#حادثه متروپل #ثبت نام یارانه my.gov.ir #سامانه فروش خودرو sale.iranecar.com #ثبت اعتراض یارانه hemayat.mcls.gov.ir #آلودگی هوا #هواشناسی #دلار #کرونا #جنگ روسیه و اوکراین #مذاکرات وین #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #اخبار فرهنگیان

نکات لازم برای خرید پی اچ phمتر آب که همگان باید بدانند!

خرید پی اچ  phمتر آب یکی از مواردی است که صاحبان گلخانه ها و یا کسانی که در کار کشت و کار هستند به آن توجه دارند. این محصول می تواند کیفیت آب را بررسی کند و نشان دهد که آیا استفاده از آب به محصولات قابل کشت آسیب می رساند یا خیر!

مطالعات نشان داده اند اگر پی اچ متر آب به درستی تعیین شود، می تواند نقش موثری در افزایش ثمردهی محصولات برداشتی داشته باشد. به همین دلیل سوالات زیادی در مورد خرید پی اچ متر با کیفیت وجود دارد. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات کافی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

پی اچ  phمتر آب چیست؟

پی اچ متر آب وسیله ای است که میزان قلیایی و اسیدی بودن آب را می سنجد. بدیهی است که آب در هر محیطی باید پی اچ مناسب خود را داشته باشد. این موضوع در کشت و پرورش گیاهان از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 اگر آب بیش از حد اسیدی و یا قلیایی شود می تواند باعث پوسیدگی ریشه گیاه شود و این موضوع به گیاهان آسیب های جدی وارد می کند. شما با خرید پی اچ متر آب می توانید از این امر جلوگیری کنید. این دستگاه از دو قسمت تشکیل شده است:

میله کاوشگر که در دستگاه پی اچ متر قرار دارد پی اچ آب را به یک سیگنال الکتریکی تبدیل می کند و سپس آن را تحلیل و اندازه گیری می نماید.

پی اچ متر آب به چند دسته تقسیم می شود؟

امروزه، انواع متفاوتی از پی اچ متر آب در بازار موجود است و افراد می توانند از میان طیف گسترده ای از محصولات برای خرید پی اچ متر آب اقدام کنند. این محصولات به شرح زیر هستند:

پی اچ متر قلمی آب چه ویژگی هایی دارد؟

پی اچ متر قلمی آب دقت بالایی دارد و IP آن ضد آب است. این دستگاه ضد آب است و قابلیت تعویض الکترود دارد. از دیگر ویژگی های این پی اچ متر می توان به تصحیح اتوماتیک دما، قابلیت ثابت نگه داشتن عدد اندازه گیری شده و دقت بالا اشاره کرد. اگر می خواهید برای خرید پی اچ متر آب اقدام کنید، می توانید خرید پی اچ متر قلمی ضد آب آدوا مدل ADWA AD11 را مد نظر قرار دهید.

 

پی اچ متر آب 4 کاره پرتابل چه ویژگی هایی دارد؟

پی اچ متر آب 4 کاره پرتابل می تواند میزان پی اچ آب را در محدوده 0 تا 14 با دقت بسیار بالایی اندازه گیری کند. این دستگاه در محدوده دمایی  0 تا 50 درجه سانتیگراد فعالیت و هدایت الکتریکی آن 0 تا 9/19 میلی زیمنس بر سانتی متر است. خطای اندازه گیری ناچیز سبب شده است استفاده از این پی اچ متر مد نظر قرار گیرد. اگر می خواهید برای خرید پی اچ متر آب اقدام کنید، می توانید خرید پی اچ متر آب 4 کاره پرتابل ATC مدل PH-686 را در نظر داشته باشید.

 

پی اچ متر آب دیجیتال اتو کالیبره چه ویژگی هایی دارد؟

پی اچ متر آب دیجیتال اتو کالیبرهمی تواند با توجه به درجه حرارت و کیفیت آب تنظیم شود و خطای آن بسیار ناچیز است. این دستگاه دارای یک دکمه لمسی است که باپودر بافر کالیبراسیون کالیبره می شود. این محصول دارای یک سنسور تنظیم خودکار است و برای آزمایش تعادل PH در آب آزمایشگاه ها، استخرها و آکواریوم ها مورد استفاده قرار می گیرد. اگر به چنین پی اچ متری نیاز دارید، می توانید خرید پی آچ متر آب دیجیتال مدل T1145 را مد نظر قرار دهید.

