#اخبار کرونا #اخبار دولت #نقل و انتقال فوتبال #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #ثبت نام واکسن کرونا salamat.gov.ir #بورس #افغانستان #اخبار فرهنگیان

خرید تجهیزات آبیاری قطره‌ای هوشمند و اتوماتیک از لوله آنلاین

یکی از ساده‌ترین راه‌های آبیاری به گیاهان و درختان، استفاده از سیستم آبیاری قطره‌ای است. این سیستم آبیاری به دلیل کاربرد مؤثری که دارد، بدون نیاز به نیروی کارگر دارای مزایای ارگونومیکی زیادی نیز است.

با آبیاری قطره‌ای، از هزینه‌های مربوط به مصرف آب و نیروی کار و بسیاری از موارد دیگر، جلوگیری کرده و آبیاری مقرون به صرفه‌ای خواهید داشت. اما در این میان، چیزی که اهمیت دارد، این است که با کیفیت‌ترین تجهیزات آبیاری قطره ‌ای را برای مزارع، گلخانه یا زمین‌های کشاورزی خریداری کرد.

آبیاری قطره‌ای به این صورت است که آب از یک شبکه با لوله‌ای با فشار کم پخش شده و از طریق قطره چکان از خاک خارج می‌شود. قطره چکان‌ها به وسیله یک لوله باریک، فشار موجود در لوله را کاهش داده و باعث کاهش دبی تخلیه می‌شوند. به این ترتیب علاوه بر آبیاری، تا حد زیادی در مصرف آب نیز صرفه‌جویی می‌شود. زمانی که قصد خرید تجهیزات آبیاری قطره ای اتوماتیک را دارید، بسیار اهمیت دارد که بهترین و مرغوب‌ترین تجهیزات را خریداری کنید.

سیستم ‌های آبیاری هوشمند قطره ‌ای یک مکانیزم هوشمند است که بدون دخالت دست انجام می‌شود. با نصب این سیستم هوشمند به راحتی می‌توانید زمین‌های کشاورزی خود را آبیاری کنید. به این ترتیب در بازه‌های مشخصی آن را برنامه‌ریزی کرده تا به صورت خودکار به آبیاری زمین‌های کشاورزی بپردازد.

انواع تجهیزات آبیاری قطره‌ای هوشمند و اتوماتیک

سیستم آبیاری هوشمند قطره‌ای را می‌توان به چند دسته تقسیم کرد. هر کدام از این موارد برای هکتارهای مشخصی از زمین‌های کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. محبوب‌ترین و رایج‌ترین سیستم آبیاری هوشمند قطره‌ای، نوع خورشیدی آن است. این سیستم، دارای انواع تجهیزات آبیاری قطره‌ای هوشمند و اتوماتیک است که در ادامه برخی از آن‌ها را نام خواهیم برد:

از جمله مزایای این تجهیزات آبیاری قطره‌ای می‌توان به مواردی همچون موارد زیر اشاره کرد:

همچنین

از دیگر ویژگی‌های تجهیزات آبیاری قطره‌ای هوشمند به شمار می‌رود.

 

خرید تجهیزات آبیاری قطره‌ای هوشمند و اتوماتیک

برای آبیاری قطره‌ای در نظر داشته باشید که نیاز به باکیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین تجهیزات دارید تا خیال‌ شما را از بابت آبیاری راحت کند. بنابراین، شما می‌توانید در لوله آنلاین، انتخاب گسترده‌ای برای محصولات آبیاری جهت استفاده در مزارع، باغ، زمین‌های کشاورزی و .. داشته باشید. به این ترتیب شما می‌توانید برای خرید سیستم آبیاری قطره ای هوشمند، بهترین و باکیفیت‌ترین سیستم را انتخاب کرده و مجموعه‌ای کامل از تجهیزات آبیاری مورد نیازتان را تهیه کنید. مواردی از جمله انواع سنسور آبیاری قطره ای و بارانی، لوله، اتصالات، نوار قطره‌ای، تایمر، فیلتر دیسک، شیرآلات و هر آن چیزی که برای نصب آبیاری قطره ای هوشمند نیاز دارید، به راحتی می‌توانید در لوله آنلاین مشاهده و تهیه کنید.

لیست قیمت تجهیزات آبیاری قطره‌ای هوشمند

مجموعه لوله آنلاین با سابقه و تخصصی که در زمینه ارائه انواع لوله و اتصالات دارد، بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات را برای آبیاری زمین‌های زراعی شما عزیزان ارائه کرده است. تا به اینجا لزوم استفاده از سیستم آبیاری قطره‌ای را دانستید. مزایایی از جمله صرفه‌جویی در مصرف آب، امکان استفاده از برخی سموم و کود حین آبیاری، عدم رشد علف‌های هرز، عدم تبخیر آب و بسیاری از مزایای دیگر، لزوم استفاده از تجهیزات آبیاری قطره‌ای هوشمند را نشان می‌دهد. برای اطلاع از جدیدترین لیست قیمت تجهیزات آبیاری قطره‌ای هوشمند، شما می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی لوله آنلاین به مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت محصولات آبیاری قطره‌ای دسترسی داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات فنی بیشتر با کارشناسان فنی لوله آنلاین تماس بگیرید 021282422054
با عضویت در خبرنامه لوله آنلاین هر هفته سه شنبه ها لیست قیمت های به روز را در ایمیل خود دیافت کنید 
با عضویت در باشگاه مشتریان لوله آنلاین از خدمات ویژه و تخفیف های لوله آنلاین بهره مند شوید.


۲۰:۲۳:۲۱ | شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ | Saturday 31 / 07 July / 2021