اخبار تعطیلی ها و محدودیت های کرونایی
اخبار کرونا
یارانه
نرخ ارز
بورس
سامانه سجام sejam.ir
دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
سهام عدالت samanese.ir
هواشناسی
وضعیت راه‌ها
انتخابات آمریکا
قره باغ
قیمت سکه و طلا
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار انتخابات 1400
سامانه شاد shad.ir
اخبار فرهنگیان

تزیین کیک، تم تولد جذاب و چطور شادترین جشن تولد را برگزار کنیم؟

اگر قصد برگزاری یک جشن تولد برای فرزند، همسر یا مادر خود را دارید، بد نیست که با دنبال کردن برترین ایده های برگزاری جشن تولد، مراسمی جذاب و به یاد ماندنی ترتیب دهید.

اشتباه نکنید، برگزاری جشن تولد شاد و جذاب، لزوما به معنای خرج هزینه های زیاد در این مراسم نیست و شما می توانید با پرداخت مبالغی جزئی تر، جشن تولدی عالی برگزار کنید. مهم نیست که شما برای تبریک تولد همسر خود اقدام به برگزاری جشن تولد می کنید یا این جشن تولد کودکتان است؛ بلکه چیزی که اهمیت دارد کیفیت برگزاری مراسم و شاد ساختن هر چه بیشتر آن است.

سورپلاس به عنوان حامی برگزاری جشن ها و میهمانی، ایده های مناسبی جهت برگزاری جشن های تولد، عروسی، نامزدی، بله برون و ... دارد. با دنبال کردن این وب سایت می توانید برای برگزاری موفق تر میهمانی های خود و مراسم های مختلف، ایده های به روز و جذابی را به دست بیاورید.

https://khabarpu.com/img/post/1603200282.jpg

انتخاب تم تولد با سورپلاس

اگر تصمیم دارید که در جشن تولدی که برگزاری می کنید، از یک تم تولد استفاده نمایید؛ حتما تم های تولد ارائه شده در سورپلاس را به همراه تزئینات و ایده های مرتبط با آن ها دنبال کنید. در این وب سایت می توانید انواع و اقسام تم های تولد بزرگسال، دخترانه، پسرانه را ببینید. در باب هر یک از این تم های تولد توضیحاتی در وب سایت سورپلاس داده شده و شما می توانید با این توضیحات و راهنمایی ها، فضای جشن تولد را مطابق با آن تم تولد هماهنگ سازید.

در تم تولد ماشا می خوانیم: " اگر برای خرید تم تولد ماشا مراجعه کنید می توانید اقلامی از جمله بشقاب و لیوان، سفره، ریسه پرچم، ریسه هپی، ظرف پاپ کورن، کارد و کفگیر برش زدن کیک، تاپر، نقاب طرح ماشا، تاج طرح ماشا، کلاه اکلیکی ماشا، چاقو و چنگال و در نهایت کارت دعوت را در بسته این تم تحویل بگیرید. به این ترتیب فرصت آن را خواهید داشت که از کارت دعوت تولد ماشا نیز استفاده کرده و میهمانان را از پیش در فضای این تم قرار دهید. به این صورت شاید میهمانان نیز مایل باشند لباس هایی در تناسب با رنگ بندی تم تولد ماشا پوشیده و به فضای جشن تولد، رنگ و لعاب جذاب تری ببخشند."

https://khabarpu.com/img/post/1603200294.jpg

تزیین کیک تولد با سورپلاس

برای تزیین کیک تولد  در سورپلاس ایده های بسیار به همراه راهنمای های لازم وجود دارد. به این ترتیب با مراجعه به وب سایت سورپلاس، می توانید ایده های خاصی برای تزئین کیک در خانه را به دست آورده، آستین ها را بالا زده و خود به تهیه کیک خانگی تولد بپردازید.

این ایده ها بسته به جنسیت، سن و شرایط دیگر ارائه شده اند. به طور مثال ایده های کیک تولد نوزاد، ایده های کیک تولد همسر، ایده های کیک تولد عاشقانه، ایده های کیک تولد مادر و ... را در سورپلاس خواهید دید.

انتخاب متن تبریک تولد با سورپلاس

برای انتخاب متن تبریک تولد با سورپلاس به یک منبع عالی از متون و اشعار تبریک تولد دسترسی دارید. در اینجا شما می توانید متن تبریک تولد مادر یا متن تبریک تولد همسر و همین طور متن تبریک تولد پسر، خواهر، برادر و غیره را دنبال کرده و متن یا شعر مورد نظر خود را از میان آن ها انتخاب کنید.

به یاد داشته باشید که متن تبریک تولد می تواند در تبریک تولد نزدیکان و عزیزان شما بسیار به یاد ماندنی بوده و هرگز از خاطر آن ها بیرون نرود.

https://khabarpu.com/img/post/1603200301.jpg

به طور مثال در متن تبریک تولد مادر سورپلاس چند نمونه به شرح زیر آورده شده است:


۱۶:۵۶:۱۴ | سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ | Tuesday 20 / 10 October / 2020