#جام جهانی 2022 قطر #سکه و طلا #آلودگی هوا #آنفلوآنزا #دلار #بورس #اخبار فرهنگیان

تبریک مهرداد جم به دنیا جهان بخت برای تولد پسرش ارتا

در طی چند سال اخیر دنیا جهانبخت توانست در اینستاگرام به شهرت و ثروت بسیاری برسد. آخرین چهره معروفی که با دنیا وارد یک رابطه عاطفی شد مهراد جم خواننده آبادانی معروف پاپ کشورمان بود که حاصل ازدواجشان پسری به نام آرتا است.

مهرداد جم هنگامی که تنها پنج ما از بارداری  دنیا جهانبخت گذشته بود به ایران آمد و همین مهاجرت او حواشی بسیاری را به دنبال داشت که از جمله مهمترین آنها این بود که برخی از سایت ها و پیج ها در اینستاگرام اعلام کردند که مهرداد جم ادعا دارد که آرتا پسر او نیست. اما چندی پیش درست در زمان تولد یک سالگی آرتا تبریک مهرداد جم به دنیا جهانبخت برای تولد پسرش آرتا دوباره خبر ساز شد و توانست توجه  افراد زیادی را به خود جلب کند.

https://khabarpu.com/img/post/1668520160.jpg

تبریک تولد مهرداد جم به پسرش

همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم بعد از تولد آرتا برخی از سایت ها این خبر را منتشر کردند که طبق گفته مهرداد جم و مادرش آرتا پسر او نیست. به همین دلیل افراد زیادی نیز این خبر را باور کردند زیرا در طی یک سال گذشته نیز اصلا مهرداد جم واکنشی به آرتا نشان نداد اما درست در روز ۲۰آبان یعنی روز تولد یک سالگی آرتا جم مهرداد جم پستی در صفحه شخصی خود با متن زیر منتشر کرد.

او نوشت: تولدت مبارک پسرم.

چه خوبه که میخندی بابا.

بخند.

امسال شمع تولدت رو با آرزوی شادی کل ایران فوت کن.

آرزو کن کل ایران بخنده. خندهی واقعی، خندهی از ته دل 

پسرم تو زندگیت ۲ تا چیزو هیچ وقت در ازای هیچی نفروش ۱ #شرف ۲ #وطن

خیلی دوستون دارم مردم عزیز کشورم.

در واقع مهرداد جم با انتشار این پست ثابت کرد که تمامی خبر هوایی که بعد از تولد آرتا منتشر شده اند دروغ بوده است  او حتی در پاسخ یکی از فالور هایش که گفته بود تا الان که میگفتی بچه من نیست. چنین نوشت من به هیچ عنوان همچین چیزی را نگفته ام. اما جالب است بدانید که دنیا جهان‌بخت مادر آرتا و همسر مهرداد جم تا کنون به این پست هیچ گونه واکنشی نشان نداده است و بسیاری از افراد منتظر واکنش دنیا هستند. 

علت مهاجرت مهرداد جم به ایران قبل از تولد آرتا

چندی پیش به صورت کاملا ناگهانی مهرداد جم که بعد از ازدواجش با دنیا جهانبخت به انگلیس مهاجرت کرده بود تصمیم گرفت که به ایران برگردد که برخی از سایت ها و پیج های اینستاگرام اعلام کردند که علت بازگشت مهرداد. تنها بدهی کلان او به تهیه کننده آهنگ هایش است. اما مهرداد و خانواده اش این خبر را تکذیب کردند و علت بازگشت او را تنها علاقه به ایران و خانواده اش بیابان کردند. حتی دنیا جهانبخت نیز بعد از بازگشت او در صفحه شخصی خود با انتشار پستی اعلام کرد که به عقیده مهرداد و خانواده اش برای علاقه به کار در ایران احترام می گذارد و تصمیم دارد که فرزند او و مهرداد را به تنهایی بزرگ کند.

https://khabarpu.com/img/post/1668520171.jpg

شباهت آرتا به مهرداد جم

بعد از بازگشت مهرداد جم به ایران مادر او پستی را منتشر کرد که آرتا پسر مهرداد نیست. اما دنیا جهانبخت به صورت روزانه عکس های پسرش را منتشر می کرد و در همین عکس ها هم مشخص بود که آرتا شبهات بسیار نزدیکی به مهرداد دارد زیرا با بزرگ شدن آرتا شباهت او به پدرش بیشتر میشد به طوری که در عکس تولد یک سالگی که دنیا از او منتشر کرد به خوبی هرکسی می توانست تشخیص دهد که آرتا پسر مهرداد است. و این امر با تبریک مهرداد جم به دنیا جهانبخت برای تولد پسرش آرتا به طور کامل ثابت شد. همچنین بهتر است بدانید که برخی از سایت های خبری اعلام کرده اند که دنیا جهانبخت برای برگزاری جشن تولد پسرش حدود یک میلیارد تومان هزینه کرده است. 

 مادر آرتا جم

بهتر است بدانید که مادر آرتا جم فرزند مهرداد جم دنیا جهان‌بخت مدلینگ و شاخ اینستاگرام می باشد. که توانست با انتشار خبر های گوناگون و ایجاد حواشی زیاد برای خود به شهرت بسیاری برسد و با مهرداد جم خواننده نوظهور عرصه خوانندگی ایران ازدواج کند. حاصل این ازدواج آرتا جم بود که از بدو تولد تا کنون حواشی بسیاری برای او ایجاد کرده اند. از جمله این حواشی این بود که اول ادعا کردند که مهرداد جم او را به فرزندی قبول ندارد. سپس بعد از مدتی خبر از واگذاری حضانت او به دنیا جهان‌بخت  یعنی مادرش رسید و تازه ترین خبر های انتشار یافته از او مربوط به تبریک تولد مهرداد جم برای تولد یک سالگی اش می باشد. 


۱۷:۲۱:۱۱ | سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ | Tuesday 15 / 11 November / 2022