#ماه محرم #یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #پرسپولیس #استقلال

درآمد میلیاردی باغ گردو یک ادعاست یا واقعیت؟

امروزه در رسانه‌های مختلف شاهد برداشت گردو در تناژ بالا از باغ‌های حاصلخیز کشورمان هستیم. به نقل از پالیز نهال، دیگر درآمد میلیاردی از یک باغ گردو رویا نیست.

باغدار باید برای عملی کردن این ادعا، از نهالستان‌های بزرگ ایران الگو بگیرد. در این مسیر و کسب و کار، هوشیاری و آگاهی حرف اول را می زند؛ پس فریب افراد و مجموعه‌های مجازی و دروغین را نخورید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی قیمت نهال گردو، مشخصات و نحوه خرید نهال گردو پیوندی و شرایط کاشت و برداشت هر کدام از ارقام گردو مانند نهال فرنور، تویسرکان، ژنوتیپ پالیز؛ چندلر و غیره می توانید از سایت‌های معتبری مانند: پالیزنهال، ویکی پدیا، ویکی کشاورز و wiki how کمک بگیرید.

ثروتمند شدن از باغ گردو چطور امکان پذیر می شود؟

منظور از ثروتمند شدن از باغ گردو این نیست که شما امسال نهال گردو بکارید و سال بعد میلیاردر شوید. این ادعا از پایه غلط است و بیشتر به یک رویای واهی شباهت دارد. فاکتورهایی که باعث می شود درآمد باغ گردو چشمگیر شود به شرح زیر هستند:

خربد نهال گردو یک اقدام به سوی ثروتمند شدن است، بنابراین ارزش تحقیق و مطالعه را دارد. شما می توانید با کلیک روی لینک زیر تمامی آنچه که درباره ی نهال گردو و باغ گردو احتیاج دارید به دست آورید.

https://paliznahal.ir/product-category/walnut/

آیا منطقه کوهستانی یک محدودیت برای باغ گردو است یا مزیت؟

اگر شما هم یک زمین در یک منطقه کوهستانی دارید و به دلیل سرمای هوا آن را بی مصرف رها کرده اید، سخت در اشتباه هستید. خواندن این مطلب شاید خیلی اتفاقی برای شما یک شانس برای ثروتمند شدن به حساب می آید؛ زیرا این زمین و یا باغ را می توانید با کاشت ارقام نهال گردو سازگار با آب و هوای سردسیری رونق داده و سوددهی کلانی داشته باشید.

 

نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ 9 یکی ارقام نهال گردو است که در مناطق سردسیری باردهی قابل توجهی دارد. این رقم گردو تا ارتفاع ۳۰۰۰ متر از سطح دریا به خوبی با سرمای منطقه کنار می آید. باردهی ژنوتیپ تیپ 9 در سال اول بعد از کاشت شروع می شود و به تدریج تا سال‌های بالغ شدن به حداکثر میزان ثمردهی می رسد. در هر هکتار از باغ گردو با این درخت، با رعایت تمامی اقدامات و مراقبت‌ها، سالانه می توان 11 تن محصول برداشت کرد.

این رقم گردو، مغزی درشت، سفید و بازار پسند دارد. پوست چوبی این گردو نیمه کاغذی بوده و مغز آن بسیار راحت از پوست جدا می شود. همه ی این ویژگی‌ها باعث می شود که باغداران در مناطق سردسیر خرید نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ 9 را ارجح بر بقیه ارقام بدانند؛ به خصوص که عمر اقتصادی این درخت بالغ بر صد سال است، یعنی بیشتر از عمر یک انسان!

خرید ارقام نهال گردو پیوندی از بزرگترین نهالستان خاورمیانه، یک انتخاب عالی برای باغداران!

خرید نهال گردو از نهالستان پالیزنهال به عنوان بزرگ‌ترین نهالستان خاورمیانه یک امتیاز مثبت برای باغداران به حساب می آید؛ زیرا نهال‌های شناسنامه دار همراه با ۲ سال گارانتی در این مجموعه عرضه می شوند‌. اگر به هر دلیلی نهال‌ها به ثمر ننشستند و یا باغدار از رشد نهال ناراضی بود امکان بازگشت واقعی کالا وجود دارد. اسناد معتبری همچون کارت سلامت، گواهی قرنطینه و گواهی عاری از آفات توسط نهاد‌های مربوطه به تک تک نهال‌ها اختصاص داده شده است.

مشاوران این مجموعه معتبر و نامی پشتیبانی دائمی به صورت حضوری و تلفنی یا آنلاین را در لیست خدمات خود پیش و پس از فروش ارائه می دهند. علاوه بر این‌ها قیمت رقابتی نهال‌های گردو، یک امتیاز اقتصادی و صرفه جویانه برای باغدار به حساب می آید.

برای استعلام قیمت ارقام نهال گردو و تنوع آن‌ها می توانید به آدرس اینترنتی paliznahal.ir مراجعه کرده و یا واژه ی (پالیز نهال) را در مرورگر گوگل جست و جو کنید‌.

نهالستان پالیز نهال با تکیه بر تخصص کارشناسان خبره کشور و الگو گرفتن از روش‌های نوین باغداری در جهان، نقش بسزایی در سودآوری و باردهی حداکثری باغات گردو در کشور داشته است. این نهالستان در بخش صادرات نهال گردو به کشورهای مجاور و عربی بسیار خوب عمل کرده است‌. انجام اصلاحات و پیوند‌ها در نهال گردو، در این نهالستان باعث شده تا آفات و بیماری‌ها کمترین خسارت را به باغدار وارد کنند.

راه‌های ارتباطی با نهالستان پالیز علاوه بر مراجعه حضوری به شرح زیر است :

شماره تماس کارشناسان جهت دریافت مشاوره: 09144501007 / 09144501008

فروشگاه اینترنتی آنلاین انواع نهال میوه پیوندی شناسنامه دار : paliznahal.ir


۱۱:۵۹:۲۱ | پنجشنبه ۱ تیر ۱۴۰۲ | Thursday 22 / 06 June / 2023