#اخبار کرونا #اخبار پرسپولیس #اخبار افغانستان #دریافت کارت واکسن vcr.salamat.gov.ir #اخبار آذربایجان #اخبار دولت #اخبار استقلال #ثبت نام واکسن کرونا salamat.gov.ir #اخبار فرهنگیان

بالاتنه زیبا و جذاب با روش های کم درد سر

برای داشتن بالا تنه زیبا و جذاب روش‌های کم دردسر و فوری وجود دارد که در یک جلسه، بالا تنه و سینه‌های شما را خوش فرم می‌کند.

ویژگی های بهترین دکتر جراح سینه

برای داشتن بالا تنه زیبا و جذاب روش‌های کم دردسر و فوری وجود دارد که در یک جلسه، بالا تنه و سینه‌های شما را خوش فرم می‌کند.

برای استفاده از این روش‌ها باید به سراغ یک جراح زیبایی بروید. به همین دلیل هم ما گفت و گویی داشتیم با دکتر آرش نجف بیگی، بهترین جراح سینه در تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی تا در مورد روش‌های سریع و ماندگار خوش فرم کردن سینه‌ها برای ما توضیح دهند.

در این گفت و گو، هم راه‌های کوچک کردن یا تغییر فرم سینه برای خانم‌هایی بررسی شد که دچار افتادگی یا بزرگ شدن سینه هستند. و هم در مورد راه‌های بزرگ کردن سینه صحبت کردیم تا خانم‌هایی که سینه‌های کوچک دارند، به بالا تنه زیبا و ایده آل خود برسند. با ما همراه باشید.

برای دیدن نمونه کار ویدئویی لیفت سینه دکتر نجف بیگی به این صفحه بروید.

انتخاب سایز مناسب برای پروتز سینه

پروتز سینه

دکتر نجف بیگی در مورد انجام پروتز سینه توضیح دادند که بزرگ کردن سینه (به آن ماموپلاستی تقویت کننده نیز می‌گویند) یک جراحی برای افزایش اندازه و تغییر در فرم سینه است. این شامل قرار دادن پروتزهای سینه در زیر بافت سینه یا زیر عضلات سینه خواهد شد.

برای برخی از خانم ها، بزرگ کردن سینه راهی برای احساس اعتماد به نفس بیشتر است. همچنین ممکن است این عمل، بخشی از فرایند بازسازی سینه برای شرایط مختلف باشد. به ویژه در خانم‌هایی که درمان‌های مربوط به سرطان پستان را انجام داده باشند.

در ادامه می توانید با مطالعه مقاله پروتز سینه دکتر آرش نجف بیگی با این عمل زیبایی به درستی آشنا شوید.

چرا پروتز سینه را پیشنهاد می‌کنید؟

بزرگ کردن سینه ممکن است به شما کمک کند:

کاشت پروتز برای بزرگ شدن سینه

قبل از تصمیم به پروتز سینه، موارد زیر را در نظر بگیرید:

کاشت پروتز، مانع از افتادگی سینه شما نمی‌شود. جراح پلاستیک ممکن است برای اصلاح افتادگی سینه، علاوه بر بزرگ کردن، لیفت سینه را نیز توصیه کند.

تنها برخی از برندهای پروتز سینه، تا آخر عمر تضمین می‌شود و لایف تایم است. هرچند همان هم کاملا به سبک زندگی و شرایط نگهداری و مراقبت شما بستگی دارد. متوسط ​​عمر پروتزها حدود 10 سال است. احتمال پارگی پروتزها وجود دارد.

اگر بیماری خاصی دارید و دارو مصرف می‌کنید، باید با جراح خود در میان بگذارید. ممکن است قبل از عمل به ماموگرافی اولیه نیاز داشته باشید. پزشک شما ممکن است مصرف داروهای شما را قبل از عمل جراحی، تنظیم کند. به عنوان مثال مهم است که از مصرف آسپرین یا سایر داروهایی که می‌توانند خونریزی را افزایش دهند، اجتناب کنید.

در صورت مصرف دخانیات، از شما می‌خواهیم که سیگار یا قلیان کشیدن را برای مدتی - حدود چهار تا شش هفته - قبل و بعد از عمل، ترک کنید. همین طور نوشیدنی‌های الکلی نیز نباید مصرف شود.

افزایش سایز سینه با پروتز

نتایج پروتز سینه

دکتر نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی معتقد است که بزرگ کردن سینه می‌تواند تصویر بدن و عزت نفس شما را بهبود بخشد اما انتظارات خود را واقع بینانه نگه دارید و انتظار کمال را نداشته باشید. باید در نظر بگیرید که سبک زندگی، رژیم غذایی مناسب و رعایت مواردی که به شما بعد از جراحی توصیه میکنیم، در رسیدن به نتایج دلخواه، بسیار موثر است.

در نظر داشته باشید که سینه‌های شما بعد از بزرگ شدن با پروتز، همچنان به رشد خود ادامه می‌دهند. افزایش وزن یا کاهش وزن ممکن است ظاهر سینه‌های شما را نیز تغییر دهد. پس رعایت رژیم غذایی و ورزش مداوم را جدی بگیرید. اما این حرکت‌های بدنی نباید خیلی شدید باشد. در واقع بهتر است ورزش حرفه‌ای را کنار بگذارید.

