها، دیدن کنید.

کاووش مگا، برترین مرکز خرید تجهیزات پزشکی ایرانی

  1. اشترن وبر، معروف ترین مرکز خرید تجهیزات پزشکی در سطح جهان

بیش از نیم قرن است که برند اشترن وبر، بهترین و با کیفیت ترین واحدهای دندانپزشکی را تولید می کند. این برند که در سال تأسیس شد، همیشه در همگام شدن با زمانه بسیار موفق بوده است. در سال 1967، استرن وبر اولین واحد دندانپزشکی را با ابزارهایی در انتهای یک بازوی مفصلی و متعادل تولید کرد. از آن زمان، استرن وبر همواره تجهیزاتی با راه حل های نوآورانه ارائه کرده است که برای در نظر گرفتن نیازهای خاص هر دندانپزشک طراحی شده است. می توانید با مراجعه به وبسایت sternweber.it از محصولات خاص و متفاوت این برند که با جدیدترین فناوری های روز دنیا ساخته شده، دیدن کنید.

  1. تکنو گاز، تولیدکننده حرفه تجهیزات پزشکی در سرتاسر دنیا

برند تکنو گاز که در خصوص طراحی و توسعه محصولات دندانپزشکی و پزشکی فعالیت می کند، از سال 1979، ماموریت خود را آغاز کرده است. این برند خارجی معتقد است: تجارت اصلی ما محصولات ما نیست، بلکه ارتباط با مشتریان است. همین امر موجب شده تا عموم مصرف کنندگان محصولات تکنو گاز، از کیفیت محصول و نوع ارتباط کمپانی با خود، رضایت کافی داشته باشند. این برند نامی که به شکل تخصصی به تولید انواع محصولات پزشکی می پردازد، دستآوردهای خود را در وبسایت tecnogaz.com به نمایش گذاشته است. می توانید با مراجعه به این سایت، شاهد پیشرفت چشمگیر این برند در خصوص تولید انواع تجهیزات پزشکی، باشید.

نتیجه گیری

در این مطلب شما را با اصلی ترین بورس و مراکز خرید تجهیزات پزشکی در خیابان های نواب، انقلاب، آزادی و جمهوری و حتی سایر نقاط جهان، آشنا کردیم. همچنین برندهای معتبر ایرانی را به منظور خرید عمده و مقرون به صرفه لوازم پزشکی، معرفی کردیم


۷:۲۸:۱۵ | سه شنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۲ | Tuesday 14 / 11 November / 2023