#کرونا #مذاکرات وین #ثبت‌نام اربعین در سامانه سماح samah.haj.ir #جنگ غزه #اخبار استقلال #اخبار پرسپولیس #اخبار فرهنگیان

اجاره کمپرسور در تهران: آدرس، تلفن و مشخصات

یکی از مشکلات و دغدغه‌های بزرگ کارفرمایان در پروژه‌های بزرگ آن است که آیا کمپرسور هوا بخرند یا اجاره کنند؟ کمپرسور‌های هوا دستگاه‌های مکانیکی بسیار گران قیمتی هستند که در صورت خرابی نیز برای تعمیرشان هزینه‌های بالایی در پی دارند.

این دستگاه‌ها کاربرد‌های بسیار زیادی در صنعت و حتی مصارف خانگی دارند. در صنعت برای راه‌اندازی ابزار‌های مختلف صنعتی و در خانه برای باد کردن لاستیک دوچرخه، توپ و ... مورد استفاده قرار می‌گیرند.

معمولاً در پروژه‌هایی که زمان زیادی به طول می‌انجامند، از نظر کارفرمایان خرید کمپرسور هوا به صرفه‌تر خواهد بود. از طرفی با خرید این دستگاه در پروژه‌های بعدی دیگر نیاز به صرف هزینه اضافی نیست و کمپرسور جز دارایی‌های شرکت خواهد شد. اما در مواردی که تنها برای مدت کوتاهی به این دستگاه نیاز است، خرید آن به صرفه نیست. در این شرایط بهترین کار اجاره کمپرسور هوا است. زیرا همان‌طور که می‌دانید هر دستگاهی دارای استهلاک و به مرور نیازمند تعمیر است. بنابراین در صورت خرابی علاوه بر هزینه‌های گزاف تعمیر، همچنان مجبور به اجاره کمپرسور خواهید شد تا کارتان پیش رود. به همین دلیل بسیاری از افراد مخالف خرید و موافق اجاره کمپرسور هستند. با این اوصاف از کجا می‌توان یک کمپرسور هوا اجاره کرد؟ با ما همراه باشید تا بهترین و معتبرترین شرکت اجاره کمپرسور را به شما عزیزان معرفی کنیم.

اجاره کمپرسور یا خرید آن؟

اگر بر سر دو راهی خرید یا اجاره کمپرسور قرار دارید و نمی‌دانید که کدام کار برای شما به صرفه خواهد بود، این متن را تا انتها بخوانید. ما شما را از این دو دلی نجات خواهیم داد.

پیشنهاد ما به افرادی که دارای دو ویژگی: افراد آموزش دیده و پروژه‌های مداوم هستند، همیشه خرید کمپرسور است. همان‌طور که می‌دانید برای استفاده درست و اصولی از کمپرسور هوا به یک فرد آموزش دیده نیاز دارید. بنابراین در صورت خرید این دستگاه شما مجبور به استخدام یک فرد خبره در این کار هستید. بنابراین باید حقوق و زمان کار آن شخص را در نظر بگیرید. این که بخواهید یک فرد معمولی یا نگهبان پروژه را مسئول این دستگاه کنید، به طور کامل فراموش کنید. زیرا در نگهداری و کار کردن با کمپرسور‌های هوا رعایت نکات بسیار ساده و تخصصی ضروری است که هر کسی آن‌ها را نمی‌داند. به عنوان مثال رادیاتور کمپرسور‌های هوا باید حداقل هفته‌ای یکبار بادگیری شوند. اگر همین کار ساده به صورت مرتب انجام نشود، رادیاتور بسته شده و کمپرسور داغ خواهد کرد. پس حتماً شخصی ماهر و آموزش دیده را برای این کار در نظر بگیرید.

دومین مورد پروژه‌های طولانی و مداوم است. در این شرایط اجاره کمپرسور اصلاً به صرفه نخواهد بود. زیرا قیمت اجاره کمپرسور مدام رو به افزایش است و شما مجبور به صرف هزینه‌های بسیار زیادی خواهید بود.

بنابراین در صورتی که دو فاکتور بالا را دارا هستید، حتماً به جای اجاره کمپرسور که قیمت آن مدام رو به افزایش است، آن را خریداری کنید. فراموش نکنید که این سیستم‌ها همانند دیگر وسایل به مراقب و نگهداری اصولی نیاز دارند. پس در صورت خرید و به منظور به حداقل رساندن مشکلات و خرابی دستگاه، حتماً شرایط را برای آموزش تخصصی کارمندان خود فراهم کنید.

