#ماه محرم #یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #پرسپولیس #استقلال

الو کانتنت؛ تولید محتوا با تضمین کیفیت و زمان

در این مقاله قرار است شما را با شرکت تولید محتوا الوکانتنت و خدمات ارائه شده در این شرکت بیشتر آشنا کنیم.

چنانچه قصد دارید برای سایت یا پیج خود محتوا تولید کنید؛ اما راه و روش چگونگی تولید محتوای خوب را سراغ ندارید و خود قادر به انجام این کار نیستید شرکت الو کانتنت یکی از برترین گزینه های انتخابی شما می تواند باشد؛ زیرا الوکانتنت خدماتی ویژه برای مشتریان خود ارائه می دهد که تا کنون توانسته است تمام مشتری های خود را راضی نگه دارد، به گونه ای که اکنون همان مشتری ها به عنوان بازاریاب الوکانتنت عمل می کنند.

به طور خلاصه اگر بخواهیم درباره الو کانتنت توضیح دهیم به شرح زیر خواهد بود:

الو کانتنت یک استارتاپ در مسیر تولید محتوا (تولید محتوای متنی، تولید محتوای اینستاگرام، تولید محتوای صوتی و تصویری) است که با تکیه بر سه اصل کیفیت، تحویل محتوا در زمان تعیین شده و مقرون به صرفه بودن خدمات، فعالیت خود را آغاز کرده است. این مجموعه در تلاش است تا ضمن برقراری تعاملی پویا میان تولیدکنندگان محتوا و سفارش دهندگان محتوا، زنجیره‌ای از توانایی‌ها را به کار بگیرد و خدماتی ارزنده و منحصربه فرد در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

اما چرا الوکانتت و چه خدماتی ارائه می دهد؟

از جمله اولین خدماتی که الوکانتنت در مرحله اول و پیش از سفارش ارائه می دهد شامل موارد زیر است:

خدمات محتوایی ارائه شده در شرکت تولید محتوا الوکانتنت

خدمات تولید محتوایی که در شرکت تولید محتوا الوکانتنت ارائه داده می شود علاوه بر موارد ذکر شده در بالا که در رابطه با قرارداد و تضمین کاری بود، شامل: تولید محتوا اینستاگرام، تولید محتوا صوتی، تولید محتوا متنی، تولید محتوا ویدیویی و .. خواهد بود و همانطور که گفته شد تمام محتواهای ارائه شده در شرکت تولید محتوا کاملا تضمینی خواهد بود و با ویژگی های منحصر به فردی همچون کیفیت بالا، تعهد در زمان تحویل محتوا و همچنین قیمت بسیار پایین در مقایسه با نوع خدماتی که ارائه داده می شود.

مراحل سفارش محتوا در شرکت تولید محتوا الوکانتنت

روند اجرای تولید محتوا در شرکت ما به این صورت است که ابتدا به شما مشاوره رایگان داده خواهد شد در خصوص اینکه چه نوع محتواهایی می توانید داشته باشید و یا اینکه چه محتوایی ارائه می دهیم، چگونگه محتوا تحویل داده شود، چه مقدار محتوا در هر روز ارائه شود و همچنین قرارداد به مشتری جهت بررسی داده می شود و پس از به توافق رسیدن هزینه پرداختی تعیین می شود و سپس سفارش شما ثبت می شود.

بعد از ثبت سفارش درخواست تولید محتوا به کارشناس محتوا تحویل داده می شود و محتوای مورد نظر تولید می گردد، سپس محتوای تولید شده توسط نویسنده و کارشناس محتوا بازبینی می شود و در صورت تایید به مشتری تحویل داده می شود.

خدمات ویژه الوکانتنت

علاوه بر خدمات ارائه شده در شرکت تولید محتوا الوکانتنت پکیج های ویژه ای نیز در نظر گرفته شده است که ویژه گروه الوکانتنت است، این پکیج ها شامل موارد زیر می شوند:

  1. . پکیج کانتنت پلاس: این پکیج مناسب برای تولید محتوای سایت ها است و قیمتی بسیار مناسب دارد، که شامل خدماتی از قبیل:

 

  1. . پکیج سوشال کانتنت: مناسب برای تولید محتوای اینستاگرامی برای افرادی که قصد دارند شبکه اجتماعی خود را با استفاده از تولید محتواهای مناسب و کاربردی اعبار بدهند و از این راه فالوورهای بیشتری برای کسب و کار خود جذب کنند.
  1. . پکیج سوپر پلاس: مناسب برای تولید محتوای اینستاگرام و محتوای سایت؛ این پکیج برای افرادی که دارای کسب و کاری هستند و قصد دارند همزمان در سایت و هم در شبکه های اجتماعی تولید محتوا برای کسب و کار خود داشته باشند بسیار مناسب و کاربردی است.

برای ثبت سفارش تولید محتوا می توانید به سایت الو کانتنت مراجعه کنید:

alocontent.com


۹:۴۸:۴۱ | سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ | Tuesday 15 / 12 December / 2020