#اخبار کرونا #مذاکرات وین #اخبار دربی #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #خرید اقلام تنظیم بازاری در سامانه بازرگام bazargam.com #آلودگی هوا #دریافت کارت واکسن vcr.salamat.gov.ir #اخبار فرهنگیان

خرید قلم زنی روی مس اصفهان با کیفیت و قیمت باورنکردنی

قلم زنی به کندن نقوش و تزئین فلزاتی مثل طلا، برنج، نقره یا مس گفته می شود که بسته به نوع سبک آن به کمک ضربات چکش بر روی قلم یا فشار دست بر روی قلم مخصوص انجام می گیرد.

قلم زنی اصفهان هنر شاخص فلزکاری ایران

هنر قلم زنی یکی از هنرهای بسیار قدیمی ایرانی با سابقه چندین هزار ساله است که آن را در گروه فلزکاری قرار می دهند. قلم زنی هم مشابه تمامی هنرهای صنایع دستی دچار فراز و نشیب های زیادی شده و دوران اوج آن در زمان ساسانیان و صفویان بود که در عصر قاجار افت پیدا کرد و مجددا در دوران پهلوی به همت اساتید علاقه مند احیا شد. امروزه قلم زنی بر روی فلزات مختلف مخصوصا روی مس رونق زیادی دارد و در شهرهای مختلف به سبک خاص خود انجام می گیرد. قلم زنی اصفهان و شهرهای دیگری مانند تبریز، اراک و شیراز از نمونه های شاخص و بسیار معروف ایران هستند. یکی از دلایل بسیار مهمی که هنر قلمزنی را از سایر شاخه های صنایع دستی متمایز می کند، دوام و ماندگاری فوق العاده زیاد ظروف قلم زنی شده و تنوع بسیار بالای آنهاست.

https://khabarpu.com/img/post/1617521915.jpg

فروشگاه صنایع دستی بازار مینا تولید کننده انواع محصولات و ظروف قلمزنی اصفهان اعم از شکلات خوری قلمزنی،گلدان قلمزنی،بشقاب قلمزنی،تابلو قلمزنی،قاب قلمزنی،بلونی قلمزنی،کشکول قلمزنی،تنگ قلمزنی،شیرینی خوری قلمزنی،گز خوری قلمزنی،شیرینی خوری قلمزنی،قندان قلمزنی، آینه شمعدان قلمزنی و .... می باشد.

تماس با واحد فروش : 09019277512   فروشگاه صنایع دستی بازار مینا  bazaremina.ir

 

سفارش قلم زنی نسبت به خرید ظروف و محصولات چینی و خارجی ارزش بسیار بالاتری دارد. ظروف قلم زنی به دلیل دوام و استحکام بسیار زیاد و مقاومت در برابر شرایط محیطی مختلف و همچنین تنوع بسیار بالا در ساخت و عرضه باعث شده توجهات بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند. خرید قلم زنی و محصولات صنایع دستی اصفهان با هدف تزئین منازل و دکوراسیون داخلی انتخاب بسیار هوشمندانه ای است به نحوی که در همان ابتدا متوجه تفاوت بسیار زیاد آنها با ظروف عادی خارجی و با قیمت های بسیار بالا خواهید شد. امروزه سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی مختلف کشور اقدام به خرید عمده ظروف قلم زنی کرده اند. این سازمان ها از ظروف قلمزنی به عنوان هدایای تبلیغاتی سازمانی و شرکتی استفاده می کنند تا از پرسنل و کارمندان نمونه یا افراد برگزیده جشنواره ها و همایش های مختلف تقدیر کنند و کسب و کارشان را تبلیغ نمایند. قیمت خرید محصولات قلمزنی بستگی کامل به جنس زیرساخت مثل نقره، مس، برنج و غیره و همچنین میزان کیفیت و مرغوبیت آنها دارد و قطعا قلمزنی روی نقره نسبت به قلمزنی روی مس قیمت بیشتری خواهد داشت. نوع طرح و نقوش مثل برجسته، نیمه برجسته، مشبک کاری و غیره بر روی قیمت قلم زنی تأثیرگذار است. طرح و نقوش اختصاصی مثل پرتره یا چهره اشخاص قیمت ظروف قلم زنی را بسیار بالاتر می برد. سایز و نوع ظروف به شکل تکی یا ست کامل قیمت ظروف قلم زنی را تغییر می دهد. محصولاتی که شناسنامه دار هستند و بر روی آنها نام اساتیدی مثل قاسمی، بهرام الیاسی و غیره به چشم می خورد روی اعتبار و درجه کیفیت و در نتیجه قیمت محصولات اثرگذار می باشد. فروشگاه بازار مینا به عنوان مرکز فروش ظروف قلم زنی اصفهان بهترین قیمت و کیفیت را برای شما در نظر گرفته است.

