#اخبار کرونا #ماه رمضان - اوقات شرعی #اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400 سامانه ثبت املاک amlak.mrud.ir + راهنما #اخبار برجام #سهام عدالت samanese.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #بیت کوین و ارز دیجیتال #اخبار فرهنگیان

چگونه میتوان به ماندگاری فیلر بینی کمک کرد؟

تزریق فیلر یکی از روش های غیر جراحی است که می توان با استفاده از آن به فرم دلخواه بینی رسید. در سال های اخیر شاهد بوده ایم که می توان بدون جراحی بینی و تنها با استفاده از تزریق فیلر به فرم مورد نظر بینی دست یافت.

با استفاده از فیلر بینی، می توانیم فرورفتگی ها را پر کرده و برآمدگی ها را برای یک شکل کلی بینی صاف تر کنیم. به صورت کلی فیلر بینی 12-18 ماه ماندگاری دارد، اما اگر درمان های مکرر انجام دهید، فقط با استفاده از فیلر می توانید نتیجه طولانی تر داشته باشید.

https://khabarpu.com/img/post/1616054710.jpg

 

تزریق فیلر بینی

در رابطه با این که تزریق فیلر بینی چقدر ماندگاری دارد باید بگوییم، از آنجا که ناحیه بینی ناحیه کم حرکتی در صورت است (مثلا در مقایسه با دهان یا چشم)، تزریق تزریق فیلر در آن بیشتر از سایر نواحی ماندگاری دارد. اگر حرکت یک عضو در صورت زیاد باشد، فیلر تزریق شده در آن ناحیه سریعتر جذب می شود، بنابراین فیلر های لب حدود چهار ماه دوام می آورند، در حالی که تزریق فیلر در بینی حدود یک سال ماندگاری دارد.

چگونه می توان به ماندگاری فیلر بینی کمک کرد؟

در رابطه با این که تزریق فیلر بینی چقدر ماندگاری دارد باید بگوییم، فیلر تزریق شده در هر ناحیه از صورت شما سرانجام از بین می رود، هرچند که مدت زمان این کار به بیولوژی و آناتومی شما بستگی دارد. اگر به عنوان مثال بینی شما هنگام خندیدن دچار تحرک شود، فیلر به اطراف رانده می شود و سریعتر جذب می شود نسبت. اما اگر هنگام خندیدن بینی شما تقریبا بی حرکت بماند، فیلر تزریق شده در بینی دیر تر از بین می رود. این حرکات کوچک است که از کنترل ما خارج است ، به علاوه اینکه بدن شما سریع ماده فیلر را متابولیزه می کند که نقشی موثر در ماندگاری فیلر بینی دارد.

جایگذینی لیفت با نخ به جای تزریق فیلر

لیفت با نخ روشی است که تمامی دغدغه های عمل جراحی و دوران نقاهت پس از جراحی را از بین برده است. فقط در ده دقیقه می توانید بینی، صورت و غبب خود را به فرمی که می خواهید برسونید.دیگر خبری از عمل جراحی نیست.

بدون استرس و تنها با یک نخ تمامی نواحی بدن خود را به فرمی که دلخواهتون هست تبدیل کنید. لیفت با نخ کاملا غیر تهاجمی بوده و کاملا بدون درد می باشد. در کلینیک پوست آرمان الهیه که یک مرکز تخصصی لیفت با نخ نیز می باشد ، همراه با پزشکان مجرب همچون دکتر حاتمی تمامی خدمات لیفت با نخ با بالاترین کیفیت انجام می شود.

 

چگونه نتایج را به حداکثر برسانیم؟

در رابطه با این که تزریق فیلر بینی چقدر ماندگاری دارد باید بگوییم، با استفاده از کار های زیر می توانیم ماندگاری فیلر را بیشتر کنیم:

https://khabarpu.com/img/post/1616054720.jpg

 

ماندگاری فیلر بینی

مزایای تزریق فیلر بینی چیست؟

در رابطه با این که تزریق فیلر بینی چقدر ماندگاری دارد باید بگوییم، مزایای تزریق فیلر بینی به شرح زیر می باشد:

https://khabarpu.com/img/post/1616054728.jpg

 

مزایای تزریق فیلر بینی

بعد از چه مدت از تزریق فیلر بینی می توان نتایج را مشاهده کرد؟

در رابطه با این که تزریق فیلر بینی چقدر ماندگاری دارد باید بگوییم، شما بعد از تزریق فیلر بینی، بینی جدید خود را فورا خواهید دید، اما تورم و سایر تاثیرات اولیه در آن مشاهده خواهد شد، بنابراین فقط در عرض یک هفته نسخه اصلاح شده بینی خود را مشاهده خواهید کرد. ممکن است انتظار داشته باشید که کمی تورم، حساسیت به لمس و قرمزی و احتمالا کبودی مشاهده کنید، بنابراین ما توصیه می کنیم قرارهای خود را به یک هفته بعد  از انجام تزریق فیلر بینی موکول کنید.

در رابطه با این که تزریق فیلر بینی چقدر ماندگاری دارد باید بگوییم، بعد از تزریق شما می توانید از نظر جسمی به فعالیت های منظم خود بپردازید اما باید از لمس بینی یا ماساژ آن جلوگیری کنید ، زیرا این کار ممکن است فیلر جدید شما را از جای خود خارج کند.، مانند استفاده از عینک های سنگین یا خوابیدن با صورت روی بالش.

چه کسانی می توانند تزریق فیلر بینی را انجام دهند؟

در رابطه با این که تزریق فیلر بینی چقدر ماندگاری دارد باید بگوییم، فیلر بینی برای کسانی که دارای توده های کوچک، برجستگی یا بی نظمی در بینی هستند و می خواهند فرم بینی خود را اصلاح کنند، مناسب است. فیلر بینی برای کوچک کردن ظاهر بینی های بسیار برجسته مناسب نیست. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با بخش لیفت با نخ آرمان الهیه ارتباط برقرار کنید .

فیلر بینی نوعی پرکننده پوستی است.در واقع این ماده یک مولکول در یک مخلوط منحصر به فرد است که باعث صاف شدن بافت می شود و اغلب در لب ها و چین صورت استفاده می شود. تزریق فیلر بینی برای آن دسته از افرادی که دارای بینی باریک اما عقابی شکل هستند، بسیار مناسب است. این کار سبب می شود فرم بینی آن ها اصلاح شود و به فرم دلخواه برسد. تزریق فیلر بینی برای بینی های بسیار بزرگ و یا برجسته پیشنهاد نمی شود.


۱۲:۱۷:۳۳ | پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ | Thursday 18 / 03 March / 2021