#کالابرگ الکترونیک #غزه #پرسپولیس #استقلال #اخبار آموزش و پرورش

ترموود چیست؟ بررسی مزایا + معایب و کاربرد

ترموود در واقع همان‌ چوب معمولی است که در دمای بالا آن را حرارت می‌دهند و جز دسته چوب‌های نرم است؛ به دلیل این‌که با سیستم پیشرفته حرارتی فرآوری ...

ترموود در واقع همان‌ چوب معمولی است که در دمای بالا آن را حرارت می‌دهند و جز دسته چوب‌های نرم است؛ به دلیل این‌که با سیستم پیشرفته حرارتی فرآوری می‌شود، مقاومت بسیار بالایی نسبت به چوب معمولی دارد. در تولید این محصول به هیچ عنوان از مواد مضر شیمیایی استفاده نمی‌کنند. از این متریال برای نمای بیرون یا داخل ساختمان جهت افزایش زیبایی و دوام سازه استفاده می‌شود. چوب ترمو می‌تواند از ورود حشرات موذی مانند ساس، موریانه و قارچ جلوگیری کند و با استفاده از آن هیچ‌گاه نمای خارجی خانه آسیب نمی‌بیند و تا سال‌های زیادی زیبایی اش را حفظ می‌کند.

ترموود چیست؟

مزایای چوب ترموود

کاربرد ترموود

از ترموود در صنعت ساختمان سازی استفاده می‌شود و کاربردهای متفاوتی نیز دارد که شما با توجه به نیازتان می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید. 

مزایای چوب ترموود

معایب ترموود

ترموود نیز مانند هر محصول دیگری علاوه بر مزایا، معایبی دارد که قبل از خرید باید به آن توجه کنید. این معایب شامل موارد زیر است:

جمع بندی

چوب ترموود با توجه به مقاومت بسیار بالایی که در شرایط متغیر جوی دارد، از آن برای نمای بیرون یا داخل ساختمان استفاده می کنند؛ توجه داشته باشید  که این نوع چوب باید مرغوب باشد چرا که در غیر این صورت، موریانه‌ها به آن آسیب رسانده و تخریبش می‌کنند. برای تهیه با کیفیت ترین ترموود و مشاهده لیست قیمت آن به سایت پیوان با آدرس https://pivan.co/product-category/wood/thermowood/ مراجعه نمایید و در صورت تمایل به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید.

 


۱۲:۱۷:۰۰ | دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲ | Monday 06 / 11 November / 2023