#اخبار کرونا #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #نقل و انتقال فوتبال #لایحه بودجه 1400 #بیت کوین #سامانه سجام sejam.ir #سهام عدالت samanese.ir #اخبار انتخابات 1400 #اخبار فرهنگیان

3 نکته قبل از خرید فکس اینترنتی

فکس اینترنتی جایگزین دیجیتال و امروزی فکس معمولی است. مزایا و نحوه استفاده راحت از فکس اینترنتی موجب شده بسیاری از افراد، صاحبان مشاغل و روسا شرکت‌ها به جای فکس معمولی از آن استفاده کنند.

در چند سال اخیر استقبال از فکس اینترنتی به نسبت بیشتر شده و سایت‌های بسیاری اقدام به ارائه خدمات فکس اینترنتی کرده‌اند. در طرف مقابل نیز کاربران و استفاده کنندگان از فکس اینترنتی نیز به دنبال مرجعی مطمئن برای خرید و برخورداری از سیستم دریافت و ارسال فکس اینترنتی هستند. وبسایت "دفتر شما" با تکیه بر سابقه و تجربیات خود در ارائه خدمات اینترنتی مانند فکس آنلاین، مرجعی مناسب برای بسیاری از کاربران و خریداران فکس آنلاین است. همچنین بهتر است قبل از خرید هر گونه خدمات فکس اینترنتی مواردی را درباره این موضوع در نظر داشته باشید.

https://khabarpu.com/img/post/1613507503.jpg

نحوه کار  فکس اینترنتی

فکس اینترنتی بدون استفاده از دستگاه فکس و کاغذ و بر اساس ارسال مدارک با استفاده از شماره فکس و آدرس ایمیل انجام می‌شود. پس از خرید فکس اینترنتی تمامی مدارک مورد نیاز برای ارسال و دریافت به صورت فکس، توسط ایمیل گیرنده و فرستنده، ارسال و یا دریافت می‌شود و در سیستم (لپ‌تاپ یا تلفن همراه) به نمایش در می‌آید. با در اختیار قرار دادن خدمات فکس اینترنتی خود به "دفتر شما" برای ارسال و دریافت فکس اینترنتی، یک منشی مجازی در اختیار شما قرار گرفته و تمامی مراحل گفته شده توسط آن انجام می‌شود؛ تنها کافیست مدارک مورد نیاز و شماره فکس را به منشی داده تا نتیجه ارسال فکس و تمامی فکس‌های دریافتی از طریق ایمیل‌تان در اختیار شما قرار بگیرد.

دریافت و یا عدم دریافت شماره اختصاص فکس

یکی از سه نکته مهمی که قبل از خرید فکس اینترنتی به آن بهتر است توجه کنید، دریافت و یا عدم دریافت شماره فکس است. شما می‌توانید بر اساس نیاز خود یک شماره فکس اختصاصی خریداری کنید و یا از شماره اشتراکی فکس اینترنتی برای ارسال و دریافت مدارک خود استفاده کنید. بسیاری از صاحبان مشاغل و شرکت‌های بزرگ، در طول روز نیاز به ارسال و  دریافت حجم بالایی از فکس را دارند؛ بنابراین بهتر است این دسته از افراد شماره اختصاصی خود را برای خدمات فکس اینترنتی تهیه کنند. همچنین افرادی نیز به صورت محدود از فکس استفاده می‌کنند و یا از آن برای رفع یکی از نیازهای خدماتی خود استفاده می‌کنند، به چنین افرادی توصیه نمی‌شود خط اختصاصی فکس اینترنتی خریداری کنند و بهتر است از خط اشتراکی که مخصوص وب سایت سفارش دهنده است، برای انجام کار خود بهره ببرند.

تعداد دریافت و ارسال فکس ماهیانه

نکته دوم که قبل از خرید فکس اینترنتی به آن توجه باید کرد میزان دریافت و ارسال فکس‌های اینترنتی در طول یک ماه است. شرکت‌ها و وب سایت‌های ارائه دهنده خدمات فکس اینترنتی معمولا به صورت بسته‌هایی با تعداد صفحه فکس مشخص، خدمات خود را به فروش می‌رسانند. به طور مثال شما می‌توانید بسته فکس اینترنتی با تعداد 200 صفحه در ماه را خریداری کرده و همین تعداد نیز فکسی ارسال کنید؛ بنابراین بهتر است همانند نکته قبلی، اگر در طول یک ماه تعداد بالایی فکس را ارسال و دریافت می‌کنید بسته‌هایی با تعداد بالا و بر اساس نیاز ماهانه‌تان خریداری کنید. با توجه به این نکته پول اضافه‌تری به وب سایت خدمات دهنده پرداخت نکرده و  تعداد فکس مورد نیازتان را نیز ارسال می‌کنید.

https://khabarpu.com/img/post/1613507512.jpg

هزینه‌های فکس اینترنتی

نکته سوم میزان هزینه مصرفی برای خرید خدمات فکس اینترنتی است. هر یک از وب سایت‌های ارائه خدمات فکس آنلاین، برای ارسال و دریافت فکس بر اساس میزان آن مقدار هزینه متفاوتی را دریافت می‌کنند. بهتر است برای پرداخت بهترین و کمترین هزینه، فکس اینترنتی را بر اساس میزان استفاده و تعداد صفحات ارسالی و دریافتی سفارش داد. وب سایت " دفتر شما" با ارائه تمامی خدمات دریافت و ارسال فکس اینترنتی و در اختیار قرار دادن منشی مجازی، هزینه مناسبی در مقایسه با سایر سایت‌ها به شما ارائه می‌دهد.

از چه سایتی برای خدمات فکس اینترنتی استفاده کنیم؟

خرید فکس اینترنتی را بهتر است از مرجعی معتبر و باسابقه انجام داد. بسیاری از سایت‌های نامعتبر در تلاشند با دریافت هزینه اندک، نظر بسیاری از کاربران فکس اینترنتی را به سمت خود جلب کنند؛ خریداران فکس اینترنتی باید یه این موضوعات توجه داشته باشند و خرید خود را از سایتی با اعتبار بالا که در این زمینه نیز تخصص دارد، انجام دهند. "دفتر شما" به عنوان یکی از مراجع معتبر خرید فکس اینترنتی، تجربه فراوانی در ارائه خدمات آنلاین مانند سرویس تلفن ثابت اینترنتی، سرویس تلفن گویا، سرویس منشی مجازی و سرویس مرکز تماس دارد و از این جهت می‌تواند در امر خرید تلفن اینترنتی نیز به شما کمک کند. ارائه سرویس منشی مجازی یکی از خدماتی است که بعد از خرید فکس اینترنتی توسط " دفتر شما " به شما داده می‌شود تا تمامی فکس‌های ارسالی و دریافتی‌تان توسط منشی و از طریق ایمیل به دست شما برسد.


۱۳:۲۷:۲۶ | چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ | Wednesday 17 / 02 February / 2021