در نهایت پس از چند ماه، وقتی تورم و کبودی‌های بعد از عمل از بین برود، شما می‌توانید بالا تنه جذاب و زیبای خود را در بهترین حالت ببینید.

قبل و بعد از پروتز سینه

لیفت سینه

دکتر نجف بیگی برای خانم‌هایی که بر اثر افزایش سن، کاهش وزن شدید یا بارداری، دچار افتادگی سینه‌ها شده‌اند، عمل لیفت سینه را توصیه می‌کند. لیفت سینه (ماستوپکسی) یک عمل جراحی است که توسط جراح پلاستیک برای تغییر شکل، بالا بردن و حتی گاهی کوچک کردن سینه انجام می‌شود.

در حین لیفت سینه، پوست اضافی برداشته می‌شود و بافت سینه تغییر شکل می‌دهد تا سینه‌ها بالا بیایند. همچنین نوک سینه و هاله دور آن نیز به جای درست و مناسب خود برده خواهد شد.

اگر سینه‌های شما افتاده یا نوک سینه‌ها به سمت پایین باشد، می توانید لیفت سینه انجام دهید. لیفت سینه همچنین می تواند تصویر و اعتماد به نفس شما را از بالا تنه خود، افزایش دهد. لیفت سینه معمولا اندازه بافت سینه شما را تغییر نمی‌دهد. با این حال، لیفت سینه می تواند همراه با بزرگ کردن یا کوچک کردن سینه، انجام شود.

 

برای چه کسانی لیفت سینه را پیشنهاد می‌کنید؟

با بالا رفتن سن، سینه‌های شما تغییر می‌کنند و پوست آن، حالت کشسانی و سفتی خود را از دست می‌دهد. دلایل زیادی برای این نوع تغییرات سینه وجود دارد، از جمله:

بارداری: در دوران بارداری، لیگامان‌هایی که از سینه شما حمایت می‌کنند ممکن است با پر شدن و سنگین شدن سینه‌ها، کشیده شوند. این کشش ممکن است باعث افتادگی سینه‌ها بعد از بارداری شود؛ خواه به نوزاد خود شیر بدهید یا نه.

نوسانات وزن: تغییرات در وزن شما می تواند باعث کشیده شدن پوست سینه و از بین رفتن خاصیت ارتجاعی آن شود.

جاذبه زمین: شاید برای شما عجیب باشد اما با گذشت زمان، گرانش باعث کشیدگی و افتادگی رباط‌های سینه می‌شود.

نمونه کار لیفت سینه ها

در موارد زیر می توانید لیفت سینه را در نظر داشته باشید:

دکتر نجف بیگی اضافه کرد که لیفت سینه برای همه مناسب نیست. اگر در آینده قصد بارداری دارید، ممکن است نیاز باشد لیفت سینه را به تاخیر بیاندازید. در دوران بارداری سینه‌های شما می‌توانند کشیده شوند و نتایج لیفت را از بین ببرند.

 

آیا بعد از لیفت می‌توان شیر داد؟

بله؛ تغذیه با شیر مادر نیز ممکن است. شیردهی معمولاً پس از لیفت سینه امکان پذیر است. چرا که نوک سینه‌ها از بافت زیرین پستان جدا نمی‌شوند. با این حال برخی از زنان ممکن است در تولید شیر کافی، مشکل داشته باشند.

نتایج لیفت سینه

شما تغییر فوری در ظاهر سینه های خود را مشاهده خواهید کرد، اگر چه شکل آنها همچنان در چند ماه آینده تغییر می‌کند و مشکلات ظاهری بعد از عمل، برطرف می‌شود.

در ابتدا، زخم ها قرمز و برجسته به نظر می‌رسند. در حالی که این جای زخم‌ها دائمی هستند اما در عرض یک تا دو سال نرم، نازک و سفید می‌شوند. به شکلی که دیگر به چشم نمی‌آیند و دیده نمی‌شوند. زخم‌های لیفت سینه معمولاً توسط سوتین و لباس شنا، به خوبی پنهان می‌شوند.

ممکن است توجه داشته باشید که اندازه سوتین شما پس از لیفت سینه کمی کوچکتر خواهد شد؛ حتی اگر در کنار این عمل، کاهش سایز سینه نداشته باشید. دلیل این موضوع، محکم و گرد شدن سینه‌ها است.

نتایج لیفت سینه ممکن است دائمی نباشد. با افزایش سن، پوست شما به طور طبیعی کشش کمتری پیدا می‌کند و ممکن است دوباره افتادگی ایجاد شود. مخصوصاً اگر سینه‌های بزرگتر و سنگین‌تری دارید. حفظ وزن ثابت و زندگی سالم می‌تواند به شما در حفظ نتایج لیفت سینه و داشتن بالاتنه زیبا، کمک کند.

 

بهترین دکتر جراح سینه

توصیه ما همیشه این است که جراحی‌های زیبایی خود را توسط جراح فوق تخصص پلاستیک و ترمیمی انجام دهید. چرا که علاوه بر دوره جراحی عمومی، یک دوره 4 تا 5 ساله فوق تخصصی را نیز پشت سر گذاشته‌اند. این یعنی:


۸:۰۵:۵۶ | دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ | Monday 20 / 09 September / 2021