پی اچ متر آب دیجیتال مدل T1145

پی اچ متر دیجیتال مدل T1145 یکی از پی اچ مترهای دقیق موجود در بازاربا دقت اندازه گیری 0.01PH +\- است.

این تستر دیجیتال دارای یک حسگر الکترود حساس برای خواندن سطوح دقیق PH است.این PHمتر مقادیر دقیق PH را به سرعت و به وضوح در محدوده ی 0-14 میخواند.

PH متر مدل T1145 دارای یک سنسور دما است. هنگامی که دمای محلول نمونه با محلول استاندارد متفاوت باشد ، سیستم جبران خودکار دما (ATC) دمای آن را تنظیم می کند تا مقدار ph نمونه را به طور دقیق در 0 درجه سانتیگراد - 80 درجه سانتیگراد (32 درجه فارنهایت) اندازه گیری کند. همچنین شما می توانید تستر را با یک دکمه لمسی "CAL" با استفاده از پودر بافر کالیبراسیون کالیبره کنید.این محصول سبک و قابل حمل و دارای کاربری اسان است.

 

 

آیا پی اچ متر هوشمند است؟

یکی دیگر از نکاتی که توصیه می شود در زمان خرید پی اچ متر آب به آن توجه داشته باشید هوشمند بودن این وسیله است. پی اچ متر هوشمند به گونه ای طراحی شده است که پس از آن اندازه گیری آب می تواند به تلفن هوشمند و یا دستگاه کامپیوتر متصل شود. در این صورت داده ها به یک فضای هوشمند منتقل می شوند و این امر می تواند فضا را برای آنالیز داده ها فراهم سازد.

بازه اختلاف پی اچ متر چقدر است؟

توصیه می شود قبل از خرید پی اچ متر آب در صورتی که امکان دارد محصولی را به عنوان نمونه به شما نشان دهد. شما می توانید پی اچ آب را به فاصله نیم ساعت در محلول اندازه گیری کنید. اگر متوجه شدید که درجه اختلاف زیاد است نشان دهنده این امر است که آن محصول به خوبی کار نمی کند. اما اگر بازه اختلاف کم بود، می توانید اطمینان داشته باشید که در حال خرید پی اچ متر آب با کیفیتی هستید.

وقتی شما پی اچ متر را از برندهای معتبر بازار تهیه می کنید، می توانید اطمینان داشته باشید تمامی استانداردها در ساخت آن به کار رفته اند. در نتیجه، دیگر نباید نگران کیفیت کالا باشید. گاهی برخی از افراد این محصول را پایین تر از قیمت معمول به شما پیشنهاد می دهند. در همین جا به شما توصیه می کنیم هرگز این کار را انجام ندهید. زیرا ممکن است این محصول به درستی طراحی نشده باشد و محدوده پی اچ را دقیق نشان ندهد. در نتیجه به گیاهان آسیب های جدی وارد می شود.

برای خرید پی اچ  phمتر آب به کجا مراجعه کنیم؟

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد خرید پی اچ متر آب در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید شما برای خرید این محصول باید به نکات مهمی از جمله برند محصول، قابل حمل بودن یا نبودن، بازه اختلاف و هوشمند بودن آن توجه داشته باشید.

اگر می خواهید برای خرید پی اچ متر ph  ضد آب اقدام کنید، می توانید به فروشگاه تهران گرولایت مراجعه نمایید. تهران گرولایت سابقه درخشانی در زمینه خرید و فروش محصولات کشاورزی و گلخانه ای دارد و به شما کمک می کند بهترین محصول را سفارش دهید. هم چنین قبل از خرید می توانید با تماس با کارشناسان فروشگاه تهران گرولایت اطلاعات لازم را از آن ها کسب نمایید.

برگرفته از سایت فروشگاه تهران گرولایت ( https://tehrantgl.ir )


۱۰:۵۷:۵۹ | چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ | Wednesday 13 / 04 April / 2022