https://khabarpu.com/img/post/1617521925.jpg

قلم زنی روی مس نسبت به قلم زنی روی نقره قیمت مقرون به صرفه تری دارد و امکان خرید آن را برای مشتریان به شکل تکی و عمده راحتتر کرده است. قلمزنی روی مس مرغوب در اصفهان از شاهکارهای هنری محسوب می شود. فروشگاه بازار مینا مفتخر است که بزرگترین مرکز عرضه ظروف قلم زنی اصفهان را در اختیار دارد. در این فروشگاه ظروف مختلف از جمله قاب قلمزنی، گلدان قلمزنی، سماور قلمزنی، بشقاب قلمزنی و غیره با طرح و نقوش مختلف به فروش می رسند. تنوع نقوش در خرید عمده قابل سفارشی سازی است. نقوش مختلفی که بر روی ظروف قلمزنی کار می شوند از نقوش باستانی مثل تصاویر شاهنامه و گل و مرغ و اسلیمی گرفته تا اسلامی مثل آیات قرآن را شامل می شوند. سبک های مختلف نیز قابل انتخاب هستند مثل نیمه برجسته، برجسته یا سه بعدی، مشبک و غیره. ضمنا در این فروشگاه کلیه ظروف قلم زنی شده با تضمین کیفیت و مرغوبیت و بهترین قیمت بازار به فروش می رسند.

https://khabarpu.com/img/post/1617521935.jpg

هدایای تبلیغاتی قلمزنی مثل پلاک قلمزنی یا تابلوهای قلمزنی شده در بین سازمان و ارگان های مختلف خصوصی و دولتی کشور رواج فوق العاده زیادی پیدا کرده است. دوام و ماندگاری بسیار بالا، کیفیت عالی و نقوش بسیار زیبا و از همه مهمتر تخفیف های ویژه و سفارشی سازی در خرید عمده باعث شده خرید محصولات قلمزنی طرفداران بسیار زیادی پیدا کند. هدایای تبلیغاتی نفیس صنایع دستی مثل ظروف قلمزنی به گزینه جایگزین بسیار خوبی برای کالاهای لوکس خارجی تبدیل شده اند که خرید این کالاهای خارجی هیچ گونه مزیت خاصی برای خریدار ایجاد نمی کند و تنوع خاصی در آنها به چشم نمی خورد. در این بین انتخاب فروشگاه صنایع دستی معتبر که علاوه بر تضمین کیفیت و مرغوبیت بتواند تنوع قابل قبولی از محصولات را عرضه کند بسیار مهم است. فروشگاه بازار مینا با امکان ارائه مشاوره رایگان برای خرید با اهداف مختلف و تنوع بسیار بالا و ضمانت کیفیت انتخاب هوشمندانه شماست. قلم زنی روی مس و فلزاتی مثل نقره و برنج در اصفهان با بالاترین کیفیت ممکن تولید می شوند. تنوع ظروف، طرح و نقوش بکار رفته و سبک های کار شده به حدی بالاست که به راحتی تمامی سلیقه ها را پوشش می دهند و کافیست نگاهی به این محصولات داشته باشید. خرید ظروف قلم زنی شده به عنوان هدایای تبلیغاتی یا ظروف تزئینی دکوراسیون منزل بهترین انتخاب شماست.


۱۲:۰۹:۵۱ | یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ | Sunday 04 / 04 April / 2021