#اخبار کرونا #تیم ملی فوتبال #بیت کوین و ارزهای دیجیتال #وضعیت راه ها #زلزله #دلار #مذاکرات هسته ای #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #نقل و انتقالات فوتبال #اخبار فرهنگیان

قالیشویی

در شهر تهران کارخانه های زیادی برای شستشوی فرش وجود دارند که نمی توان به همه آنها اعتماد کرد زیرا ممکن است تخصص کافی در زمینه فرش نداشته باشند و به فرش آسیب بزنند.

اما اگر به دنبال یک قالیشویی خوب هستید باید درباره خدمات ایشان و دستگاه هایی که توسط ایشان مورد استفاده قرار می گیرند تحقیق کنید و سپس فرش های خود را به آنها بسپارید.

https://khabarpu.com/img/post/1641392672.png

قالیشویی در تهران :

قالیشویی های تهران بهترین خدمات را در بالاترین سطح کیفیت ارائه میدهند البته نه همه قالیشویی ها بلکه فقط قالیشویی های خوب به همین دلیل شستشوی فرش در قالیشویی دَر تِهران مزایای زیادی دارد که از مهمترین مزایای آن کاهش آسیب به فرش و افزایش طول عمر فرش می باشد.

https://khabarpu.com/img/post/1641392679.jpg

قیمت شست و شوی فرش :

قیمت شستشوی فرش با توجه به عوامل مختلفی مانند جنس فرش، ابعاد و اندازه های فرش، کارهایی که قبل و پس از شستشو روی فرش انجام می شود، همچنین به نحوه شستشوی فرش که با دستگاه های تمام اتوماتیک شسته می شود یا دستی، محاسبه می شود.

 

شست و شوی مبل :

مبل ها در اثر استفاده طولانی مدت ممکن است کثیف شوند و نیاز به شستشو پیدا کنند. شستشوی مبل یکی از خدماتی است که توسط قالیشویی های مجهز ارائه می شود، این قالیشویی ها از دستگاه های مخصوص یا از بخارشوی های پر قدرت  برای شستن مبل استفاده می کنند.

 

خرید فرش دستباف :

خرید فرش دستباف هم به صورت دست دوم و هم به صورت نو امکان پذیر است اما برای این کار ابتدا باید انواع فرش های دستباف را بشناسید تا مطمئن شوید فرشی که خریداری می کنید اصل است، و یا اینکه می توانید به صورت مستقیم از بافنده و تولید کننده فرش دستباف اقدام به خرید کنید.

     

فروش فرش دستباف :

فروش فرش دستباف می تواند به صورت آنلاین و یا به واسطه فروشگاه های فرش دستباف انجام شود، همچنین فرش های دستباف به صورت نو و دست دوم، نقد و اقساطی به فروش میرسند که تمام این موارد به توافق میان خریدار و فروشنده فرش بستگی دارد.

https://khabarpu.com/img/post/1641392686.jpg

لکه فرش :

لکه فرش به دلیل ریختن مواد مختلف روی فرش ایجاد می شود که روش ها و ترفندهای گوناگونی برای پاک کردن این لکه ها از روی فرش وجود دارد اما باید به جنس فرش نیز دقت شود و در رابطه با فرش های دستباف با احتیاط از ترفندهای خانگی استفاده شود.

 

رفو فرش :

رفو فرش های دستباف و ماشینی یکی از خدماتی است که توسط قالیشویی های مجهز ارائه می شود. فرد رفوگر ابتدا نوع فرش و میزان خرابی آن را بررسی می کند و سپس از روش های مختلف برای رفو و تعمیر فرش استفاده می کند و به این ترتیب فرش شما جانی دوباره می گیرد.

 

رفوگری :

رفوگری فرش یکی از موارد تعمیر فرش محسوب می شود که به هنگام خرابی های به وجود آمده برای فرش از آن برای رفع و تعمیر این خرابی ها استفاده می شود. این خرابی ها عبارتند از: پوسیدگی فرش، پارگی فرش، خرابی ریشه فرش و … که تعمیر هر یک از آنها نیازمند مهارت کافی می باشد. خدمات مربوط به رفو فرش توسط قالیشویی ها مجهز نیز ارائه می شود.

https://khabarpu.com/img/post/1641392694.jpg

https://www.torrehrug.com/the-best-and-highest-quality-carpet-washing/

 


۱۷:۵۷:۰۸ | چهارشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۰ | Wednesday 05 / 01 January / 2022