اجاره کمپرسور هوا از شرکت کمپرسور رهنما

حال که با این دستگاه بسیار کاربردی و پیشرفته آشنا شدید، باید بدانید که آن را از کجا می‌توانید تهیه کنید؟ شرکت کمپرسور رهنما یکی از شرکت‌های پیمانکار متخصص کمپرسور هوا دیزلی در سراسر ایران است و با فروش کمپرسور اطلس کوپکو دست دوم با مناسب‌ترین قیمت به متقاضیان محترم خدمات می‌رساند. قیمت کمپرسور باد دیزلی نیز به نوع، فشار کارکرد و ... دستگاه بستگی دارد. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت این شرکت اطلاعات بیشتری درباره انواع کمپرسور‌های دیزلی، فشار و دپی خروجی آن‌ها و قیمت‌های مدل‌های مختلف به دست‌آورید. در صورتی که درباره کمپرسور‌های هوا نیاز به کسب اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید از تیم پشتیبان شرکت کمپرسور رهنما کمک بگیرید.

کمپرسور رهنما برای انواع صنایع نظیر: نفت، گاز و پتروشیمی، معادن و دستگاه‌های حفاری، کارخانجات تولیدی، پروژه‌های عمرانی و ساختمانی کمپرسور‌های مناسب و باکیفیتی را ارائه می‌کند. کمپرسور‌های دیزلی این شرکت در دسته‌های کوچک، متوسط، بزرگ و فشار قوی قرار می‌گیرند که شما عزیزان می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب و اجاره کنید.

شرکت کمپرسور رهنما بیش از 30 سال سابقه تخصصی در زمینه اجاره و فروش کمپرسور‌های هوا دیزلی و فروش کمپرسور دیزلی دست دوم دارد و در پروژه‌های زیادی مانند: سد سیابیشه، سسد مسجد سلیمان، تونل نیایش، مترو تهران و ...، پتروشیمی آریاساسول، امیرکبیر، مروارید، زاگرس و ... و بیش از 500 پروژه گودبرداری در شهر تهران حضور فعال داشته است.

شما عزیزان می‌توانید هر مدل دستگاهی را با هر حجم و فشاری از شرکت کمپرسور رهنما خریداری یا اجاره کنید. مراحل اجاره کمپرسور در این شرکت شامل: تماس با مشاور و انتخاب کمپرسور مناسب، دریافت پیش فاکتور و هماهنگی‌های لازم، عقد قرارداد و پرداخت مبلغ اجاره‌بها‌ و بارگیری و تحویل کمپرسور هوا به محل پروژه است. ارسال کمپرسور نیز در شهر تهران از طریق جرثقیل‌های 5 تن یا 10 تن انجام می‌گیرد. برای شهرستان‌ها نیز توسط خاور یا تریلی کمپرسور حمل می‌شود.

قیمت اجاره کمپرسور نیز به عواملی مانند: نوع دستگاه از نظر حجم و فشار خروجی، محل پروژه (تهران یا شهرستان)، تعداد کمپرسور‌های هوا مورد نیاز و مدت زمان پروژه بستگی دارد. شما می‌توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط اجاره، دریافت پیش فاکتور و عملکرد دستگاه‌ها با شماره 09124094016 تماس بگیرید. همچنین می‌توانید به صورت حضوری به آدرس تهران- آزادگان شرق- بعد از علی‌آباد قاجار- خیابان کاج- نمایشگاه کمپرسور رهنما مراجعه کنید.

مزایای اجاره کمپرسور هوا

 

در پروژه‌های کوچک یا مواردی که مدت زمان کوتاهی طول می‌کشند اجاره کمپرسور هوا بسیار به صرفه‌تر خواهد بود. همچنین در مواردی که تنها برای یک هدف مشخص به این دستگاه نیاز دارید، بهترین کار اجاره کمپرسور است.

همان‌طور که می‌دانید کمپرسور‌های هوا انواع و مدل‌های متفاوتی دارند که هر کدام برای اهداف خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر شما قصد خرید یک کمپرسور هوا را دارید باید دستگاهی را که تمامی نیاز‌ها شما را رفع کنید، انتخاب و خریداری کنید. بدون شک دستگاهی که می‌خرید بسیار بزرگ خواهد بود و حمل آن کار بسیار دشواری است. از طرفی به منظور استفاده بی‌خطر نیازمند یک فضایی امن و بزرگ (یک اتاق مجزا) خواهید بود. اما با اجاره کمپرسور هوا متناسب با هدفتان در پروژه، بدون شک ابعاد دستگاه کوچکتر و حمل و نگهداری از آن راحت‌تر خواهد بود.

یکی دیگر از مزایای اجاره کمپرسور، امتحان کردن چندین دستگاه با فشار‌های متفاوت است. این کار به شما کمک می‌کند تا قبل از سرمایه‌گذاری در این کار کمپرسور‌های مختلف را ارزیابی و مشخص کنید که کدام نوع برای کار شما مناسب‌تر است.


۱۰:۴۳:۵۹ | یکشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۰ | Sunday 02 / 01 January / 2022